Tohle není apríl: Vyhrajte zájezd na Tour de France!


Dnešní den (1.4.) je dnem různých vtípků a pokud vás dnes ještě nikdo nenachytal, tak se to možná ještě stane. Loni jsme naše čtenáře nachytali článkem o povolených motorcích v rámech kol a dalších neuvěřitelných novinkách. Letos tomu bude úplně naopak a zřejmě jako jedni z mála dnešní den napíšeme pravdu. Co to bude?

Tradiční tipovačka

Letos nás čeká už tradiční tipovačka vítězů jednotlivých etap Grand Tours. Nejbližší tipovačka začne 5.5.2017 na Giro d’Italia opět o hodnotné ceny. (O co jsme hráli minulý rok v odkazu).

Princip soutěže

Principem soutěže je tipnout si vítěze jednotlivých etap Giro 2017 nebo se alespoň přiblížit na naší Facebookové stránce. (Nezapomeňte ji dát také „To se mi líbí“). Každý den po etapě zveřejníme příspěvek s textem: „SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK: ….“ a pod tento příspěvek budete psát svoje tipy. První tipy se spustí 1.5.2017.

Soutěžit

Hlavní cena – zájezd na Tour de France

Letošní hlavní cenou pro nejlepšího tipéra Gira bude pětidenní zájezd na Tour de France do německého Düsseldorfu. Vítězem se stane soutěžící s nejvíce body.

Výhra obsahuje

  • Pětidenní zájezd na Tour de France s možností klidné prohlídky města a místních atrakcí.
  • 4 noci v centru Düsseldorfu.
  • Představení týmů 104. ročníku Tour de France 2017.
  • Zhlédnutí minimálně prvních dvou etap, které projíždí skoro „pod okny“ ubytování.
  • Pokud půjde vše podle plánu, tak zhlédnutí i třetí etapy.
  • Aby toho nebylo málo, tak třešničkou na pomyslném dortu bude setkání s nejvyšším vedením letourdefrance.cz. Ano, letos tam budeme i my :-).

Můžete se k nám přidat – klidně napište a můžeme jet společně.

Cena útěchy – poukaz na nákup za 500 Kč

Všechny tipy budeme shromažďovat a na konci závodu vylosujeme jednoho výherce poukázky za 500 Kč na nákup do našeho cyklistického eshopu. Čím více zaslaných tipů – tím větší šance vyhrát.

Abychom zde nepsali všechny podrobnosti, tak kompletní pravidla jsou zde.

Soutěžit

Miniaplikace


2 KOMENTÁŘE

  1. Jet na TdF do Německa ? To je jako jît na vepřo knedlo zelo do čínské restaurace. Pravá Tour je někde úplně jinde a vaše soutěž je mi ukradená.

    • Je to nejdostupnější Tour de France, jaká jen může pro hodně našich čtenářů být. Třeba si tam to knedlo zelo vychutnáme úplně stejně jako v české restauraci.

Comments are closed.