Mega soutěž: Giro 2016 – hledáme největšího znalce cyklistiky

nabor

Zdravím všechny fanoušky cyklistiky a hlavně Gira 2016. Připravili jsme si pro vás jednoduchou tipovací soutěž, kdy vyhrát může opravdu každý. Hrajeme o ceny v hodnotě 4000 Kč!

Soutěžíme zde na Facebooku. Čekejte každý den po etapě na soutěžní příspěvky. Doporučujeme zobrazovat naše příspěvky jako první, aby vám soutěžní příspěvek neunikl.

Soutěžit

A co je hlavní cenou?

Celkově hrajeme o 3 hodnotné ceny a tou hlavní je originální dres Giro d’Italia 2016 v hodnotě 2390 Kč dle vlastního výběru. Dres je vyrobený přímo v Itálii a má několik unikátních vlastností. Třeba látku Rudy, která se vyznačuje neuvěřitelnou prodyšností nebo inovativní technologii „Body Fit“, která dokonale přilne k vašemu tělu.

Princip soutěže

Principem soutěže je tipnout si vítěze jednotlivých etap Giro 2016 na naší Facebookové stránce. Nezapomeňte ji dát také „To se mi líbí“. Každý den po etapě zveřejníme příspěvek s textem: „Kdo vyhraje zítřejší etapu?“ a pod tento příspěvek budete dávat svoje tipy.

Soutěžit

3 soutěže = 3 ceny

Soutěž je rozdělena na tři části.

  1. Originální dres Giro d’Italia 2016 vyhraje – NEJLEPŠÍ TIP – soutěžící, který tipne v celkovém součtu nejvíce vítězů etapy.
  2. Jakýkoliv dres vašeho oblíbeného týmu z nabídky našeho eshopu vyhraje – NEJBLIŽŠÍ TIP – soutěžící, který si tipne v celkovém součtu nejblíže vítěze etapy. Prvních 10 jezdců etapy bude obodováno (20,18,16,14,12,10,8,6,4,2). Soutěžící s nejvíce body ze všech etap vyhrává.
  3. Sleva 60 % do eshopu na jeden cykloset, dres nebo kalhoty vyhraje – NEJAKTIVNĚJŠÍ SOUTĚŽÍCÍ – pošlete nejvíce tipů ze všech soutěžících a vyhrajte.

Podrobná pravidla si můžete přečíst zde. Nic záludného. V případě, že něco z pravidel není jasné, tak se ptejte.

Zúčastníte se naší soutěže?

Dejte nám vědět, jestli se na soutěž chystáte a jestli právě vy se stanete „největším znalcem cyklistiky„.

Soutěžit

Miniaplikace


2 KOMENTÁŘE

  1. dnešní časovka.
    1. Tom Dumoulin
    Nevím, zda jsem udělal vše dobře= registrace. Toník

Comments are closed.