Pravidla: soutěž Giro d’Italia 2017

Jak soutěžit?

Facebook zobrazit jako první
Doporučujeme naše příspěvky zobrazovat na Facebooku jako první.

Stačí si tipnout správně co nejvíce vítězů v jednotlivých etapách na naší Facebookové stránce nebo se svým tipem alespoň přiblížit. Uzávěrka tipů je vždy do startu etapy. Dejte naší stránce také „To se mi líbí“ a nejlépe si zobrazte naše příspěvky „jako první“.

Každý den po etapě zveřejníme soutěžní příspěvek s textem: „SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK: …“ a pod tento příspěvek soutěžící napíše svůj jeden tip na vítěze.

Princip soutěže

Principem soutěže je tipnout si na naší Facebookové stránce vítěze jednotlivých etap Giro 2017 nebo se svým tipem alespoň přiblížit.

Prvních 10 jezdců je po etapě obodováno (20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2). Vítězem se stane soutěžící s nejvíce body.

Soutěžit

Jaké jsou výhry?

Hlavní cena – zájezd na Tour de France

Letošní hlavní cenou pro nejlepšího tipéra Gira bude pětidenní zájezd na Tour de France do německého Düsseldorfu.

Výhra obsahuje

 • Pětidenní zájezd na Tour de France s možností klidné prohlídky města a místních atrakcí.
 • 4 noci v centru Düsseldorfu.
 • Představení týmů 104. ročníku Tour de France 2017.
 • Zhlédnutí minimálně prvních dvou etap, které projíždí skoro „pod okny“ ubytování.
 • Pokud půjde vše podle plánu, tak zhlédnutí i třetí etapy.
 • Aby toho nebylo málo, tak třešničkou na pomyslném dortu bude setkání s nejvyšším vedením letourdefrance.cz. Ano, letos tam budeme i my :-).

Cena útěchy – poukaz na nákup za 500 Kč

Všechny tipy budeme shromažďovat a na konci závodu vylosujeme jednoho výherce poukázky za 500 Kč na nákup do našeho cyklistického eshopu. Čím více zaslaných tipů – tím větší šance vyhrát. Tipnete vítěze pro 10 etap = jste ve slosování 10 krát.

Co když nepošlu tip na všechny etapy?

To vůbec nevadí. I tak jste stále ve hře o všechny naše ceny. Všechny odpovědi shromažďujeme a podle poslaných tipů vyhodnocujeme.

Každý tip je navíc zařazen do slosování. Když pošlete tipy na všech 21 etap, tak jste zařazeni do soutěže celkem 21 krát. Každému tipu bude přiděleno unikátní ID. Pokud Excel pomocí funkce náhodného čísla vybere číslo, které bude stejné – vyhráváte.

V soutěži o hlavní cenu platí, že v případě shody bude rozhodovat více přesně tipnutých vítězství a poté celková rychlost zaslaných tipů. Se svými tipy tedy zbytečně neotálejte.

Soutěžit

Další ustanovení

 • Případný výherce bude kontaktován na Facebookové stránce pomocí zpráv. Pokud se nám to do 7 dnů od vyhlášení nepodaří. Kontaktujeme dalšího v pořadí.
 • Všichni výherci budou zveřejněni na těchto stránkách a na Facebookové stránce poskytnutým jménem a příjmením.
 • Soutěžící může vyhrát vždy jen jednu cenu v pořadí – hlavní cena, druhá cena.
 • Souhlasíte se zveřejněním svého jména a příjmení na těchto stránkách pro průběžné vyhodnocování soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni všichni členové redakce a jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit, změnit ceny, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách www.letourdefrance.cz.
 • V případě rozporu mezi textem zkrácených pravidel, uvedeným v kterémkoli materiálu prezentujícím tuto soutěž, a těchto úplných pravidel, platí text těchto pravidel.
 • Na výhru nevzniká nárok a není možné je jakkoliv vymáhat.
 • Účastník soutěže vyjadřuje zadáním svého tipu svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem zaslání výhry a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Radim Pešout, Polní 18, 586 01 Jihlava IČ: 03120813. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže.