Miguel Ángel López (Astana) zvládl nejlépe čtvrtou etapu závodu Volta ao Algarve a zvítězil před Danem Martinem (Israel Start-Up Nation) a Remcem Evenepoelem (Deceuninck-Quick Step), který i do závěrečné časovky půjde jako lídr. Rozestupy v celkovém pořadí jsou minimální, ale Remco Evenepoel už ukázal svůj um v jízdě proti chronometru a bude favoritem číslo 1.
Čtvrtá etapa závodu Kolem Algarve zavedla peloton znovu do kopců. Velmi zvlněnému profilu dominovalo stoupání Malhão (2,5 kilometru, 9,7%), na které se stoupalo hned dvakrát, přitom jednou bylo cílové. V loňském roce na něm triumfoval Zdeněk Štybar. Odkaz na článek: ZDE.
Do úniku se v téměř 170 kilometrů dlouhé etapě pustili Dries de Bondt (Alpecin-Fénix), David González (Caja Rural), Tom Devriendt (Circus-Wanty Gobert), Daniel Hoelgaard (Uno-X), Luís Mendonça, Tiago Antunes (Efapel), Rafael Lourenço (Kelly-InOutBuild-UDO), Daniel Freitas (Miranda-Mortágua) a João Rodrigues (W52-FC Porto).
A právě Rodrigues zaútočil asi 40 kilometrů před cílem a na čele zůstal osamocen. Asi o deset kilometrů později vyprovokoval v pelotonu pohyby Philippe Gilbert (Lotto Soudal) a snažil se ujet, ale peloton jemu a jezdcům, kteří k němu přijeli nedal prostor.
To při prvním přejezdu Malhãa rozjel Jasper Stuyven tempo pro Vincenza Nibaliho, který si tak získal velmi zajímavý náskok. To se pochopitelně nelíbilo pelotonu a především tým UAE začal Italův náskok zase likvidovat, což se jim krátce po vrcholu stoupání povedlo a za chvíli byl v pelotonu i Rodrigues.
Na čelo najela sestava Deceunincku, ale svůj útok si nachystala Bora a 12 kilometrů před cílem zaútočil Lukas Pöstelberger s Maxem Schachmannem na zadním kole. Boře se nepovedlo vytěžit nic a situace se znovu uklidnila.
Týmy se postupně začaly rovnat a bojovat o pozice, jako kdyby se jelo do spurtu. Byla to sestava CCC a Matteo Trentin na čele, kteří najeli jako první do stoupání Malhão. Ale hned se nastupovalo a jako první to byl Harold Tejada z Astany. Tejadovi se povedlo odpárat slabší jezdce, ale žádný rozhodující nástup to nebyl.
Tejada zůstal na čele a jel tempo pro svého lídra Miguela Ángela Lópeze, který záhy zareagoval na útok Amara Antunese. Při nájezdu do posledního kilometru zůstala skupina Martin, López, Evenepoel, Schachmann, Antunes, Costa, Geschke, ale došlo ke zpomalení a do skupiny se vrátili i Tim Wellens nebo Greg Van Avermaet.
550 metrů před cílem se znovu zvedl López. Stíhat se ho vydal Dan Martin. Posléze se zvedl i Evenepoel s Schachmannem na zadním kole a v tomto pořadí projeli i cílem.
Volta ao Algarve em Bicicleta 2020, 4. etapa
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Miguel Ángel López | AST | 4:16:25 | |
2 | Dan Martin | ISN | + 0:00:02 | |
3 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
4 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:00:04 | |
5 | Rui Costa | UAD | + 0:00:05 | |
6 | Simon Geschke | CCC | + 0:00:14 | |
7 | Amaro Antunes | W52 | + 0:00:14 | |
8 | Bauke Mollema | TFS | + 0:00:14 | |
9 | Jan Polanc | UAD | + 0:00:19 | |
10 | Tim Wellens | LTS | + 0:00:21 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Miguel Ángel López | AST | 4:16:25 | |
2 | Dan Martin | ISN | + 0:00:02 | |
3 | Remco Evenepoel | DQT | + 0:00:04 | |
4 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:00:04 | |
5 | Rui Costa | UAD | + 0:00:05 | |
6 | Simon Geschke | CCC | + 0:00:14 | |
7 | Amaro Antunes | W52 | + 0:00:14 | |
8 | Bauke Mollema | TFS | + 0:00:14 | |
9 | Jan Polanc | UAD | + 0:00:19 | |
10 | Tim Wellens | LTS | + 0:00:21 | |
11 | Lennard Kämna | BOH | + 0:00:22 | |
12 | Vicente De Mateos | AVL | + 0:00:24 | |
13 | João Almeida | DQT | + 0:00:24 | |
14 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:27 | |
15 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:00:27 | |
16 | Ilan Van Wilder | SUN | + 0:00:33 | |
17 | Vincenzo Nibali | TFS | + 0:00:52 | |
18 | Andreas Leknessund | UXT | + 0:00:52 | |
19 | Olivier Le Gac | GFC | + 0:00:52 | |
20 | Xandro Meurisse | CWG | + 0:00:56 | |
21 | Luís Gomes | KIU | + 0:01:00 | |
22 | Alejandro Marque | ATM | + 0:01:02 | |
23 | Ben Swift | INS | + 0:01:07 | |
24 | Michał Kwiatkowski | INS | + 0:01:07 | |
25 | Kévin Geniets | GFC | + 0:01:07 | |
26 | Edgar Pinto | W52 | + 0:01:20 | |
27 | Harold Tejada | AST | + 0:01:20 | |
28 | Torjus Sleen | UXT | + 0:01:20 | |
29 | Philippe Gilbert | LTS | + 0:01:42 | |
30 | Joe Dombrowski | UAD | + 0:01:44 | |
31 | Geraint Thomas | INS | + 0:02:23 | |
32 | Luis Angel Maté | COF | + 0:02:23 | |
33 | Mathias Le Turnier | COF | + 0:02:23 | |
34 | Kristian Sbaragli | AFC | + 0:02:36 | |
35 | Juan Calle | CJR | + 0:02:36 | |
36 | Joaquim Silva | MIR | + 0:02:36 | |
37 | Luís Fernandes | RPB | + 0:02:36 | |
38 | Gotzon Martín | FOR | + 0:02:36 | |
39 | Alberto Gallego | RPB | + 0:02:44 | |
40 | Simone Petilli | CWG | + 0:02:45 | |
41 | Daniel Mestre | W52 | + 0:03:06 | |
42 | Yves Lampaert | DQT | + 0:03:47 | |
43 | Michael Schär | CCC | + 0:03:47 | |
44 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:03:57 | |
45 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:03:57 | |
46 | Matteo Trentin | CCC | + 0:04:22 | |
47 | Oier Lazkano | CJR | + 0:04:22 | |
48 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:04:27 | |
49 | Markus Hoelgaard | UXT | + 0:04:27 | |
50 | Tobias Ludvigsson | GFC | + 0:04:27 | |
51 | Tim Declercq | DQT | + 0:04:27 | |
52 | Nathan Van Hooydonck | CCC | + 0:04:33 | |
53 | Mads Schmidt | ISN | + 0:04:49 | |
54 | Nils Politt | ISN | + 0:04:49 | |
55 | Tiago Machado | EFP | + 0:04:53 | |
56 | Stefan Küng | GFC | + 0:04:58 | |
57 | Rohan Dennis | INS | + 0:04:58 | |
58 | Pedro Miguel Lopes | KIU | + 0:05:59 | |
59 | Gonçalo Carvalho | RPB | + 0:06:25 | |
60 | Anders Skaarseth | UXT | + 0:06:48 | |
61 | Mathieu Poel | AFC | + 0:07:02 | |
62 | Hugo Sancho | MIR | + 0:07:02 | |
63 | Casper Pedersen | SUN | + 0:07:02 | |
64 | João Rodrigues | W52 | + 0:07:16 | |
65 | Ricardo Mestre | W52 | + 0:07:16 | |
66 | Samuel Caldeira | W52 | + 0:07:16 | |
67 | David De La Fuente | AVL | + 0:07:16 | |
68 | Afonso Silva | RPB | + 0:07:16 | |
69 | Henrique Casimiro | KIU | + 0:07:16 | |
70 | Gonçalo Leaça | LAA | + 0:07:16 | |
71 | Cameron Wurf | INS | + 0:07:16 | |
72 | Yuriy Natarov | AST | + 0:07:16 | |
73 | Simon Guglielmi | GFC | + 0:07:16 | |
74 | Edward Theuns | TFS | + 0:07:16 | |
75 | Gijs Van Hoecke | CCC | + 0:07:16 | |
76 | Jenthe Biermans | ISN | + 0:07:16 | |
77 | Reto Hollenstein | ISN | + 0:07:16 | |
78 | Rafael Lourenço | KIU | + 0:07:16 | |
79 | Luís Mendonça | EFP | + 0:07:31 | |
80 | Antonio Nibali | TFS | + 0:07:33 | |
81 | Brent Van Moer | LTS | + 0:07:45 | |
82 | Julen Irizar | FOR | + 0:07:45 | |
83 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:08:42 | |
84 | Erik Resell | UXT | + 0:09:02 | |
85 | Daniel Hoelgaard | UXT | + 0:09:02 | |
86 | Nicolás Sáenz | EFP | + 0:09:02 | |
87 | Florian Sénéchal | DQT | + 0:09:11 | |
88 | Dries De Bondt | AFC | + 0:09:11 | |
89 | Luis León Sánchez | AST | + 0:09:30 | |
90 | Kristian Kulset | UXT | + 0:09:59 | |
91 | André Ramalho | LAA | + 0:11:02 | |
92 | Patrick Bevin | CCC | + 0:11:02 | |
93 | Oscar Hernández | AVL | + 0:11:02 | |
94 | Jesús Del Pino | AVL | + 0:11:02 | |
95 | Senne Leysen | AFC | + 0:11:02 | |
96 | Otto Vergaerde | AFC | + 0:11:02 | |
97 | Sacha Modolo | AFC | + 0:11:02 | |
98 | Danny Poppel | CWG | + 0:11:02 | |
99 | Wesley Kreder | CWG | + 0:11:02 | |
100 | Jon Aberasturi | CJR | + 0:11:10 | |
101 | Héctor Sáez | CJR | + 0:11:12 | |
102 | Aritz Bagües | CJR | + 0:11:12 | |
103 | Davide Cimolai | ISN | + 0:11:12 | |
104 | Davide Martinelli | AST | + 0:11:12 | |
105 | David Rodrigues | RPB | + 0:11:12 | |
106 | Diego López | FOR | + 0:11:12 | |
107 | Iker Ballarin | FOR | + 0:11:12 | |
108 | Aimé De Gendt | CWG | + 0:11:21 | |
109 | Jake Stewart | GFC | + 0:11:35 | |
110 | Zhandos Bizhigitov | AST | + 0:12:20 | |
111 | Tom Devriendt | CWG | + 0:13:18 | |
112 | João Benta | RPB | + 0:14:41 | |
113 | Daniel Freitas | MIR | + 0:14:41 | |
114 | Bruno Silva | LAA | + 0:14:41 | |
115 | Marco Mathis | COF | + 0:15:18 | |
116 | David Ribeiro | LAA | + 0:15:18 | |
117 | Nikias Arndt | SUN | + 0:15:18 | |
118 | Guillaume Boivin | ISN | + 0:15:18 | |
119 | Jempy Drücker | BOH | + 0:15:18 | |
120 | Marvin Scheulen | LAA | + 0:15:18 | |
121 | Gaspar Gonçalves | MIR | + 0:15:18 | |
122 | Venceslau Fernandes | KIU | + 0:15:18 | |
123 | Nico Denz | SUN | + 0:15:18 | |
124 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:15:18 | |
125 | Antonio Angulo | FOR | + 0:15:18 | |
126 | Andreas Schillinger | BOH | + 0:16:24 | |
127 | Felix Großschartner | BOH | + 0:16:24 | |
128 | Martin Laas | BOH | + 0:16:24 | |
129 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:16:24 | |
130 | Ryan Mullen | TFS | + 0:16:24 | |
131 | David González | CJR | + 0:16:24 | |
132 | Nikolas Maes | LTS | + 0:16:24 | |
133 | Tom Bohli | UAD | + 0:16:24 | |
134 | Frederik Frison | LTS | + 0:16:24 | |
135 | Jonathan Dibben | LTS | + 0:16:24 | |
136 | João Barbosa | MIR | + 0:16:24 | |
137 | Ángel Sánchez | MIR | + 0:16:24 | |
138 | Jasha Sütterlin | SUN | + 0:16:35 | |
139 | Mikkel Bjerg | UAD | + 0:16:58 | |
140 | Luke Rowe | INS | + 0:16:58 | |
141 | Pedro José Lopes | KIU | + 0:16:58 | |
142 | Nils Eekhoff | SUN | + 0:16:58 | |
143 | Hugo Nunes | RPB | + 0:16:58 | |
144 | Emanuel Duarte | LAA | + 0:16:58 | |
145 | Cees Bol | SUN | + 0:16:58 | |
146 | Jorge Magalhães | W52 | + 0:16:58 | |
147 | Nuno Meireles | AVL | + 0:16:58 | |
148 | Sérgio Paulinho | EFP | + 0:17:02 | |
149 | Ivo Oliveira | UAD | + 0:17:02 | |
150 | Fábio Costa | KIU | + 0:17:20 | |
151 | Fabio Sabatini | COF | + 0:17:38 | |
152 | Elia Viviani | COF | + 0:18:12 | |
153 | Simone Consonni | COF | + 0:18:14 | |
154 | Leangel Linarez | MIR | + 0:18:15 | |
155 | Matteo Malucelli | CJR | + 0:18:15 | |
156 | Carlos Salgueiro | LAA | + 0:18:15 | |
157 | Mikel Aristi | FOR | + 0:18:18 | |
158 | Fabio Jakobsen | DQT | + 0:18:19 | |
159 | Iljo Keisse | DQT | + 0:18:20 | |
160 | Boy Poppel | CWG | + 0:18:22 | |
161 | Gerard Armillas | EFP | + 0:18:23 | |
162 | Tiago Antunes | EFP | + 0:19:12 | |
163 | César Martingil | ATM | + 0:21:57 | |
164 | André Evangelista | AVL | + 0:21:57 | |
165 | David Livramento | ATM | + 0:23:59 | |
166 | Válter Pereira | ATM | + 0:24:00 | |
167 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:24:00 | |
DNF | Roger Kluge | LTS | ||
DNF | Pedro Paulinho | EFP | ||
DNS | Koen Kort | TFS | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 18:59:35 | |
2 | Dan Martin | ISN | + 0:00:00 | |
3 | Maximilian Schachmann | BOH | + 0:00:00 | |
4 | Miguel Ángel López | AST | + 0:00:01 | |
5 | Rui Costa | UAD | + 0:00:03 | |
6 | Amaro Antunes | W52 | + 0:00:18 | |
7 | Bauke Mollema | TFS | + 0:00:18 | |
8 | Tim Wellens | LTS | + 0:00:19 | |
9 | Simon Geschke | CCC | + 0:00:24 | |
10 | Frederico Figueiredo | ATM | + 0:00:31 | |
11 | Lennard Kämna | BOH | + 0:00:32 | |
12 | João Almeida | DQT | + 0:00:37 | |
13 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:00:56 | |
14 | Vincenzo Nibali | TFS | + 0:00:56 | |
15 | Jan Polanc | UAD | + 0:01:06 | |
16 | Vicente De Mateos | AVL | + 0:01:20 | |
17 | Michał Kwiatkowski | INS | + 0:01:30 | |
18 | Ben Swift | INS | + 0:02:05 | |
19 | Olivier Le Gac | GFC | + 0:02:07 | |
20 | Xandro Meurisse | CWG | + 0:02:08 | |
21 | Alejandro Marque | ATM | + 0:02:31 | |
22 | Ilan Van Wilder | SUN | + 0:02:34 | |
23 | Harold Tejada | AST | + 0:02:35 | |
24 | Kévin Geniets | GFC | + 0:02:38 | |
25 | Andreas Leknessund | UXT | + 0:02:49 | |
26 | Geraint Thomas | INS | + 0:03:21 | |
27 | Torjus Sleen | UXT | + 0:04:10 | |
28 | Luís Fernandes | RPB | + 0:04:33 | |
29 | Joe Dombrowski | UAD | + 0:04:59 | |
30 | Kristian Sbaragli | AFC | + 0:05:26 | |
31 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:05:58 | |
32 | Philippe Gilbert | LTS | + 0:06:04 | |
33 | Edgar Pinto | W52 | + 0:06:16 | |
34 | Gotzon Martín | FOR | + 0:06:37 | |
35 | Simone Petilli | CWG | + 0:06:46 | |
36 | Alberto Gallego | RPB | + 0:06:53 | |
37 | Luis Angel Maté | COF | + 0:06:56 | |
38 | Nathan Van Hooydonck | CCC | + 0:07:23 | |
39 | Luís Gomes | KIU | + 0:07:44 | |
40 | Stefan Küng | GFC | + 0:07:48 | |
41 | Garikoitz Bravo | FOR | + 0:08:02 | |
42 | Juan Calle | CJR | + 0:08:21 | |
43 | Markus Hoelgaard | UXT | + 0:08:55 | |
44 | Mads Schmidt | ISN | + 0:09:11 | |
45 | Mathieu Poel | AFC | + 0:09:52 | |
46 | Luis León Sánchez | AST | + 0:09:59 | |
47 | Matteo Trentin | CCC | + 0:10:08 | |
48 | Tiago Machado | EFP | + 0:11:04 | |
49 | Tobias Ludvigsson | GFC | + 0:11:13 | |
50 | Joaquim Silva | MIR | + 0:11:14 | |
51 | João Rodrigues | W52 | + 0:11:17 | |
52 | Brent Van Moer | LTS | + 0:12:33 | |
53 | Tim Declercq | DQT | + 0:12:38 | |
54 | Antonio Nibali | TFS | + 0:12:46 | |
55 | Nicolás Sáenz | EFP | + 0:13:11 | |
56 | Nils Politt | ISN | + 0:13:27 | |
57 | Héctor Sáez | CJR | + 0:15:19 | |
58 | Daniel Mestre | W52 | + 0:15:44 | |
59 | Luís Mendonça | EFP | + 0:16:09 | |
60 | Michael Schär | CCC | + 0:16:25 | |
61 | Yuriy Natarov | AST | + 0:16:41 | |
62 | Mathias Le Turnier | COF | + 0:16:52 | |
63 | Rohan Dennis | INS | + 0:17:26 | |
64 | Patrick Bevin | CCC | + 0:17:37 | |
65 | Otto Vergaerde | AFC | + 0:17:48 | |
66 | Gijs Van Hoecke | CCC | + 0:18:17 | |
67 | Henrique Casimiro | KIU | + 0:18:17 | |
68 | Casper Pedersen | SUN | + 0:19:40 | |
69 | Rafael Lourenço | KIU | + 0:19:54 | |
70 | Julen Irizar | FOR | + 0:20:23 | |
71 | Frederik Frison | LTS | + 0:20:46 | |
72 | Simon Guglielmi | GFC | + 0:21:07 | |
73 | Reto Hollenstein | ISN | + 0:21:07 | |
74 | Hugo Nunes | RPB | + 0:23:09 | |
75 | Oscar Hernández | AVL | + 0:23:40 | |
76 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:24:32 | |
77 | Anders Skaarseth | UXT | + 0:26:53 | |
78 | João Benta | RPB | + 0:27:19 | |
79 | Yves Lampaert | DQT | + 0:27:23 | |
80 | Nikias Arndt | SUN | + 0:27:56 | |
81 | Samuel Caldeira | W52 | + 0:28:22 | |
82 | Jenthe Biermans | ISN | + 0:28:22 | |
83 | Ricardo Mestre | W52 | + 0:28:22 | |
84 | Nikolas Maes | LTS | + 0:29:02 | |
85 | André Ramalho | LAA | + 0:29:04 | |
86 | Daniel Hoelgaard | UXT | + 0:29:07 | |
87 | Jempy Drücker | BOH | + 0:29:09 | |
88 | David Rodrigues | RPB | + 0:29:14 | |
89 | Florian Sénéchal | DQT | + 0:29:16 | |
90 | Gonçalo Carvalho | RPB | + 0:29:41 | |
91 | Gaspar Gonçalves | MIR | + 0:29:50 | |
92 | Oier Lazkano | CJR | + 0:29:51 | |
93 | Guillaume Boivin | ISN | + 0:29:56 | |
94 | Erik Resell | UXT | + 0:30:08 | |
95 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:30:54 | |
96 | Sacha Modolo | AFC | + 0:31:07 | |
97 | Davide Martinelli | AST | + 0:31:17 | |
98 | Iker Ballarin | FOR | + 0:31:17 | |
99 | Daniel Freitas | MIR | + 0:31:20 | |
100 | Senne Leysen | AFC | + 0:31:45 | |
101 | Hugo Sancho | MIR | + 0:31:53 | |
102 | Afonso Silva | RPB | + 0:32:07 | |
103 | Jon Aberasturi | CJR | + 0:32:16 | |
104 | Davide Cimolai | ISN | + 0:32:18 | |
105 | Aritz Bagües | CJR | + 0:32:18 | |
106 | Pedro Miguel Lopes | KIU | + 0:32:29 | |
107 | Dries De Bondt | AFC | + 0:32:59 | |
108 | Gonçalo Leaça | LAA | + 0:33:08 | |
109 | Cameron Wurf | INS | + 0:33:08 | |
110 | David De La Fuente | AVL | + 0:33:46 | |
111 | Antonio Angulo | FOR | + 0:35:52 | |
112 | Felix Großschartner | BOH | + 0:36:19 | |
113 | Jake Stewart | GFC | + 0:36:26 | |
114 | Ángel Sánchez | MIR | + 0:36:29 | |
115 | Kristian Kulset | UXT | + 0:36:29 | |
116 | Edward Theuns | TFS | + 0:36:42 | |
117 | Marco Mathis | COF | + 0:37:02 | |
118 | Venceslau Fernandes | KIU | + 0:37:02 | |
119 | Aimé De Gendt | CWG | + 0:37:07 | |
120 | Ivo Oliveira | UAD | + 0:37:12 | |
121 | Aleksandr Grigorev | ATM | + 0:37:16 | |
122 | Martin Laas | BOH | + 0:37:30 | |
123 | Ryan Mullen | TFS | + 0:37:30 | |
124 | Jesús Del Pino | AVL | + 0:37:32 | |
125 | Luke Rowe | INS | + 0:37:49 | |
126 | Zhandos Bizhigitov | AST | + 0:37:49 | |
127 | Cees Bol | SUN | + 0:38:04 | |
128 | Andreas Schillinger | BOH | + 0:38:07 | |
129 | Fábio Costa | KIU | + 0:38:26 | |
130 | Nils Eekhoff | SUN | + 0:38:42 | |
131 | Mikkel Bjerg | UAD | + 0:38:51 | |
132 | Emanuel Duarte | LAA | + 0:39:01 | |
133 | Elia Viviani | COF | + 0:39:18 | |
134 | Matteo Malucelli | CJR | + 0:39:21 | |
135 | Bruno Silva | LAA | + 0:39:24 | |
136 | Jonathan Dibben | LTS | + 0:39:24 | |
137 | Fabio Jakobsen | DQT | + 0:39:25 | |
138 | Gerard Armillas | EFP | + 0:39:29 | |
139 | Nico Denz | SUN | + 0:39:32 | |
140 | Jasha Sütterlin | SUN | + 0:39:48 | |
141 | Marvin Scheulen | LAA | + 0:40:09 | |
142 | Danny Poppel | CWG | + 0:40:28 | |
143 | Simone Consonni | COF | + 0:40:41 | |
144 | Iljo Keisse | DQT | + 0:40:51 | |
145 | David Ribeiro | LAA | + 0:41:10 | |
146 | Tiago Antunes | EFP | + 0:41:31 | |
147 | Tom Devriendt | CWG | + 0:41:57 | |
148 | David González | CJR | + 0:42:36 | |
149 | Nuno Meireles | AVL | + 0:42:50 | |
150 | Sérgio Paulinho | EFP | + 0:42:54 | |
151 | João Barbosa | MIR | + 0:42:54 | |
152 | César Martingil | ATM | + 0:43:03 | |
153 | Mikel Aristi | FOR | + 0:43:09 | |
154 | Diego López | FOR | + 0:43:44 | |
155 | Wesley Kreder | CWG | + 0:43:57 | |
156 | Fabio Sabatini | COF | + 0:44:03 | |
157 | Tom Bohli | UAD | + 0:44:04 | |
158 | Carlos Salgueiro | LAA | + 0:44:07 | |
159 | Jorge Magalhães | W52 | + 0:45:03 | |
160 | Pedro José Lopes | KIU | + 0:45:10 | |
161 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:45:50 | |
162 | Boy Poppel | CWG | + 0:46:31 | |
163 | Álvaro Trueba | ATM | + 0:48:42 | |
164 | Válter Pereira | ATM | + 0:48:51 | |
165 | Leangel Linarez | MIR | + 0:51:10 | |
166 | André Evangelista | AVL | + 0:55:30 | |
167 | David Livramento | ATM | + 0:55:31 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Dries De Bondt | AFC | 17 | |
2 | Remco Evenepoel | DQT | 15 | |
3 | Tiago Antunes | EFP | 14 | |
4 | João Rodrigues | W52 | 10 | |
5 | Dan Martin | ISN | 10 | |
6 | Maximilian Schachmann | BOH | 10 | |
7 | Aleksandr Grigorev | ATM | 7 | |
8 | Miguel Ángel López | AST | 6 | |
9 | Frederico Figueiredo | ATM | 6 | |
10 | Michael Schär | CCC | 6 | |
11 | Diego López | FOR | 6 | |
12 | Álvaro Trueba | ATM | 6 | |
13 | Luís Mendonça | EFP | 6 | |
14 | Casper Pedersen | SUN | 6 | |
15 | Rui Costa | UAD | 4 | |
16 | Amaro Antunes | W52 | 4 | |
17 | Vincenzo Nibali | TFS | 4 | |
18 | Gotzon Martín | FOR | 4 | |
19 | Harold Tejada | AST | 3 | |
20 | Tim Wellens | LTS | 2 | |
21 | Joe Dombrowski | UAD | 2 | |
22 | Mikkel Bjerg | UAD | 2 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Fabio Jakobsen | DQT | 41 | |
2 | Cees Bol | SUN | 33 | |
3 | Alexander Kristoff | UAD | 26 | |
4 | Elia Viviani | COF | 26 | |
5 | Remco Evenepoel | DQT | 25 | |
6 | Dan Martin | ISN | 22 | |
7 | Miguel Ángel López | AST | 20 | |
8 | Maximilian Schachmann | BOH | 20 | |
9 | Sacha Modolo | AFC | 20 | |
10 | Rui Costa | UAD | 16 | |
11 | Matteo Trentin | CCC | 16 | |
12 | Daniel Hoelgaard | UXT | 12 | |
13 | Jon Aberasturi | CJR | 12 | |
14 | Amaro Antunes | W52 | 8 | |
15 | Ryan Mullen | TFS | 8 | |
16 | Tim Wellens | LTS | 7 | |
17 | Gotzon Martín | FOR | 6 | |
18 | João Rodrigues | W52 | 6 | |
19 | Dries De Bondt | AFC | 5 | |
20 | Bauke Mollema | TFS | 5 | |
21 | Simon Geschke | CCC | 5 | |
22 | Tiago Antunes | EFP | 5 | |
23 | Tim Declercq | DQT | 4 | |
24 | Frederico Figueiredo | ATM | 4 | |
25 | Davide Cimolai | ISN | 4 | |
26 | Joe Dombrowski | UAD | 3 | |
27 | Vincenzo Nibali | TFS | 3 | |
28 | Diego López | FOR | 3 | |
29 | Álvaro Trueba | ATM | 3 | |
30 | Jan Polanc | UAD | 2 | |
31 | Casper Pedersen | SUN | 2 | |
32 | Daniel Freitas | MIR | 2 | |
33 | Aleksandr Grigorev | ATM | 2 | |
34 | Iljo Keisse | DQT | 2 | |
35 | Tom Devriendt | CWG | 2 | |
36 | Tom Bohli | UAD | 2 | |
37 | Geraint Thomas | INS | 1 | |
38 | Michael Schär | CCC | 1 | |
39 | Edward Theuns | TFS | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Remco Evenepoel | DQT | 18:59:35 | |
2 | João Almeida | DQT | + 0:00:37 | |
3 | Ilan Van Wilder | SUN | + 0:02:34 | |
4 | Harold Tejada | AST | + 0:02:35 | |
5 | Kévin Geniets | GFC | + 0:02:38 | |
6 | Andreas Leknessund | UXT | + 0:02:49 | |
7 | Torjus Sleen | UXT | + 0:04:10 | |
8 | Juan Calle | CJR | + 0:08:21 | |
9 | Brent Van Moer | LTS | + 0:12:33 | |
10 | Nicolás Sáenz | EFP | + 0:13:11 | |
11 | Rafael Lourenço | KIU | + 0:19:54 | |
12 | Simon Guglielmi | GFC | + 0:21:07 | |
13 | Gonçalo Carvalho | RPB | + 0:29:41 | |
14 | Oier Lazkano | CJR | + 0:29:51 | |
15 | Iker Ballarin | FOR | + 0:31:17 | |
16 | Afonso Silva | RPB | + 0:32:07 | |
17 | Pedro Miguel Lopes | KIU | + 0:32:29 | |
18 | Gonçalo Leaça | LAA | + 0:33:08 | |
19 | Jake Stewart | GFC | + 0:36:26 | |
20 | Fábio Costa | KIU | + 0:38:26 | |
21 | Nils Eekhoff | SUN | + 0:38:42 | |
22 | Mikkel Bjerg | UAD | + 0:38:51 | |
23 | Emanuel Duarte | LAA | + 0:39:01 | |
24 | Marvin Scheulen | LAA | + 0:40:09 | |
25 | Tiago Antunes | EFP | + 0:41:31 | |
26 | João Barbosa | MIR | + 0:42:54 | |
27 | Diego López | FOR | + 0:43:44 | |
28 | Carlos Salgueiro | LAA | + 0:44:07 | |
29 | Jorge Magalhães | W52 | + 0:45:03 | |
30 | Pedro José Lopes | KIU | + 0:45:10 | |
31 | Leangel Linarez | MIR | + 0:51:10 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | UAE Team Emirates | UAD | 57:04:53 | |
2 | Team Ineos | INS | + 0:00:48 | |
3 | Astana Pro Team | AST | + 0:00:54 | |
4 | CCC Team | CCC | + 0:01:49 | |
5 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:05:49 | |
6 | Groupama - FDJ | GFC | + 0:05:54 | |
7 | W52 - FC Porto | W52 | + 0:07:33 | |
8 | Trek - Segafredo | TFS | + 0:07:35 | |
9 | Uno-X Pro Cycling Team | UXT | + 0:09:46 | |
10 | Lotto - Soudal | LTS | + 0:12:22 | |
11 | Israel Start-Up Nation | ISN | + 0:16:30 | |
12 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:16:57 | |
13 | Rádio Popular - Boavista | RPB | + 0:17:54 | |
14 | Atum General - Tavira - Maria Nova Hotel | ATM | + 0:24:50 | |
15 | Alpecin - Fenix | AFC | + 0:25:07 | |
16 | Fundación - Orbea | FOR | + 0:28:54 | |
17 | Circus - Wanty Gobert | CWG | + 0:33:53 | |
18 | Efapel | EFP | + 0:34:16 | |
19 | Kelly - InOutBuild - UDO | KIU | + 0:38:30 | |
20 | Caja Rural - Seguros RGA | CJR | + 0:41:57 | |
21 | Team Sunweb | SUN | + 0:44:02 | |
22 | Aviludo - Louletano | AVL | + 0:52:00 | |
23 | Cofidis | COF | + 0:53:54 | |
24 | Miranda - Mortágua | MIR | + 0:58:00 | |
25 | LA Alumínios - LA Sport | LAA | + 1:29:45 |
Zdroj obrázku:
Cyclingnews (©2020): Volta ao Algarve: Lopez wins on Alto do Malhão, https://www.cyclingnews.com/races/volta-ao-algarve-2020/stage-4/results/ (22. 2. 2020)