Soutěžte s Vuelta 2020 o proteinové dobroty v hodnotě 1 882 Kč

nabor

Poslední Grand Tour posunuté sezony je tady! Startuje tipovačka pouze 18 etap Vuelta 2020 o proteinové dobroty od firmy Alpha fit. Vyhrávají nejlepší tři soutěžící! Opět v zažitém formátu tří tipů na vítěze každé etapy + celkového pořadí. Tradičně již také soutěž týmů.

Progenex recoveryDíky tomuto bodování naši soutěžící dostávají možnost taktizovat. Dát jistotu a zároveň tipnout uprchlíka není již žádný problém. Také vynechat etapu nemusí znamenat konec šancí na velmi dobré umístění.

Jak soutěžit?

Vyberte si jednu z našich FB stránek

Vždy den před startem etapy se v tipovací skupině na FB objeví soutěžní příspěvek, pod který napíšete do jedné zprávy tři jména oddělená čárkou. Uzávěrka tipů je vždy do startu etapy.

Příklad: Tom Dumoulin, Christopher Froome, Rohan Dennis – nejlépe tak, jak si myslíte, že v závodě dojedou – od 1. místa až po 3. místo. Na bodování nemá pořadí napsaných jezdců vliv.

Poslat soutěžní SMS

Můžete soutěžit také přes SMS.

  • Pošlete SMS ve tvaru: WT mezera ČÍSLO ETAPY (pro rozlišení i název závodu) mezera TŘI JMÉNA NEBO ČÍSLA JEZDCŮ podle startovní listiny závodu
  • To celé pošlete na číslo +420 733 676 633
  • Do startu 1. etapy se tipuje také celkový vítěz – tvar SMS: WT mezera GC mezera TŘI JMÉNA NEBO ČÍSLA JEZDCŮ
  • Cena SMS dle tarifu operátora
  • Při prvním tipu připište také svoje jméno a příjmení, ať vás můžeme zařadit do tabulky průběžného pořadí

Získejte nejvíce bodů

Prvních 15 jezdců etapy je obodováno: 50, 35, 25, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 3, 2, 1

Průběžné výsledky se zveřejňují na stránce celoroční soutěže.

Soutěž týmů

Soutěží tříčlenné týmy, které se přihlásí a jejich pořadí se tvoří z prostého součtu bodů všech tipů členů týmu. Tým lze přihlásit v tipovací skupině Cyklistická WTC pod prvním soutěžním příspěvkem: Celkové pořadí Tour de France 2020 a to odpovědí ve tvaru: Název týmu: tipující 1, tipující 2, tipující 3.

Jak získat členy týmu?

Pozvěte do soutěže svoje přátele, blízké nebo kontaktujte na Facebooku kohokoliv ze soutěžících celoroční soutěže. Již v minulosti se nám potvrdilo, že se oslovení členové vašeho týmu rádi přidají.

Vyhrávají nejlepší tři soutěžící

Proteinovou výhru vyhrají tři nejlepší soutěžící v pořadí s nejvíce body. V případě shodného počtu bodů rozhoduje počet přesných tref na vítěze.
  • Hlavní výhra: Progenex Recovery 12serv. s příchutí Belgická čokoláda. 40 gramů oříškové krémy: Arašídy se slaným karamelem, Lískooříškový čokoládový proteinový krém, Kešu s jahodami, Para ořechy s makem. Proteinová tyčinka Battle Oats. Celková hodnota ceny je 1 001 Kč.
  • Druhá cena: 6x Progenex protein jednodávkové balíčky. 40 gramů oříškové krémy: Arašídy se slaným karamelem, Lískooříškový čokoládový proteinový krém, Kešu s jahodami, Para ořechy s makem. Proteinová tyčinka Battle Oats. Sleva 15 % na nákup v e-shopu alphafit.cz. Celková hodnota ceny je 556 Kč.
  • Třetí cena: 3x Progenex protein jednodávkové balíčky. 40 gramů oříškové krémy: Arašídy se slaným karamelem, Lískooříškový čokoládový proteinový krém, Kešu s jahodami, Para ořechy s makem. Proteinová tyčinka Battle Oats. Sleva 10 % na nákup v e-shopu alphafit.cz. Celková hodnota ceny je 325 Kč.

Další pravidla soutěže naleznete v tomto odkazu.

Soutěžte během celého roku!

Informace s podrobnějšími odkazy k průběžnému pořadí a pravidlům naleznete na stránce celoroční soutěže. Do tabulek nejlepších 100 se můžete dostat již po třech tipnutých závodech! Šance se dostat do našich průběžných tabulek je veliká.

Těšíme se na všechny soutěžící! I ty Grand Tourové! :-). Tak tipujte!