Souboj titánů na Ronde van Vlaanderen, je Giro v ohrožení? Velké preview Vuelty

nabor

Cyklistická sezóna vrcholí a my nezahálíme. V novém podcastu Grupeto jsme se podívali na dění v uplynulém týdnu, a že toho nebylo málo.

Souboj titánů, to byl monument Kolem Flander. Finiš mezi Mathieu van der Poelem a Woutem van Aertem je možná událostí roku. Nádherný závod se spoustou zápletek.

To Giro bylo ve velkém ohorožení a stále je. Celosvětová pandemie Covidu-19 ji bezprostředně ohrožuje. V pelotonu už jsou dva odstoupivší týmy, pozitivní test měl i Michael Matthews. A co žádal Jonathan Vaughters? A ještě jedna otázka, může Joao Almeida udržet růžový trikot?

To vše a mnohem více se dozvíte v novém díle podcastu Grupeto, který se jmenuje Souboj titánů na Ronde van Vlaanderen, je Giro v ohrožení? Naleznete ho na streamovacích platformách Spotify, Anchor, Apple Podcasts, Breaker, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts a RadioPublic.

Pevně doufáme, že se odjede i Vuelta ve Španělsku. Pořadatelé vytvořili trasu na 18 etap, ale jakých! Stoupání na Tourmalet i Angliru, záludná časovka, mnoho nevyzpytatelných etap a také obrovské množství favoritů na červený dres. Blíže jsme se na Vueltu podívali na našem youtube kanálu Worldtourcycling.

1 komentář

  1. Michael Matthew neměl Covid ani pozitivní test. Pouze neprukazny a pak dva negativní…

Comments are closed.