Úvod Tipovací soutěž – nejbližší závody

Tipovací soutěž – nejbližší závody

Termín Počet tipů Závod Soutěžní kategorie
23.3. 1 Milano-Sanremo 3
29.3. 1 E3 BinckBank Classic 3
31.3. 1 Gent-Wevelgem in Flanders Fields 3
7.4. 1 Ronde van Vlaanderen – Tour des Flandres 3
14.4. 1 Paris-Roubaix 3
21.4. 1 Amstel Gold Race 3
24.4. 1 La Flèche Wallonne 3
28.4. 1 Liège – Bastogne – Liège 3

Konečné pořadí Paris – Nice

P. Jméno CP 1 2 3 4 5 6 7 8 Součet Trefa
1 William Hill 27 84 50 70 30 31 75 57 26 450 3
2 Lukáš Valentík 52 95 62 47 8 51 76 22 14 427 4
3 Jaroslav Jajda Škrabánek 52 95 50 85 18 31 25 25 13 394 4
4 Petr Bohdálek 27 70 50 70 30 31 25 57 26 386 2
5 Jan Pleva 27 85 50 95 30 31 25 22 14 379 3
6 Giuseppe Spinaci 25 99 50 85 30 35 25 25 1 375 3
7 Miloš Jirsa 25 84 50 30 35 75 58 12 369 3
8 JJ 68 36 50 47 26 31 25 22 61 366 2
9 Rudolf Halačka 25 105 50 45 18 35 0 58 26 362 2
10 Ondřej Kozák 2 84 62 110 20 29 25 25 0 357 3
11 Vojta Růžička 52 70 50 95 10 31 25 5 6 344 4
12 David Sochor 2 84 50 85 18 31 25 22 26 343 3
13 David Kocian 52 26 62 60 30 35 24 3 50 342 3
13 Petr Franc 50 84 62 95 10 31 8 2 342 4
15 Miloslav Vančát 66 78 70 57 0 31 25 2 8 337 3
16 Toník Jelínek 50 105 50 45 10 47 8 5 12 332 3
17 Inka Vancatova 50 78 62 64 18 31 25 2 0 330 4
18 Tomáš Držmíšek 18 71 20 85 18 41 25 38 316 1
19 Pavel Kori 50 84 95 18 31 22 14 314 3
20 Mária Chromíková 18 99 50 10 18 35 0 55 26 311 2
21 Martin Dvořák 2 80 82 22 0 31 25 38 23 303 2
22 Jeopardy Watson 25 70 50 47 20 31 25 22 12 302 2
22 Víťa Fous 0 69 50 95 18 31 8 23 8 302 2
24 Ivan James 43 71 50 60 18 25 25 6 298 2
25 Jan Zámostný 50 74 50 70 31 0 20 1 296 2
26 Gaži Marian 68 86 50 45 45 0 294 3
27 Laďa Popelka 35 70 70 57 47 5 8 292 2
28 Lukáš Kopecký 64 68 87 18 51 0 288 3
29 Palawan 50 36 50 95 8 20 8 5 14 286 3
30 Lukáš Koutecký 43 20 60 60 22 49 0 20 274 2
31 Patrik Macháček 71 20 95 10 29 0 22 26 273 1
32 Honza Pečený 18 84 45 18 45 0 55 0 265 1
33 Jiří Kubále 68 71 12 26 8 39 0 22 15 261 1
34 Aleš Němeček 18 74 62 22 2 51 0 2 27 258 2
35 Ondřej Markalous 0 30 62 22 18 35 1 34 50 252 1
36 Katarína Bírošová 18 70 60 10 18 29 0 23 22 250 2
37 Pospisil Marie 0 36 0 95 20 47 25 5 14 242 1
38 Ján Jačisko 18 36 20 95 18 8 23 14 232 1
39 Pavel Valchář 18 70 50 20 31 25 3 12 229 2
40 Pavel Ďuriš 70 50 10 18 29 8 25 12 222 2
41 Petr Křůmal 30 20 26 20 29 25 57 12 219 0
42 Tomáš Červený 50 45 50 2 31 8 22 9 217 2
43 Eda Mesicek 18 16 50 60 25 25 2 14 210 2
44 Dominik Zděnek 2 65 50 22 8 31 8 5 14 205 1
44 Monika Křůmalová 0 20 70 18 41 25 5 26 205 0
46 David Slaboch 35 50 95 0 23 203 2
47 Martin Křišťál 35 55 10 50 8 25 8 2 8 201 1
48 Andrea Grmelová 0 36 20 30 31 25 26 168 0
49 Patrik Zděnek 18 61 50 0 31 0 5 0 165 1
50 Petr Chromik 50 45 18 29 0 14 156 1
51 Rostislav Pelikan 68 85 153 2
52 Jan Moravec 70 20 41 2 14 147
53 Jana Molnárová 43 51 20 10 18 3 145 0
53 Veronika Tesařová 25 50 12 31 22 5 145 1
55 Miro Cygonek 70 10 20 31 0 131 1
56 Jiří Vlasák 0 34 0 14 20 25 22 0 115 0
57 Tomáš Zahradník 0 10 60 8 5 26 109 1
58 Jaroslav Chládek 51 22 25 8 106 0
58 Martin Tesař 0 62 2 10 23 9 106 1
60 Blanka Salačová 18 20 35 18 14 105 0
61 Lukáš Liška 70 70 1
62 Jaroslav Špička 45 23 68
62 Šárka Miškovová 50 18 68 1
64 Michal Imiálek 0 0 0 20 35 0 12 67 0
65 Dezider Bachorec 18 0 18 18 0 5 59 0
66 Monika M. Monika 0 8 25 33
67 Jarmila Turčinová 14 14
68 Tereza Štilipová 2 1 3 0

Články o soutěži

1. WTcycling žebříček

Kompletní výsledky WTcycling žebříčku

aktualizace k 18.3.2019 (po Paris-Nice 2019)

Pořadí určuje nejnižší aritmetický průměr ze všech umístění v tipovačkách (minimálně však 3) s ohledem na tři kategorie závodů za posledních 12 měsíců.

pořadí změna jméno součet počet průměr
1 +2 William Hill 70 9 7.78
2 -1 Slavucha Hazo 25 3 8.33
3 -1 Tynuš Ka 26 3 8.67
4 +1 Petr Bohdálek 216 21 10.29
5 -1 Jeopardy Watson 280 26 10.77
6 +5 Lukáš Valentík 135 11 12.27
7 -1 David Kocian 339 26 13.04
8 +1 Šimon Fiantok 163 12 13.58
9 +1 David Sochor 366 26 14.08
10 -4 Tomáš Červený 397 26 15.27
11 +1 Toník Jelínek 440 26 16.92
12 -4 Andrea Grmelová 322 19 16.95
13 +2 Giuseppe Spinaci 471 26 18.12
14 František Volf 362 19 19.05
15 +2 Petr Franc 502 26 19.31
16 -3 Jan Zámostný 259 13 19.92
17 -1 Ondřej Markalous 531 26 20.42
18 +1 Rudolf Halačka 538 25 21.52
19 -1 Martin Dvořák 578 26 22.23
20 +3 Zbyňa Fišer 314 13 24.15
21 -1 Patrik Macháček 558 23 24.26
22 +2 Dalibor Nejedlý 390 16 24.38
23 -2 Palawan 319 13 24.54
24 +3 Mária Chromíková 429 17 25.24
25 Karel Koval 406 16 25.38
26 -4 Petr Chromik 678 26 26.08
27 -1 Pavel Ďuriš 676 25 27.04
28 Martin Prochazka 386 14 27.57
29 +5 Ivan James 262 9 29.11
30 +1 Daniel Pavlík 118 4 29.50
31 +1 Markéta Procházková 356 12 29.67
32 -2 Pavel Valchář 750 25 30.00
33 Jiří Kubále 603 20 30.15
34 +6 Jan Pleva 763 25 30.52
35 Jakub Hrabovský 404 13 31.08
36 -7 Eda Mesicek 407 13 31.31
37 Aleš Němeček 818 26 31.46
38 +7 Ondřej Kozák 378 12 31.50
39 -3 Katarína Bírošová 821 26 31.58
40 -2 Tomáš Hrabovský 190 6 31.67
41 -2 Domess Svobo 195 6 32.50
42 -1 Honza Pečený 691 21 32.90
43 +7 Miloš Jirsa 651 19 34.26
44 -2 Tomuio Ryuio 312 9 34.67
45 +1 Pospisil Marie 755 21 35.95
46 +5 Miloslav Vančát 901 25 36.04
47 Jiří Jirka Čech 436 12 36.33
48 -5 Jiří Vlasák 916 25 36.64
49 -5 Dominik Zděnek 552 15 36.80
50 +6 Jaroslav Jajda Škrabánek 773 21 36.81
51 -2 Patrik Zděnek 988 26 38.00
52 -4 Jan Moravec 614 16 38.38
53 +4 Víťa Fous 815 21 38.81
54 Gabriela Koláčková 508 13 39.08
55 -2 Martin Křišťál 989 25 39.56
56 -4 Jana Molnárová 839 21 39.95
57 +1 Petr Zoubek II 288 7 41.14
58 -3 Tereza Štilipová 996 24 41.50
59 Jarda Mrázek 420 10 42.00
60 +1 Jakub Kodym 616 14 44.00
61 +3 Gaži Marian 758 17 44.59
62 -2 Blanka Salačová 1079 24 44.96
63 Jitka Křížová 883 19 46.47
64 -2 Lukáš Liška 1076 23 46.78
65 Roman Kubík 664 14 47.43
66 Dominik Hašek 806 16 50.38
67 +2 Tomáš Držmíšek 1018 20 50.90
68 +6 JJ 868 17 51.06
69 +2 Inka Vancatova 820 16 51.25
70 -3 Jaroslav Chládek 1084 21 51.62
71 -3 Rastislav Paulik 591 11 53.73
72 Lukáš Koutecký 1246 23 54.17
73 -3 Rostislav Pelikan 1045 19 55.00
74 -1 Miro Cygonek 1184 21 56.38
75 Martin Tesař 462 8 57.75
76 Luboš Řehák 712 12 59.33
77 Adam Kadlec 894 15 59.60
78 Šárka Miškovová 482 8 60.25
79 -1 František Novotný 732 12 61.00
80 -1 Miroslav Mahel 860 14 61.43
81 -1 Hašek Jiří 876 14 62.57
82 Dezider Bachorec 504 8 63.00
83 +2 Laďa Popelka 1010 16 63.13
83 -2 Tomáš Zahradník 1010 16 63.13
85 -3 Majko Piškót Pišoja 792 12 66.00
86 Monika Křůmalová 1065 16 66.56
87 Petr Křůmal 1148 17 67.53
88 -5 Radek Doskar 1086 16 67.88
89 -5 Martina Miroslav Országhovi 681 10 68.10
90 +1 Ján Jačisko 1184 17 69.65
91 -3 Pavel Dinuš 784 11 71.27
92 -3 Dana Kahounova 793 11 72.09
93 +4 Vojta Růžička 1536 21 73.14
94 -4 Ján Jance Tóth 736 10 73.60
95 -3 Tomáš Dlouhý 900 12 75.00
96 -3 Miroslav Sukup 751 10 75.10
97 -3 David Hodoušek 908 12 75.67
98 -3 Ivča Stupková 924 12 77.00
99 -3 Michal Brokl 948 12 79.00
100 -2 Tomáš Tržil 802 10 80.20

Zobrazujeme pouze nejlepších 100 soutěžících. Pro celkový žebříček klikni.

2. Celkový žebříček

Kompletní výsledky Celkového žebříčku

aktualizace k 18.3.2019 (po Paris-Nice 2019)

Pořadí určuje prostý součet bodů ze všech etap za posledních 12 měsíců.                                                                          .

pořadí změna jméno součet
1 Jeopardy Watson 5955
2 David Kocian 5826
3 +1 Petr Bohdálek 5795
4 -1 Tomáš Červený 5682
5 Toník Jelínek 5681
6 David Sochor 5653
7 Giuseppe Spinaci 5571
8 -1 Petr Franc 5538
9 Ondřej Markalous 5370
10 Martin Dvořák 5339
11 +3 Rudolf Halačka 5204
12 -1 Andrea Grmelová 5157
13 Pavel Ďuriš 5101
14 Aleš Němeček 5100
15 -3 Petr Chromik 5084
16 +1 Patrik Macháček 5042
17 -1 Katarína Bírošová 5035
18 Pavel Valchář 4941
19 +3 Jaroslav Jajda Škrabánek 4899
20 Pospisil Marie 4849
21 +2 Jan Pleva 4805
22 +2 Miloslav Vančát 4693
23 +3 Víťa Fous 4635
24 -5 Dalibor Nejedlý 4631
25 -4 František Volf 4528
26 -1 Patrik Zděnek 4504
27 +1 Martin Křišťál 4444
28 +2 Honza Pečený 4430
29 Jiří Vlasák 4311
30 -3 Karel Koval 4281
31 Blanka Salačová 4193
32 Tereza Štilipová 4055
33 Lukáš Liška 3957
34 +5 Miloš Jirsa 3946
35 -1 Martin Prochazka 3862
36 +4 Tomáš Držmíšek 3855
37 -2 Dominik Hašek 3835
38 -2 Markéta Procházková 3719
39 -2 Roman Kubík 3660
40 +4 Mária Chromíková 3631
41 -3 Jakub Kodym 3578
42 +3 Lukáš Koutecký 3567
43 -1 Miro Cygonek 3512
44 -1 Jaroslav Chládek 3479
45 -4 Jitka Křížová 3449
46 +2 Jiří Kubále 3392
47 -1 Jiří Jirka Čech 3265
48 +1 Rostislav Pelikan 3262
49 +1 Tomáš Zahradník 3206
50 -3 Miroslav Mahel 3157
51 +1 Jana Molnárová 3097
52 +3 Gaži Marian 3090
53 -2 Hašek Jiří 3015
54 +3 Eda Mesicek 2909
55 -2 Šimon Fiantok 2858
56 -2 Radek Doskar 2836
57 +9 Inka Vancatova 2770
58 -2 Gabriela Koláčková 2723
59 +4 Dominik Zděnek 2720
60 +11 JJ 2702
61 -3 Zbyňa Fišer 2689
62 +7 Jan Zámostný 2677
63 -4 Luboš Řehák 2631
64 +11 Palawan 2596
65 -5 Jakub Hrabovský 2592
66 +4 Ján Jačisko 2590
67 -6 Jarda Mrázek 2567
68 -6 Martin Bajtl 2527
69 -5 František Novotný 2514
70 -5 Marek Roztocil 2479
71 +7 Laďa Popelka 2433
72 -5 David Hodoušek 2426
73 -5 Miroslav Vítek 2422
74 +7 Ondřej Kozák 2373
75 +10 Lukáš Valentík 2343
76 -4 Pavel Dospiva 2333
77 -4 Tomáš Dlouhý 2318
78 -4 Lukáš Kosík 2316
79 +7 Vojta Růžička 2250
80 -4 Majko Piškót Pišoja 2177
81 -4 Miroslav Houdek 2149
82 -3 Rastislav Paulik 2137
83 -3 Marek Jančuš 2118
84 +3 Monika Křůmalová 2094
85 +3 Petr Křůmal 2081
86 -4 Adam Kadlec 1958
87 -4 Michal Brokl 1949
88 -4 Ján Jance Tóth 1918
89 +12 William Hill 1785
90 -1 Kuba Filípek 1778
91 -1 Markéta Kryšková 1753
92 -1 Ivča Stupková 1705
93 -1 Pavel Dinuš 1672
94 -1 Tomáš Redlich 1651
95 -1 Tomáš Tržil 1627
96 -1 Monika Michalová 1603
97 +2 Jan Moravec 1562
98 -2 Michal Labant 1539
99 -2 Martin Kuřitka 1465
100 Dezider Bachorec 1443

Zobrazujeme pouze nejlepších 100 soutěžících. Pro celkový žebříček klikni.

Kalendář závodů 2019 ve kterých se bude tipovat

Termín Počet tipů Závod Soutěžní kategorie
15.1. – 20.1. 6+1 Santos Tour Down Under 2
27.1. 1 Cadel Evans Great Ocean Road Race 3
2.3. 1 Omloop Het Nieuwsblad Elite 3
9.3. 1 Strade Bianche 3
10.3. – 17.3. 7+1 Paris – Nice 2
23.3. 1 Milano-Sanremo 3
29.3. 1 E3 BinckBank Classic 3
31.3. 1 Gent-Wevelgem in Flanders Fields 3
7.4. 1 Ronde van Vlaanderen – Tour des Flandres 3
14.4. 1 Paris-Roubaix 3
21.4. 1 Amstel Gold Race 3
24.4. 1 La Flèche Wallonne 3
28.4. 1 Liège – Bastogne – Liège 3
11.5. – 2.6. 21+1 Giro d’Italia 1
9.6. – 16.6. 7+1 Critérium du Dauphiné 2
6.7. – 28.7. 21+1 Tour de France 1
3.8. 1 Clasica Ciclista San Sebastian 3
24.8. – 15.9. 21+1 La Vuelta ciclista a España 1
28.9. 7+1 World Championships WE – Road Race 2
12.11. 1 Il Lombardia 3

Tipovací SOUTĚŽ

... žádný soutěžní závod mi už teď neuteče
Kliknutím už mi nic neuteče!
Když se mi to nebude líbit, tak se kdykoliv odhlásím nebo snížím četnost zasílání.
close-link