Program Tour de France na našich stránkách

nabor

Máme již po první etapě, ale rád bych vás ještě seznámil s naším programem, co zde během TdF bude k vidění. Samostatnou kapitolou je stránka o Tour de France, kde se bude všechno odehrávat. To si ale necháme až nakonec tohoto článku. Nyní si shrňme jednotlivé body.

  • Hlavní věcí, co bude každého nejvíce zajímat budou souhrny etap. Ty máme na 100 % pokryté. Článků se zúčastní všichni naši redaktoři, kteří se budou po jednotlivých etapách střídat. Budeme se snažit články zveřejňovat do pár hodin od konce etapy. První etapa je již na světě.
  • Druhou věcí budou predikce průběhu následujících etap. Každé ráno se budete moci podívat, jak to asi v ten den může dopadnou a jestli nám věštba z předešlého dne vyšla. Tuto rubriku si vezme na starosti Lukáš Straňák. Měly by být opět pokryty všechny etapy. První věštba zde.
  • Další věcí bude „video dne„. Tu budu mít pod palcem já, Radim Pešout. Nyní už můžete vidět první video „dne 0“. Každý den bude zveřejněno jedno video. Video může být zveřejněno kdykoliv během dne.
  • S rubrikami ještě nekončíme. Čeká vás také „Bojovník a smolaři“. Tam se dozvíte každý den, kdo byl nejprůbojnější v poslední odjeté etapě a kdo musel odstoupit ze závodu a z jakých důvodů. V 1. etapě nám nešťastně spadl Mark Cavendish. Tato rubrika závisí na dostupných informacích. Například o zdravotní situaci jezdců se dozvíme až druhý den, takže článek bude dodatečně aktualizován. O tuto rubriku se stará Michal Kruckovyč.
  • Špiónkou v naší redakci bude Jana Adámková, která bude hledat, co se kde šustne. Jakmile se něco zajímavého objeví, bude článek.
  • Chystáme také vědomostní soutěž. Bude se hrát o velmi hodnotnou cenu. Máte se na co těšit! Všechny informace budou zveřejněné nejspíše v úterý. Soutěž je již zveřejněna! Soutěž o značkové věci  Tour de France!
  • Poslední rubrikou bude „Sociální Tour„. Martin Munzar pro vás bude sledovat Facebook a Twitter a vybere ty nejzajímavější zprávy od jednotlivých týmů a organizátorů. Tato rubrika bude nepravidelná.

Návod na stránku Tour de France

Na stránce profilu závodu se bude odehrávat všechno důležité. Najdete tam veškeré odkazy na nejnovější články a také informace o etapách.

Začneme od vrchu.

Adresa stránek

Proklikáte se k ní z několika částí webu – Menu – Nadcházející události a také z Kalendáře World Tour

Menu Tour de France

Menu Tour de France

 

Z prvního řádku se proklikáte na různé části webu. Zleva to jsou – všechny články Tour de France (etapy, zajímavosti,…), všechny rubriky Tour de France (Video dne, Předpovědi etap, Bojovník a smolaři, …). Pak už je diskuzní forum o TdF a letošní startovní listina.

V dolním řádku můžete přeskakovat na jednotlivé části stránky.

Nejnovější články

Nejnovější články

 

O něco níže už na vás čekají nejnovější články. Zobrazuje se pouze posledních 7 nejnovějších. Pokud chcete zobrazit všechny, prokliknete se k nim nahoře na stránce, viz. bod výše.

Tabulka etap

Tabulka etap

V této části se nachází nejdůležitější informace k etapám a videa etap. Tato tabulka se aktualizuje zpětně. Doporučuji tedy sledovat hlavní stránku nebo nejnovější články. Opět viz. bod výše.

Vysvětlivky k jednotlivým ikonkám

banner_sipka_nahoru – cíl v kopci, banner_sipka_rovne – cíl na rovině, banner_sipka_dolu – cíl po sjezdu

info informace o etapě

Článek článek k etapě

Video video z posledních pár km etapy

downarrow záznamy etap – etapy jsou rozděleny na více částí

Výsledky etap

Výsledky etap

 

Výsledky se zobrazují do pár minut po skončení závodu. Po kliknutí na jednotlivé ikonky dresů se přesunete na pořadí o žlutý dres, zelený dres, atd… Nahoře překlikáváte na jednotlivé etapy (1,2,3,4,5,6,….)

Celkové pořadí

Celkové pořadí

Prozatím velmi vzdálená budoucnost. Zde se zobrazí celkové pořadí po 21. etapě.

Doporučte nás!

Pokud se vám naše stránka líbí, doporučte nás! Ještě o něco níže nás můžete sdílet na různých sociálních sítích.

Můžete nám také zasílat připomínku v kontaktech a stát se naším fanouškem na facebooku.

Přihlašte se také do našeho newsletteru po pravé straně, ať vám nic neuteče!

3 KOMENTÁŘE

Comments are closed.