Vítězové soutěže o kalendář a slevy do eshopu

nabor

Je to tady. Vyhlášení výherců naší soutěže, ve které jste nám sdělili svůj názor na tyto stránky a tím jste mohli vyhrát některou z našich cen, například slevu na nákup cyklistických dresů.

Je vidět, že Vás tato anketa velice zaujala a že máte zájem podílet se na dalším rozvoji. Jak to víme? Přišlo nám přesně 50 odpovědí a většině z Vás jsme dali všechny 4 body. Celkem jsme rozdali 191 bodů. Většina soutěžících odpovídala opravdu poctivě. Těší nás to.

Všechny odpovědi jsme si přečetli, prostudovali, na některé odpověděli a nakonec i poznamenali. Celkově jste nás chválili, ale negativ bylo také hodně. Věřte, že na nich budeme pracovat. Několikrát se také objevilo: „Nic jsem nenašel.“ – i za podobné odpovědi jsme dali bod (někteří se báli 🙂 ).

Objevilo se i pár odpovědí, které nás pobavili

Informace o TV přenosech mě posadí k televizi, místo abych se jel projet na kole. To nás velmi mrzí 😀 .

Máte také takový pocit, když odložíte denní povinnosti pracujícího člověka, sednete na silničku a už vám šumí pláště po silnici? Na toto jsou všechny léčebné terapie daleko vzadu v peletonu. Ano, zajisté.

Nevím jaké máte možnosti ovlivnit vysílání cyklistiky v různých TV… Můžete jim tam vyřídit, že opravdu daleko víc lidí jezdí na kole než třeba na saních a bobech… a tím pádem i daleko víc lidí se rádo podívá na cyklistiku… Takové možnosti nemáme, ale také nás to mrzí. Je to zrovna teď případ Paříž-Roubaix, kdy do vysílání vstoupí floorbal, ale můžeme být rádi alespoň za to. (Proběhla i vášnivá diskuze na našem Facebooku).

Kolik žen pracuje v redakci? Zatím žádná – pokud máte kdokoliv zájem, ozvěte se nám. Budeme rádi.

To je jen pár příkladů ze všech. Budeme také odpovídat na další dotazy, buď osobně emailem nebo přímo na webu formou článku. Dejte nám prosím čas.

Nebudeme to dále zdržovat – kdo je vítěz?

A teď už k samotnému vyhlášení. Losovali jsme pomocí náhodného čísla v programu Excell a video přikládáme níže. Každý dostal určité rozpětí čísel podle toho, kolik dostal bodů. Pokud měl „pan Novák“ rozpětí 25 až 28 a my jsme vylosovali číslo 26, tak vyhrál.

  1. místo – kalendář a sleva 30 % na nákup vyhrál František Žáček z Moravské Třebové
  2. místo – pohlednice a sleva 20 % na nákup vyhrál Jaroslav Pospíchal z Ivančic
  3. místo – sleva 10 % na nákup vyhrál Vlastimil Remuta z Mostu

Gratulujeme výhercům!!! V nejbližších dnech je kontaktujeme.

Ještě jednou všem děkujeme za velmi hodnotné odpovědi! Budeme rádi, když nám zase kdykoliv a kamkoliv napíšete. Jsme tu pro vás.

Chtěli byste uspořádat v budoucnu opět nějakou soutěž? Co byste chtěli vyhrát? Napište nám do komentářů.

2 KOMENTÁŘE

  1. Súťaž sa mi páčila. Môže byť aj v budúcnosti. 🙂 Čo sa týka výhier, páčili by sa mi nejaké malé milé výhry – trebárs papierová cykloturistická mapa.

Comments are closed.