Soutěž o cyklistický kalendář 2016 a poukázky na nákup

nabor

V měsíci březnu se kola WorldTour týmů roztáčejí naplno a my jsme si při této příležitosti pro vás připravili soutěž, ale není to klasická soutěž. Rádi bychom od vás získali názor na naše stránky a za to vás chceme odměnit! Za jedno odeslání formuláře můžete mít hned několikanásobnou šanci vyhrát!

O co se hraje?

  1. místo – Kalendář Žena a kolo 2016 v hodnotě 399 Kč a sleva 30 % do našeho eshopu
  2. místo – Pohlednice Žena a kolo 2016 v hodnotě 140 Kč a sleva 20 % do našeho eshopu
  3. místo – sleva 10 % do našeho eshopu

Sleva do eshopu platí na jakýkoliv cykloset, dres nebo kalhoty včetně nové kolekce. Kompletní nabídku cyklistických dresů naleznete v odkazu.

Navíc likvidujeme zásoby kalendářů 2016, tak pokud se nám bude nějaká odpověď vyloženě líbit, tak můžeme poslat i zbylé zásoby. Nebo nám to prostě napište do poznámky, že o něj máte zájem. Rádi ho našim věrným čtenářům zašleme :-).

Soutěžní formulář

Pravidla

Principem soutěže je vyplnit soutěžní formulář, kde nám sdělíte svůj názor na naše stránky a tím se zařadíte do slosování. Šanci na výhru má každý, ať už pošle pozitivní či negativní názor. Zvláště těch negativních si budeme cenit nejvíce, abychom se pro vás mohli zlepšit. Pozitivní názor nás naopak utvrdí v tom, že to děláme dobře a nemáme nic měnit.

Každý se může zúčastnit soutěže pouze jednou a může vyhrát pouze jednu cenu. Vícenásobné odeslání formuláře povede k vyřazení ze soutěže. Členové redakce a rodinní příslušníci jsou ze soutěže vyřazeni.

Soutěž probíhá od 6.3.2016 do 31.3.2016.

Soutěžní formulář

Několikanásobná šance vyhrát!

A jak zvýšit svojí šanci na výhru? Jednoduše. Všechny názory, které budou věcné, dostanou bonusový bod. Jeden bod znamená další šanci na výhru. Pečlivě se prosím zamyslete nad pozitivními a negativními vlastnostmi našeho webu. Pomůžete nám tím zlepšit tyto webové stránky o cyklistice a sami si zvýšíte šanci na výhru.

Bonusová otázka

Zeptejte se nás na cokoliv o cyklistice a cyklistických závodech. V nově připravované rubrice třeba právě tuto vaši otázku zodpovíme! Navíc získáte další bod do soutěže.

Příklad bodování

1 bod – odeslání formuláře
1 bod – věcné zodpovězení pozitivních vlastností webu
1 bod – věcné zodpovězení negativních vlastností webu
1 bod – vyplnění otázky

Celkem tedy můžete být zařazeni do soutěže až 4x. To je čtyřnásobná šance na výhru.

Za věcné názory nepovažujeme odpovědi typu:

  • Pozitivní odpověď: Je to tu super.
  • Negativní odpověď: Hrozný web.

Za věcné názory naopak považujeme odpovědi typu:

  • Pozitivní odpověď: Web je přehledný a najdu zde vše, co potřebuji. Líbí se mi uspořádání hlavní stránky.
  • Negativní odpověď: Nemohu najít výsledky svého oblíbeného závodu. Menu je nepřehledné.

Jdeme soutěžit =>

2 KOMENTÁŘE

  1. Myslím, že to robíte veľmi dobre. Web je prehľadný a tým, že jednotliví autori sú rozdielni, je to dynamické a prehľadné. Ocenil by som bližší a podrobnejší komentár, ako sa v pretekoch darilo zástupcom zo Slovenska i Českej republiky, a to nielen výsledkovo, ale tiež aj na trati. Ak by to bolo obtiažne uviesť po každej etape, urobiť takýto prehľad po samotných pretekoch. Mal by som záujem o kalendár, ak ešte mám šancu ho získať. Ďakujem.

Comments are closed.