Tipovací soutěž Tour de France 2019

nabor

Je červenec a to znamená, že pro tipaře nastává vrchol sezony! Startuje tipovačka 21 etap Tour de France 2019. Opět v zažitém formátu tří tipů na vítěze každé etapy + celkového pořadí. Tradičně již také soutěž týmů.

Tour de France žlutý dres - soutěžDíky tomuto bodování dostanou naši soutěžící dostávají možnost taktizovat. Dát jistotu a zároveň tipnout uprchlíka není již žádný problém. Také vynechat etapu nemusí znamenat konec šancí na velmi dobré umístění.

Jak soutěžit?

Vyberte si jednu z našich FB stránek

Vždy den před startem etapy se na všech našich FB stránkách (vybírejte podle zájmu, ale spíše WTC tipovačku) objeví soutěžní příspěvek, pod který napíšete do jedné zprávy tři jména oddělená čárkou. Uzávěrka tipů je vždy do startu etapy.

Příklad: Tom Dumoulin, Christopher Froome, Rohan Dennis – nejlépe tak, jak si myslíte, že v závodě dojedou – od 1. místa až po 3. místo. Na bodování nemá pořadí napsaných jezdců vliv.

Získejte nejvíce bodů

Prvních 15 jezdců etapy je obodováno: 50, 35, 25, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 3, 2, 1

Průběžné výsledky se zveřejňují na stránce celoroční soutěže.

Novinka: Soutěž týmů

Soutěží tříčlenné týmy, které se přihlásí a jejich pořadí se tvoří z prostého součtu bodů všech tipů členů týmu. Tým lze přihlásit v tipovací skupině Cyklistická WTC pod prvním soutěžním příspěvkem: Celkové pořadí Tour de France 2019 a to odpovědí ve tvaru: Název týmu: tipující 1, tipující 2, tipující 3.

Jak získat členy týmu?

Pozvěte do soutěže svoje přátele, blízké nebo kontaktujte na Facebooku kohokoliv ze soutěžících celoroční soutěže. Již v minulosti se nám potvrdilo, že se oslovení členové vašeho týmu rádi přidají.

Vyhrajte hlavní cenu, nejlepší trefu nebo cenu útěchy

Hlavní výhru vyhraje soutěžící s nejvíce body. V případě shodného počtu bodů rozhoduje počet přesných tref na vítěze.
Nejlepší trefu vyhraje soutěžící, který tipne správně nejvíce vítězů etap.

Cena útěchy poputuje k pěti náhodně vylosovaným soutěžícím. Každý soutěžící může být v osudí celkem až 22x.

Další pravidla soutěže naleznete v tomto odkazu.

Soutěžte během celého roku!

Informace s podrobnějšími odkazy k průběžnému pořadí a pravidlům naleznete na stránce celoroční soutěže. Do tabulek nejlepších 100 se můžete dostat již po třech tipnutých závodech! Šance se dostat do našich průběžných tabulek je veliká.

Těšíme se na všechny soutěžící! I ty Grand Tourové! :-). Tak tipujte!

5 KOMENTÁŘE

  1. Tipovačka běží pouze na našich FB stránkách nebo přes SMS. Děkujeme 🙂

Comments are closed.