Bilancujeme rok 2017: Rozdali jsme 12 000 Kč a posíláme kšiltovku

nabor

Včera jsme vyhlašovali nejlepší jezdce a momenty minulé sezony, dnes budeme bilancovat a také vyhlásíme vítěze kšiltovky Tour de France.

Ještě než se dostaneme k vyhlášení vítěze poslední soutěže roku 2017, podíváme se o jaké ceny jsme soutěžili. Celkově jsme rozdali ceny za více než 12 000 Kč a už zbývá jen poslat kšiltovku.

Cena, kterou možná už nepřekonáme

Nultý kilometr 2. etapy Tour de France 2017 Düsseldorf pelotonZačali jsme pěkně zostra. Aprílový článek 1.4.2017 rozhodně nebyl pouhým žertem a pro nejlepšího tipaře Gira jsme připravili zájezd na Tour de France v hodnotě převyšující 5 000 Kč. Mysleli jsme i na všechny zúčastněné a jeden tipař měl šanci získat poukaz do našeho eshopu.

Během Tour de France jsme se nenechali zahanbit a připravily jsme velmi zajímavé ceny v hodnotě 3 648 Kč. Společně s našimi partnery jsme hráli o knihu Příběh Tour de France, poukaz do stylové cyklistické restaurace nebo o cyklistický set dle vlastního výběru.

Pro poslední Grand Tour byl připraven jeden cykloset (dnes už víme, že cykloset Sky 2017) a také triko Grand Départ 2017.

Sezónu jsme zakončili na našem Facebooku menší tipovačkou během MS v úplně novém „testovacím“ formátu.

Vítěz poslední soutěže roku 2017

27.12. skončilo hlasování „Cyklista roku 2017“. V anketě určené pro naše čtenáře bylo možné získat i kšiltovku Tour de France.

Tu získává hlasující: pedros**@******.cz

Gratulujeme a posíláme kšiltovku!

Kompletní výsledky hlasování Cyklista roku 2017