Vtipné momenty uplynulé sezóny

nabor

Sezóna 2016 nám mimo neuvěřitelné výkony a velká dramata nabídla iněkolik vtipných momentů.

Pantanův deštník

Jarlinson Pantano na letošní Tour de France zaujal výbornými výkony a vítězstvím v etapě. To jak si poradil s deštivým andorským počasím, stojí za zmínku.

V deváté etapě, která finišovala v Andoře, bičuje závodníky ostrý déšť. Favorité jsou již v cíli a Jarlinson Pantano, Luke Durbridge a Matthew Hayman jsou ještě na trati. Pantano však jednou rukou drží řídítka a druhou svírá deštník.

Jarlinson Pantano

Froomův běh

Je to často omílané téma, a tak jen stručně. Skupina Froome-Porte-Mollema naráží do motorky. Mollema vyvázne bez problémů a v etapě pokračuje. Porte ztrácí cenné vteřiny, ale po chvíli může pokračovat také. Zato Froomovo kolo má zlomený rám, a tak ho Brit zahazuje a do cíle běží po svých.

https://www.youtube.com/watch?v=UPqxUA70ulo

Na Rohana Dennise během rozhovoru padá světlo

Další moment se odehrál na letošním Eneco Tour a to v rozhovoru po třetí etapě. Rohan Dennis vyhrává časovku a dostává se do vedení. Ve třetí etapě pak vedení udržuje. Po etapě poskytne rozhovor. Na Australana padá osvětlení, ale bere to s úsměvem na tváři.

Froome odstrkuje fanouška

Během osmé etapy se cyklisté drápou na náročné stoupání Col de Peyresourde. Kolem hlavních favoritů probíhá kolumbijský fanoušek, který pravděpodobně podporuje Naira Quintanu. Jenže se jezdcům plete do cesty a lepí se na ně. Froome to již nevydrží a fanouška ostře odstrčí. Ten si již asi příště dá větší odstup.

John Degenkolb neudržel nervy na uzdě

Němci přijeli na mistrovství světa s hvězdnou sestavou. Ovšem když se peloton trhal, Němci zaostali a všichni zůstali v zadní skupině. Nejlépe z nich si počíná John Degenkolb. Ten se ještě snaží zachránit situaci, ale ve skupině nikdo nechce spolupracovat. Několikrát tak nastupuje sám. Jenže Belgičan Jens Debusschere nechce, aby Degenkolb dojel čelní skupinu, kde je několik jeho týmových parťáků. Vždy tak Degenkolba dojede. Když to udělá poněkolikáté Degenkolbovi dojde trpělivost, z rámu vyndá svou láhev a její obsah chrstne Belgičanovi do tváře.

Wigginsova oslava v Riu

Britská sestava na týmovou stíhačku získává zlato. Na pódiu Wiggins ukazuje, že sranda musí být a vyplázne jazyk. I když se to v době, kdy hrála také na jeho počest britská hymna moc nehodilo, celý tým se rozesměje.

https://www.youtube.com/watch?v=vzr71KPOKoI