Nebudeme si z vás střílet ani příští rok

nabor

Je tu poslední den roku. Chceme vám, všem našim návštěvníkům, poděkovat za podporu a za to, že jste se k nám v průběhu roku vraceli. I když jsme si chtěli dát od psaní ke konci roku pauzu, tak nám to stejně nedalo a jen v prosinci jsme vás zasypali 40 články! Máte už rozbalené všechny adventy?

Nebudeme si z vás střílet ani příští rok

V příštím roce opět jedeme na plno! Už začátkem ledna se jede mistrovství Austrálie, po něm 19.1.2017 startuje Tour Down Under – závod vzhůru nohama a je to vlastně pravda. Jednou jsme však pravdu nepsali a „nachytali“ jsme mnoho z vás!

Bylo 1. dubna 2016 a my ráno zveřejnili zprávu, že se koná velká konference UCI a ASO. To ještě znělo docela nevinně. Když jsme následně odpoledne „po konferenci“ zveřejnili článek s novinkami s nadpisem „Konference UCI a ASO přinesla velké změny!“ už čtení začalo být neuvěřitelné. Dle ohlasů jsme vás pobavili – doporučujeme přečíst. Dnešní silvestrovský den je pro to ideální.

V průměru 2 články denně

Další neuvěřitelná věc je, že jsme pro Vás každý den v průměru napsali dva články! Často doplněné o unikátní video záznamy. Za tento rok jich bylo víc jak 730 a to je pořádná dávka. Představuje spoustu hodin tvrdé práce a snad se i vyplatila. Přihlašte se do našeho newsletteru pro přehled nejnovějších článků z našeho webu.

Rozdali jsme ceny za 12 197 Kč

V průběhu roku jsme také soutěžili. Rozdali jsme třeba cyklistické kalendáře jen tak za odměnu našim věrným čtenářům. Hlavně jsme ale tipovali nejlepší vítěze jednotlivých etap Grand Tours. Nakonec roku jsme vám pod stromeček nadělili 1500 Kč.

Poslední dny roku

Na začátku prosince jsme si se členy naší redakce udělali sraz v našem hlavním městě, abychom trochu zregenerovali po tak náročné sezoně. Součástí byla i porada a už nyní připravujeme velmi zajímavý obsah, takže se máte na co těšit. Těšíte se? 🙂

Přejeme Vám, všem našim návštěvníkům, úspěšný rok 2017, hodně zdraví a spoustu najetých kilometrů. Rádi se s vámi uvidíme příští rok opět zde, na našem webu letourdefrance.cz.

Náš LeTour tým na Laser Game
Zleva: Vojta, Štěpán, Petr, Honza, Radim a David