V sobotu 13.10.2018 se opět uvidíme v Praze. Uvidíme se i s vámi?

nabor

Rádi bychom vás pozvali opět po roce na neformální setkání u piva – v sobotu 13.10.2018 v pražské cyklistické restauraci Kolonial na Praze 1. Tato akce je určená pro všechny návštěvníky webu worldtourcycling.cz, tipaře a také pro všechny milovníky cyklistiky.

Potkáme se tu u příležitosti posledního jednorázového závodu Lombardie, které budeme společně sledovat ve vyhrazeném salonku u televizní obrazovky. Sraz bude dle programu vysílání Eurosportu a to ve 14:00 – 30 minut před vysíláním.

Tipovačka pouze a přímo v restauraci

Součástí akce bude i poslední tipovačka sezony, která proběhne pouze „offline“ pro přítomné přímo v restauraci Kolonial. Uzávěrku tipů předpokládáme někdy kolem 15:00, ale ještě vše upřesníme na kontaktu, který nám na sebe dáte. Snažte se ale přijít do 14:30, kdy startuje vysílání.

Hrajeme o poukaz na konzumaci

Hlavní výhrou bude poukaz na konzumaci v hodnotě 200 Kč, kterou věnovala restaurace Kolonial. Štěstí se usměje na jednoho z vás. V případě shodnosti tipů dojde na losování za přítomnosti všech soutěžících.

Nezávazná registrace

Registrujte se, stejně jako to udělali již desítky skvělých lidí před vámi. Registrace je stále nezávazná. Potřebujeme vědět jaký je zhruba zájem, abychom se podle toho mohli zařídit. Kontakt použijeme pouze pro potřeby zorganizování této akce. Připomeneme vám termín a napíšeme další podrobnosti o akci.

Těšíme se na všechny!

1 komentář

  1. Dobrý den.
    Moc jsem se těšila na sraz,ale ze zdravotních důvodů se nemohu dostavit.
    Přeji všem dobrou náladu a štěstí v tipovačce.S pozdravem Marie Pospíšilová.

Comments are closed.