nabor

V pořadí sedmnáctý týden přinesl monument Lutych – Bastogne – Lutych, klasiku Valonský šíp nebo skvělé závody na Tour of the Alps

Lutych – Bastogne – Lutych

Máme za sebou už čtvrtý monument letošního roku. Byla jím proslulá La Doyenne, tedy Lutych – Bastogne – Lutych. Letošní rok přinesl změnu trasy a peloton tak nedojížděl jen na předměstí Lutychu, do Ansu, ale do samotného centra města. Tato úprava měla vyhovovat jezdcům jako Greg Van Avermaet nebo Peter Sagan, ale nakonec se tak nekonalo. Pro výhru si dojel osamoceně Dán Jakob Fuglsang (Astana), před dvojicí Bory Davide Formolo a Maximilian Schachmann.

Všichni tři Češi – Roman Kreuziger (Dimension Data), Petr Vakoč (Deceuninck-Quick Step) i Josef Černý (CCC) dojeli do cíle, ale daleko za vítězným Fuglsangem.

Odkaz na článek: Jakob Fuglsang triumfoval na Lutych – Bastogne – Lutych

Jakob Fuglsang
Jakob Fuglsang ovládl monument Lutych – Bastogne – Lutych (cyclingnews.com; 2019)

Liège-Bastogne-Liège 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Jakob FuglsangdnkAST6:37:37
2Davide FormoloitaBOH+ 0:00:27
3Maximilian SchachmanndeuBOH+ 0:00:57
4Adam YatesgbrMTS+ 0:00:57
5Michael WoodscanEF1+ 0:00:57
6David GaudufraGFC+ 0:00:57
7Mikel LandaespMOV+ 0:00:57
8Vincenzo NibaliitaTBM+ 0:01:00
9Dylan TeunsbelTBM+ 0:01:05
10Wout PoelsnldSKY+ 0:01:26
79Roman KreuzigerczeTDD+ 0:13:11
88Josef ČernýczeCPT+ 0:17:39
94Petr VakočczeDQT+ 0:17:39
P.Jméno TýmČas/Body
1Jakob FuglsangdnkAST6:37:37
2Davide FormoloitaBOH+ 0:00:27
3Maximilian SchachmanndeuBOH+ 0:00:57
4Adam YatesgbrMTS+ 0:00:57
5Michael WoodscanEF1+ 0:00:57
6David GaudufraGFC+ 0:00:57
7Mikel LandaespMOV+ 0:00:57
8Vincenzo NibaliitaTBM+ 0:01:00
9Dylan TeunsbelTBM+ 0:01:05
10Wout PoelsnldSKY+ 0:01:26
11Tim WellensbelLTS+ 0:01:29
12Michał KwiatkowskipolSKY+ 0:01:29
13Patrick KonradautBOH+ 0:01:29
14Jay McCarthyausBOH+ 0:01:29
15Carlos BetancurcolMOV+ 0:01:29
16Julian AlaphilippefraDQT+ 0:01:29
17Laurens De PlusbelTJV+ 0:01:29
18Tadej PogačarsvnUAD+ 0:01:29
19Guillaume MartinfraWGG+ 0:01:29
20Daniel MartínezcolEF1+ 0:01:29
21Romain BardetfraALM+ 0:01:29
22Ilnur ZakarinrusTKA+ 0:01:29
23Daryl ImpeyzafMTS+ 0:02:09
24Anthony PerezfraCOF+ 0:02:09
25Rudy MolardfraGFC+ 0:02:09
26Toms SkujiņšlvaTFS+ 0:02:09
27Bjorg LambrechtbelLTS+ 0:02:09
28Jesús HerradaespCOF+ 0:02:09
29Sergio HenaocolUAD+ 0:02:12
30Jan BakelantsbelSUN+ 0:02:13
31Valentin MadouasfraGFC+ 0:02:15
32Tanel KangertestEF1+ 0:02:17
33Gorka IzagirreespAST+ 0:02:26
34Giulio CicconeitaTFS+ 0:02:28
35Michael MatthewsausSUN+ 0:03:03
36Matej MohoričsvnTBM+ 0:03:15
37Odd EikingnorWGG+ 0:03:34
38Enrico BattaglinitaTKA+ 0:03:34
39Diego UlissiitaUAD+ 0:03:34
40Simon ClarkeausEF1+ 0:03:34
41Alessandro De MarchiitaCPT+ 0:03:37
42Eliot LietaerbelWVA+ 0:04:11
43Tom-Jelte SlagternldTDD+ 0:04:11
44Carlos VeronaespMOV+ 0:04:11
45Benoît CosnefroyfraALM+ 0:04:11
46Lawson CraddockusaEF1+ 0:04:11
47Davide VillellaitaAST+ 0:06:05
48Quentin PacherfraVCB+ 0:06:53
49Tao Geoghegan HartgbrSKY+ 0:06:56
50Tom DumoulinnldSUN+ 0:06:56
51Marc HirschicheSUN+ 0:06:56
52Greg Van AvermaetbelCPT+ 0:06:56
53Cesare BenedettiitaBOH+ 0:08:22
54Omar FraileespAST+ 0:09:20
55Luis León SánchezespAST+ 0:09:20
56Ion IzagirreespAST+ 0:09:20
57Damiano CarusoitaTBM+ 0:09:20
58Philippe GilbertbelDQT+ 0:09:20
59Enric MasespDQT+ 0:09:20
60Damien HowsonausMTS+ 0:09:20
61Nicola ConciitaTFS+ 0:09:20
62Thomas SprengersbelSVB+ 0:09:48
63Louis VervaekebelSUN+ 0:09:48
64Aurélien Paret-PeintrefraALM+ 0:09:48
65Dmitry StrakhovrusTKA+ 0:10:36
66Larry WarbasseusaALM+ 0:10:36
67David De La CruzespSKY+ 0:11:32
68Winner AnaconacolMOV+ 0:11:59
69Maxime MonfortbelLTS+ 0:11:59
70Michael AlbasinicheMTS+ 0:11:59
71Andrey AmadorcriMOV+ 0:11:59
72Antonio NibaliitaTBM+ 0:11:59
73José GonçalvesprtTKA+ 0:13:11
74Michał GołaśpolSKY+ 0:13:11
75Eddie DunbarirlSKY+ 0:13:11
76Mikaël ChérelfraALM+ 0:13:11
77Jonas KochdeuCPT+ 0:13:11
78Koen BouwmannldTJV+ 0:13:11
79Roman KreuzigerczeTDD+ 0:13:11
80Salvatore PuccioitaSKY+ 0:13:11
81Nils PolittdeuTKA+ 0:13:11
82Luis Angel MatéespCOF+ 0:13:11
83Paul MartensdeuTJV+ 0:13:11
84Bert-Jan LindemannldTJV+ 0:13:11
85Ben KingusaTDD+ 0:17:39
86Nathan HaasausTKA+ 0:17:39
87Justin JulesfraWVA+ 0:17:39
88Josef ČernýczeCPT+ 0:17:39
89Peter StetinausaTFS+ 0:17:39
90Tomasz MarczyńskipolLTS+ 0:17:39
91Pieter SerrybelDQT+ 0:17:39
92Imanol ErvitiespMOV+ 0:17:39
93Romain SicardfraTDE+ 0:17:39
94Petr VakočczeDQT+ 0:17:39
95Clément ChevrierfraALM+ 0:24:12
96Romain HardyfraPCB+ 0:24:12
97Luka PiberniksvnTBM+ 0:24:12
98Pavel KochetkovrusTKA+ 0:24:12
99Arnaud CourteillefraVCB+ 0:24:12
100Jacques Janse van RensburgzafTDD+ 0:24:12
101Marcus BurghardtdeuBOH+ 0:24:12
DNFRémi CavagnafraDQT
DNFDries DevenynsbelDQT
DNFAlberto BettiolitaEF1
DNFNathan BrownusaEF1
DNFAlexis VuillermozfraALM
DNFGrega BolesvnTBM
DNFGregor MühlbergerautBOH
DNFSam BewleynzlMTS
DNFNick SchultzausMTS
DNFDion SmithnzlMTS
DNFAlexey LutsenkokazAST
DNFSander ArméebelLTS
DNFTosh Van Der SandebelLTS
DNFJelle VanendertbelLTS
DNFChris HamiltonausSUN
DNFRobert PowerausSUN
DNFAlejandro ValverdeespMOV
DNFMathias Le TurnierfraCOF
DNFMarco MathisdeuCOF
DNFPierre-Luc PérichonfraCOF
DNFJulien SimonfraCOF
DNFDaniel MartinirlUAD
DNFRui CostaprtUAD
DNFManuele MoriitaUAD
DNFRory SutherlandausUAD
DNFSerge PauwelsbelCPT
DNFJoey RosskopfusaCPT
DNFLaurens DamnldCPT
DNFRobert GesinknldTJV
DNFTom LeezernldTJV
DNFAntwan TolhoeknldTJV
DNFJulien BernardfraTFS
DNFFabio FellineitaTFS
DNFMichaël GoglautTFS
DNFWilliam BonnetfraGFC
DNFTobias LudvigssonsweGFC
DNFRomain SeiglefraGFC
DNFBenoît VaugrenardfraGFC
DNFEnrico GasparottoitaTDD
DNFJay ThomsonzafTDD
DNFMichael ValgrendnkTDD
DNFJérôme BaugniesbelWGG
DNFFabien DoubeyfraWGG
DNFXandro MeurissebelWGG
DNFAndrea PasqualonitaWGG
DNFLoïc VliegenbelWGG
DNFLilian CalmejanefraTDE
DNFFabien GrellierfraTDE
DNFJonathan HivertfraTDE
DNFBryan NauleaufraTDE
DNFPaul OurselinfraTDE
DNFAngélo TulikfraTDE
DNFElie GesbertfraPCB
DNFAnthony DelaplacefraPCB
DNFKévin LedanoisfraPCB
DNFJérémy MaisonfraPCB
DNFAmaël MoinardfraPCB
DNFFlorian VachonfraPCB
DNFDries Van GestelbelSVB
DNFBenjamin DeclercqbelSVB
DNFKevin DeltombebelSVB
DNFMathias Van GompelbelSVB
DNFAaron Van PouckebelSVB
DNFAaron VerwilstbelSVB
DNFPatrick MüllercheVCB
DNFYoann BagotfraVCB
DNFCyril GautierfraVCB
DNFKévin RézafraVCB
DNFJimmy TurgisfraVCB
DNFKevyn IstabelWVA
DNFKenny MollybelWVA
DNFMathijs PaaschensnldWVA
DNFDimitri PeyskensbelWVA
DNFBaptiste PlanckaertbelWVA

Lutych – Bastogne – Lutych ženy

I mezi ženami dojela vítězka osamoceně do cíle. Annemiek van Vleutenová /Mitchelton-Scott) předvedla dlouhou sólo jízdu po útoku na Côte de la Redoute. Svůj náskok dokázala postupně budovat a slaví cenné vítězství. Druhá projela cílem s velkou ztrátou Floortje Mackaijová (Sunweb). Třetí místo vybojovala Demi Volleringová (Parkhotel Valkenburg).

Annemiek van Vleuten
Annemiek van Vleutenová ovládla ženskou verzi Lutychu (cyclingnews.com; 2019)

Liège-Bastogne-Liège Femmes 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Annemiek VleutennldMTS3:42:10
2Floortje MackaijnldSUN+ 0:01:39
3Demi VolleringnldPHV+ 0:01:43
4Soraya PaladinitaALE+ 0:01:43
5Lucinda BrandnldSUN+ 0:01:43
6Kasia NiewiadomapolCSR+ 0:01:43
7Lizzie DeignangbrTFS+ 0:01:43
8Alena AmialiusikblrCSR+ 0:01:43
9Elisa Longo BorghiniitaTFS+ 0:01:43
10Cecilie LudwigdnkBIG+ 0:01:43
39Nikola NoskováczeBIG+ 0:04:18
P.Jméno TýmČas/Body
1Annemiek VleutennldMTS3:42:10
2Floortje MackaijnldSUN+ 0:01:39
3Demi VolleringnldPHV+ 0:01:43
4Soraya PaladinitaALE+ 0:01:43
5Lucinda BrandnldSUN+ 0:01:43
6Kasia NiewiadomapolCSR+ 0:01:43
7Lizzie DeignangbrTFS+ 0:01:43
8Alena AmialiusikblrCSR+ 0:01:43
9Elisa Longo BorghiniitaTFS+ 0:01:43
10Cecilie LudwigdnkBIG+ 0:01:43
11Amanda SprattausMTS+ 0:01:43
12Anna BreggennldDLT+ 0:01:43
13Ellen DijknldTFS+ 0:01:43
14Annika LangvaddnkDLT+ 0:01:43
15Julie Van De VeldebelLSL+ 0:01:55
16Katie HallusaDLT+ 0:01:55
17Mavi GarcíaespMOV+ 0:02:05
18Leah KirchmanncanSUN+ 0:02:47
19Aude BiannicfraMOV+ 0:02:47
20Sofia BertizzoloitaTVC+ 0:02:47
21Marianne VosnldCCC+ 0:02:47
22Emilia FahlinsweFDJ+ 0:02:47
23Jolanda NeffcheTFS+ 0:02:47
24Małgorzata JasińskapolMOV+ 0:02:47
25Tatiana GuderzoitaBPK+ 0:02:47
26Mikayla HarveynzlBIG+ 0:02:47
27Marta CavalliitaVAL+ 0:02:47
28Ane SantestebanespWNT+ 0:02:47
29Maria NovolodskayarusCGS+ 0:02:47
30Eider MerinoespMOV+ 0:02:47
31Juliette LabousfraSUN+ 0:02:47
32Evita MuzicfraFDJ+ 0:03:06
33Roxane KnetemannnldPHV+ 0:04:18
34Kelly Van Den SteenbelLSL+ 0:04:18
35Letizia BorghesiitaVAI+ 0:04:18
36Victorie GuilmanfraFDJ+ 0:04:18
37Elise ChabbeycheBIG+ 0:04:18
38Anouska KosternldTVC+ 0:04:18
39Nikola NoskováczeBIG+ 0:04:18
40Antri ChristoforoucypCGS+ 0:04:18
41Riejanne MarkusnldCCC+ 0:04:18
42Shara GillowausFDJ+ 0:04:18
43Eva BuurmannldDLT+ 0:04:18
44Amy PietersnldDLT+ 0:04:18
45Chantal BlaaknldDLT+ 0:04:21
46Tayler WilesusaTFS+ 0:05:56
47Katia RagusaitaBPK+ 0:06:16
48Lizzy BanksgbrBIG+ 0:06:16
49Agnieszka SkalniakpolCCC+ 0:06:16
50Vittoria GuazziniitaVAL+ 0:06:16
51Alison JacksoncanTIB+ 0:06:16
52Olha ShekelukrASA+ 0:06:16
53Hanna NilssonsweBTC+ 0:06:16
54Leigh GanzarusaHBS+ 0:06:16
55Dani ChristmasgbrLSL+ 0:06:16
56Kathrin HammesdeuWNT+ 0:06:16
57Marion SicotfraDVE+ 0:06:16
58Anastasia ChursinarusBTC+ 0:06:16
59Lindsay GoldmanusaHBS+ 0:06:16
60Shannon MalseedausTIB+ 0:06:16
61Rachel NeylanausTVC+ 0:06:16
62Katrine AalerudnorTVC+ 0:06:16
63Nadia QuagliottoitaALE+ 0:06:16
64Tatiana RiabchenkoukrDVE+ 0:06:16
65Hannah BarnesgbrCSR+ 0:06:16
66Whitney AllisonusaHBS+ 0:06:16
67Lucy KennedyausMTS+ 0:06:16
68Sofie De VuystbelPHV+ 0:06:16
69Carmela CiprianiitaVAI+ 0:07:27
70Omer ShapiraisrCSR+ 0:07:29
71Lily WilliamsusaHBS+ 0:07:52
72Erica MagnaldiitaWNT+ 0:09:13
73Lorena LlamasespMOV+ 0:09:13
74Eri YonaminejpnALE+ 0:09:53
75Eugénie DuvalfraFDJ+ 0:09:53
76Jeanne KorevaarnldCCC+ 0:09:53
77Coryn RiverausaSUN+ 0:09:53
78Sofia BegginitaVAI+ 0:09:53
79Esther VeennldPHV+ 0:11:20
80Urša PintarsvnBTC+ 0:14:01
81Romy KasperdeuALE+ 0:15:11
82Sarah RoyausMTS+ 0:15:11
83Elisa BalsamoitaVAL+ 0:15:11
84Dalia MuccioliitaVAL+ 0:15:11
85Alice BarnesgbrCSR+ 0:15:11
86Sarah RijkesautWNT+ 0:15:11
87Urška ŽigartsvnBTC+ 0:15:11
88Louise HansendnkTVC+ 0:15:19
89Sophie WrightgbrBIG+ 0:17:26
90Kylie WaterreusnldHMT+ 0:17:26
91Hannah LudwigdeuCSR+ 0:17:26
92Moniek TenniglonldMTS+ 0:17:26
93Sara PentonsweTVC+ 0:17:26
OTLSuzanne VerhoevenbelHMT
OTLMarie DessartbelLSL
OTLJessica AllenausMTS
OTLLauren KitchenausFDJ
OTLBelle GastnldPHV
DNFAshleigh Moolman-PasiozafCCC
DNFPaulien RooijakkersnldCCC
DNFRuth WinderusaTFS
DNFLiane LippertdeuSUN
DNFGabrielle Pilote-FortincanWNT
DNFLara VieceliitaWNT
DNFNina KesslernldTIB
DNFRozanne SliknldTIB
DNFLauren StephensusaTIB
DNFUrska BravecsvnBTC
DNFAnja LongykasvnBTC
DNFChloe HoskingausALE
DNFDiana PeñuelacolALE
DNFGloria RodríguezespMOV
DNFMarie-Soleil BlaiscanASA
DNFMarina KurnossovakazASA
DNFElena PirroneitaASA
DNFDanique BraamnldLSL
DNFChantal HoffmannluxLSL
DNFRasa LeleivyteltuVAI
DNFAngelica BrogiitaVAI
DNFNicole NestiitaVAI
DNFNina BuijsmannldPHV
DNFVania CanvelliitaBPK
DNFSimona FrapportiitaBPK
DNFNicole SteigenganldBPK
DNFSilvia ValsecchiitaBPK
DNFAlice ArzuffiitaVAL
DNFBarbara MalcottiitaVAL
DNFVeronika KormoshunHMT
DNFEsther MeiselsisrHMT
DNFChristina SchweinbergerautHMT
DNFHarriet OwengbrHBS
DNFLiza RachettousaHBS
DNFGuinaz BadykovarusCGS
DNFOlga DeykorusCGS
DNFElizaveta OshurkovarusCGS
DNFAnastasiia PliaskinarusCGS
DNFSeverine EraudfraDVE
DNFPascale JeulandfraDVE
DNFSaartje VandenbrouckebelDVE
DNFMieke DocxbelDVE

Valonský šíp

Ikonický výšlap na Mur de Huy. Dlouholetá doména Alejandra Valverdeho byla loni narušena. Ani letos se Španěl nevrátil na odcizený trůn, naopak druhou výhru v řadě přidal Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step).

Pod závěrečné stoupání dojela, jako tradičně, početná skupina favoritů. V nejprudších pasážích, přibližně 450 metrů před cílem zaútočil Jakob Fuglsang. Dán se dokázal odpoutat od skupiny, což značilo velké nebezpečí pro ambice všech ostatních favoritů na čele, proto vypálil Alaphilippe a brzy už byl na Dánově zadním kole.

Tato dvojice, která bojovala o výhru už na Amstelu, do doby než přijel Mathieu Van der Poel, ujela všem na Valonském šípu a tentokrát se o souboj na cílové čáře připravit nenechala. A byl to právě Alaphilippe, který projel cílem první. Druhý dojel Fuglsang a třetí Diego Ulissi (UAE Team Emirates).

Ze čtveřice Čechů na startu se do cíle podívali jen Petr Vakoč a Daniel Turek (Israel Cycling Academy). Josef Černý a Roman Kreuziger závod nedokončili.

Odkaz na článek: Alaphilippe těsně porazil Fuglsanga v infarktovém finiši na Mur de Huy

Julian Alaphilippe přespurtoval Jakoba Fuglsanga a obhájil prvenství na Valonském šípu

La Flèche Wallonne 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Julian AlaphilippefraDQT4:55:14
2Jakob FuglsangdnkAST+ 0:00:00
3Diego UlissiitaUAD+ 0:00:06
4Bjorg LambrechtbelLTS+ 0:00:08
5Maximilian SchachmanndeuBOH+ 0:00:08
6Bauke MollemanldTFS+ 0:00:08
7Patrick KonradautBOH+ 0:00:08
8Michael MatthewsausSUN+ 0:00:08
9Jelle VanendertbelLTS+ 0:00:11
10Enrico GasparottoitaTDD+ 0:00:11
87Petr VakočczeDQT+ 0:09:15
96Daniel TurekczeICA+ 0:10:58
DNFPeter SagansvkBOH
DNFRoman KreuzigerczeTDD
DNFJosef ČernýczeCPT
P.Jméno TýmČas/Body
1Julian AlaphilippefraDQT4:55:14
2Jakob FuglsangdnkAST+ 0:00:00
3Diego UlissiitaUAD+ 0:00:06
4Bjorg LambrechtbelLTS+ 0:00:08
5Maximilian SchachmanndeuBOH+ 0:00:08
6Bauke MollemanldTFS+ 0:00:08
7Patrick KonradautBOH+ 0:00:08
8Michael MatthewsausSUN+ 0:00:08
9Jelle VanendertbelLTS+ 0:00:11
10Enrico GasparottoitaTDD+ 0:00:11
11Alejandro ValverdeespMOV+ 0:00:11
12Benoît CosnefroyfraALM+ 0:00:11
13Romain BardetfraALM+ 0:00:11
14Dylan TeunsbelTBM+ 0:00:11
15Laurens De PlusbelTJV+ 0:00:11
16Michał KwiatkowskipolSKY+ 0:00:11
17Tim WellensbelLTS+ 0:00:15
18Guillaume MartinfraWGG+ 0:00:19
19Rudy MolardfraGFC+ 0:00:23
20Sergio HenaocolUAD+ 0:00:25
21Alessandro De MarchiitaCPT+ 0:00:25
22Wout PoelsnldSKY+ 0:00:30
23Simon ClarkeausEF1+ 0:00:36
24Jesús HerradaespCOF+ 0:00:38
25Giulio CicconeitaTFS+ 0:00:42
26Rui CostaprtUAD+ 0:00:45
27Davide FormoloitaBOH+ 0:00:45
28Damien HowsonausMTS+ 0:00:56
29Gorka IzagirreespAST+ 0:01:24
30Enric MasespDQT+ 0:01:45
31Alexey LutsenkokazAST+ 0:01:45
32Thomas SprengersbelSVB+ 0:01:47
33Carlos BetancurcolMOV+ 0:01:47
34Serge PauwelsbelCPT+ 0:01:47
35Dimitri PeyskensbelWVA+ 0:01:47
36Sébastien ReichenbachcheGFC+ 0:01:57
37Mikaël ChérelfraALM+ 0:01:59
38Mathias FrankcheALM+ 0:02:01
39Jay McCarthyausBOH+ 0:02:01
40Valentin MadouasfraGFC+ 0:02:02
41Joey RosskopfusaCPT+ 0:02:06
42Nathan HaasausTKA+ 0:02:07
43Carlos VeronaespMOV+ 0:02:29
44Luis León SánchezespAST+ 0:02:29
45Eliot LietaerbelWVA+ 0:02:29
46David GaudufraGFC+ 0:02:41
47Tomasz MarczyńskipolLTS+ 0:03:22
48Tom-Jelte SlagternldTDD+ 0:03:22
49Matej MohoričsvnTBM+ 0:03:22
50Dries DevenynsbelDQT+ 0:04:52
51Larry WarbasseusaALM+ 0:05:36
52Robert GesinknldTJV+ 0:05:45
53Tadej PogačarsvnUAD+ 0:06:01
54Damiano CarusoitaTBM+ 0:06:19
55Michael WoodscanEF1+ 0:06:19
56Winner AnaconacolMOV+ 0:06:24
57Davide VillellaitaAST+ 0:06:24
58Andrey AmadorcriMOV+ 0:06:24
59Anthony PerezfraCOF+ 0:06:24
60Nicholas RocheirlSUN+ 0:06:27
61Mário GonzálezespEUS+ 0:06:30
62Toms SkujiņšlvaTFS+ 0:06:47
63August JensennorICA+ 0:07:26
64Maxime MonfortbelLTS+ 0:07:27
65Luis Angel MatéespCOF+ 0:07:27
66Odd EikingnorWGG+ 0:07:27
67Kevin DeltombebelSVB+ 0:07:27
68Fabien DoubeyfraWGG+ 0:07:33
69Michaël GoglautTFS+ 0:07:34
70Jan BakelantsbelSUN+ 0:07:34
71Sander ArméebelLTS+ 0:07:34
72Julien SimonfraCOF+ 0:07:37
73José GonçalvesprtTKA+ 0:07:40
74Romain SeiglefraGFC+ 0:07:47
75Nathan BrownusaEF1+ 0:07:48
76Thomas DegandbelWGG+ 0:07:48
77Tosh Van Der SandebelLTS+ 0:07:57
78Cesare BenedettiitaBOH+ 0:08:00
79Julien BernardfraTFS+ 0:08:00
80Paul MartensdeuTJV+ 0:08:00
81Dylan BaarlenldSKY+ 0:08:00
82Louis VervaekebelSUN+ 0:08:00
83Gregor MühlbergerautBOH+ 0:08:00
84Enrico BattaglinitaTKA+ 0:08:22
85Koen BouwmannldTJV+ 0:08:50
86Jonas KochdeuCPT+ 0:08:54
87Petr VakočczeDQT+ 0:09:15
88Pierre-Luc PérichonfraCOF+ 0:09:49
89Robin CarpenterusaRLY+ 0:09:49
90Ruben GuerreiroprtTKA+ 0:10:29
91Tobias LudvigssonsweGFC+ 0:10:53
92Marco MinnaardnldWGG+ 0:10:53
93Colin JoyceusaRLY+ 0:10:58
94Omar FraileespAST+ 0:10:58
95Ryan AndersoncanRLY+ 0:10:58
96Daniel TurekczeICA+ 0:10:58
97Aaron VerwilstbelSVB+ 0:11:10
98Mathijs PaaschensnldWVA+ 0:11:18
99Aurélien Paret-PeintrefraALM+ 0:11:37
100Michael ValgrendnkTDD+ 0:11:38
101Sean BennettusaEF1+ 0:11:55
102Tom WirtgenluxWVA+ 0:16:45
DNFRémi CavagnafraDQT
DNFMikkel HonorédnkDQT
DNFPieter SerrybelDQT
DNFJaime CastrilloespMOV
DNFImanol ErvitiespMOV
DNFAdam YatesgbrMTS
DNFMichael AlbasinicheMTS
DNFTsgabu GrmayethMTS
DNFDaryl ImpeyzafMTS
DNFNick SchultzausMTS
DNFDion SmithnzlMTS
DNFJohannes FröhlingerdeuSUN
DNFLennard KämnadeuSUN
DNFFlorian StorkdeuSUN
DNFNicola ConciitaTFS
DNFFabio FellineitaTFS
DNFClément ChevrierfraALM
DNFPeter SagansvkBOH
DNFDavid De La CruzespSKY
DNFEddie DunbarirlSKY
DNFMichał GołaśpolSKY
DNFDiego RosaitaSKY
DNFRoman KreuzigerczeTDD
DNFJacques Janse van RensburgzafTDD
DNFBen KingusaTDD
DNFJay ThomsonzafTDD
DNFLéo VincentfraGFC
DNFDaniel MartinirlUAD
DNFManuele MoriitaUAD
DNFRory SutherlandausUAD
DNFIon IzagirreespAST
DNFSteff CrasbelTKA
DNFWillie SmitzafTKA
DNFDmitry StrakhovrusTKA
DNFLennard HofstedenldTJV
DNFBert-Jan LindemannldTJV
DNFTimo RoosennldTJV
DNFMathias Le TurnierfraCOF
DNFDimitri ClaeysbelCOF
DNFGrega BolesvnTBM
DNFLuka PiberniksvnTBM
DNFDomenico PozzovivoitaTBM
DNFHeinrich HausslerausTBM
DNFLawson CraddockusaEF1
DNFAlex HowesusaEF1
DNFJames WhelanausEF1
DNFWill BartausaCPT
DNFJosef ČernýczeCPT
DNFŁukasz OwsianpolCPT
DNFBrandon McNultyusaRLY
DNFAdam De VoscanRLY
DNFGavin MannionusaRLY
DNFSvein TuftcanRLY
DNFDries Van GestelbelSVB
DNFEmiel PlanckaertbelSVB
DNFMathias Van GompelbelSVB
DNFKenneth Van RooybelSVB
DNFBart De ClercqbelWGG
DNFWesley KredernldWGG
DNFBen HermansbelICA
DNFAwet AndemeskeleriICA
DNFEdwin ÁvilacolICA
DNFClément CariseyfraICA
DNFGuy SagivisrICA
DNFKevyn IstabelWVA
DNFKenny MollybelWVA
DNFJulien MortierbelWVA
DNFÓscar RodríguezespEUS
DNFAnder BarrenetxeaespEUS
DNFCyril BarthefraEUS
DNFJulen IrizarespEUS
DNFHéctor SáezespEUS
DNFSergio RodriguezespEUS

Valonský šíp ženy

Mezi muži vládne v počtu výher Alejandro Valverde, který jich nastřádal celkem 5 (2006, 2014, 2015, 2016 a 2017). Ženy nyní mají také pětinásobnou šampiónku. S nestárnoucím Španělem má několik podobností. Oba jsou úřadující mistři světa,, oba patří k absolutní světové špičce, ale narozdíl od Valverdeho je Anna van der Breggenová (Boels-Dolmans) o 10 let mladší a Valonský šíp dokázala ovládnout pětkrát v řadě.

Nizozemská mistryně světa dokázala zareagovat na útok vítězky Amstelu Katarzyny Niewiadome (Canyon-SRAM) 200 metrů před cílem. Polku dostihla, překonala a bez konkurence si dojela pro pátou výhru v pěti letech na Valonském šípu. Druhá finišovala Annemeik Van Vleutenová a třetí byla Annika Langvadová (Boels-Dolmans).

Anna van der Breggen
Anna van der Breggenová ovládla popáté v řadě Valonský šíp (cyclingnews.com; 2019)

La Flèche Wallonne Féminine 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Anna BreggennldDLT3:17:04
2Annemiek VleutennldMTS+ 0:00:01
3Annika LangvaddnkDLT+ 0:00:04
4Marianne VosnldCCC+ 0:00:14
5Demi VolleringnldPHV+ 0:00:16
6Kasia NiewiadomapolCSR+ 0:00:17
7Ashleigh Moolman-PasiozafCCC+ 0:00:20
8Cecilie LudwigdnkBIG+ 0:00:23
9Brodie ChapmanausTIB+ 0:00:26
10Mavi GarcíaespMOV+ 0:00:33
35Nikola NoskováczeBIG+ 0:01:56
P.Jméno TýmČas/Body
1Anna BreggennldDLT3:17:04
2Annemiek VleutennldMTS+ 0:00:01
3Annika LangvaddnkDLT+ 0:00:04
4Marianne VosnldCCC+ 0:00:14
5Demi VolleringnldPHV+ 0:00:16
6Kasia NiewiadomapolCSR+ 0:00:17
7Ashleigh Moolman-PasiozafCCC+ 0:00:20
8Cecilie LudwigdnkBIG+ 0:00:23
9Brodie ChapmanausTIB+ 0:00:26
10Mavi GarcíaespMOV+ 0:00:33
11Amanda SprattausMTS+ 0:00:36
12Arlenis SierracubASA+ 0:00:36
13Shara GillowausFDJ+ 0:00:36
14Julie Van De VeldebelLSL+ 0:00:38
15Rachel NeylanausTVC+ 0:00:40
16Soraya PaladinitaALE+ 0:00:45
17Leah KirchmanncanSUN+ 0:00:51
18Floortje MackaijnldSUN+ 0:00:51
19Tatiana RiabchenkoukrDVE+ 0:00:54
20Elisa Longo BorghiniitaTFS+ 0:00:56
21Jolanda NeffcheTFS+ 0:01:01
22Tatiana GuderzoitaBPK+ 0:01:01
23Lizzie DeignangbrTFS+ 0:01:09
24Sofie De VuystbelPHV+ 0:01:10
25Elise ChabbeycheBIG+ 0:01:14
26Anastasiia Chursina xxxrusBTC+ 0:01:15
27Erica MagnaldiitaWNT+ 0:01:19
28Katie HallusaDLT+ 0:01:22
29Urša PintarsvnBTC+ 0:01:24
30Marta CavalliitaVAL+ 0:01:38
31Evita MuzicfraFDJ+ 0:01:41
32Kelly Van Den SteenbelLSL+ 0:01:44
33Maria NovolodskayarusCGS+ 0:01:46
34Eider MerinoespMOV+ 0:01:46
35Nikola NoskováczeBIG+ 0:01:56
36Alena AmialiusikblrCSR+ 0:01:59
37Alison JacksoncanTIB+ 0:02:03
38Juliette LabousfraSUN+ 0:02:03
39Rasa LeleivyteltuVAI+ 0:02:06
40Lucy KennedyausMTS+ 0:02:07
41Olha ShekelukrASA+ 0:02:15
42Eri YonaminejpnALE+ 0:02:17
43Ane SantestebanespWNT+ 0:02:19
44Marion SicotfraDVE+ 0:02:23
45Katia RagusaitaBPK+ 0:02:26
46Sophie WrightgbrBIG+ 0:02:26
47Lara VieceliitaWNT+ 0:02:26
48Lucinda BrandnldSUN+ 0:02:26
49Anouska KosternldTVC+ 0:02:30
50Elena PirroneitaASA+ 0:02:35
51Whitney AllisonusaHBS+ 0:02:40
52Hanna NilssonsweBTC+ 0:02:44
53Sofia BertizzoloitaTVC+ 0:02:51
54Elisa BalsamoitaVAL+ 0:02:51
55Jeanne KorevaarnldCCC+ 0:02:51
56Janneke EnsingnldSUN+ 0:03:23
57Dani ChristmasgbrLSL+ 0:04:34
58Sofia BegginitaVAI+ 0:04:42
59Victorie GuilmanfraFDJ+ 0:04:51
60Ruth WinderusaTFS+ 0:04:57
61Alice ArzuffiitaVAL+ 0:05:00
62Riejanne MarkusnldCCC+ 0:05:07
63Nadia QuagliottoitaALE+ 0:05:15
64Barbara MalcottiitaVAL+ 0:07:11
65Shannon MalseedausTIB+ 0:07:18
66Agnieszka SkalniakpolCCC+ 0:07:33
67Grace BrownausMTS+ 0:08:43
68Lizzy BanksgbrBIG+ 0:08:58
69Tayler WilesusaTFS+ 0:09:19
70Audrey CordonfraTFS+ 0:09:19
71Leigh GanzarusaHBS+ 0:09:19
72Hannah LudwigdeuCSR+ 0:09:26
73Jade WielfraFDJ+ 0:09:27
74Mikayla HarveynzlBIG+ 0:09:45
75Hannah BarnesgbrCSR+ 0:09:47
76Romy KasperdeuALE+ 0:09:47
77Małgorzata JasińskapolMOV+ 0:09:58
78Aude BiannicfraMOV+ 0:09:58
DNFChantal BlaaknldDLT
DNFEva BuurmannldDLT
DNFJip BosnldDLT
DNFPaulien RooijakkersnldCCC
DNFJessica AllenausMTS
DNFMoniek TenniglonldMTS
DNFEugénie DuvalfraFDJ
DNFMarie Le NetfraFDJ
DNFLouise HansendnkTVC
DNFSara PentonsweTVC
DNFAlexis RyanusaCSR
DNFElena CecchiniitaCSR
DNFLorena LlamasespMOV
DNFGloria RodríguezespMOV
DNFUrska BravecsvnBTC
DNFUrška ŽigartsvnBTC
DNFMia RadotićhrvBTC
DNFDalia MuccioliitaVAL
DNFAlessia VigiliaitaVAL
DNFDiana PeñuelacolALE
DNFKarlijn SwinkelsnldALE
DNFLaura AsenciofraWNT
DNFKathrin HammesdeuWNT
DNFGabrielle Pilote-FortincanWNT
DNFCoryn RiverausaSUN
DNFMarie-Soleil BlaiscanASA
DNFMarina KurnossovakazASA
DNFJeidy PraderacubASA
DNFNina KesslernldTIB
DNFRozanne SliknldTIB
DNFLauren StephensusaTIB
DNFLoes AdegeestnldPHV
DNFRoxane KnetemannnldPHV
DNFEsther VeennldPHV
DNFSylvie SwinkelsnldPHV
DNFMarie DessartbelLSL
DNFChantal HoffmannluxLSL
DNFVania CanvelliitaBPK
DNFSimona FrapportiitaBPK
DNFNicole SteigenganldBPK
DNFSilvia ValsecchiitaBPK
DNFKylie WaterreusnldHMT
DNFLara DefourbelHMT
DNFVeronika KormoshunHMT
DNFEsther MeiselsisrHMT
DNFZsófia SzabohunHMT
DNFSuzanne VerhoevenbelHMT
DNFLily WilliamsusaHBS
DNFLindsay GoldmanusaHBS
DNFHarriet OwengbrHBS
DNFLiza RachettousaHBS
DNFGuinaz BadykovarusCGS
DNFAntri ChristoforoucypCGS
DNFOlga DeykorusCGS
DNFElizaveta OshurkovarusCGS
DNFAnastasiia PliaskinarusCGS
DNFLetizia BorghesiitaVAI
DNFAngelica BrogiitaVAI
DNFCarmela CiprianiitaVAI
DNFNicole NestiitaVAI
DNFMieke DocxbelDVE
DNFSeverine EraudfraDVE
DNFJesse VandenbulckebelDVE
DNFAnisha VekemansbelDVE

Tour of the Alps

Zářná budoucnost týmu Sky (týmu INEOS). Tak by mohl znít titulek k článku o Tour of the Alps. Mladé naděje britské sestavy si podmanily generálku na Giro. Ve skvělém světle se zde předvedl i Jan Hirt (Astana) a jezdci Androni Giocattoli Mattia Cattaneo a Fausto Masnada.

Ale popořadě. První etapa se konala v Rakousku, v okolí města Kufstein a pro výhru si dojel Tao Geoghegan Hart (Sky). Druhý den se přejelo do Itálie, konkrétně do městečka Schenna/Scena (německý a italský název). Sem dorazil první Rus Pavel Sivakov (Sky) a vystřídal svého kolegu ve vedení závodu. O 4 vteřiny později protnul cílovou pásku Jan Hirt.

Třetí etapa zavedla peloton do Baselga di Piné a z výhry se radoval Fausto Masnada. Čtvrtý den nás čekal dojezd do Cles a druhý etapový triumf pro Taa Geoghegana Harta. Závěrečná etapa končila v Bolzanu a druhý etapový vavřín si odvezl Fausto Masnada.

Celkové pořadí ovládl Pavel Sivakov, před Tao Geogheganem Hartem a Vincenzem Nibalim. Jan Hirt nakonec obsadil sedmé místo celkově.

Odkaz na souhrn: Pavel Sivakov vítězem Tour of the Alps – bezchybný taktický výkon Sky

Závěrečné pódium na Tour of the Alps. Zleva: Tao Hart, Pavel Sivakov a Vincenzo Nibali

Konec týmu Sky jak ho známe

Závody Lutych – Bastogne – Lutych a Tour of the Alps znamenaly konec jedné dlouhé éry. Éry, která začala v roce 2010, kdy nový tým Davea Brailsforda vstoupil do pelotonu. Od té doby tým Sky vyhrál téměř vše. Šest žlutých trikotů z Tour (Bradley Wiggins 2012, Chris Froome 2013, 2015, 2016, 2017 a Geraint Thomas 2018), červený dres z Vuelty (Chris Froome 2017), růžový dres z Gira (Chris Froome 2018), Lutych – Bastogne – Lutych (Wout Poels 2016) nebo Milán – San Remo (Michal Kwiatkowski 2017) a mnohé další.

Od závodu Kolem Romandie už budeme v pelotonu vídat Team INEOS. Ve Švýcarsku ještě v dresech Sky, ale pod novým jménem. Na domácím závodě Kolem Yorkshiru už i s novými dresy.

Tým Sky Tour de France 2018
Tým Sky Tour de France 2018

Davide Rebellin oznámil konec kariéry

Sedmačtyřicetiletý veterán Davide Rebellin ukončí svoji bohatou kariéru. Během té dokázal třikrát vyhrál Valonský šíp (v roce 2004 se stal prvním jezdce, který vybojoval Ardenský triple -> Amstel, Valonský šíp a Lutych – Bastogne – Lutych). Mimo to vyhrál i Paříž-Nice, Tirreno-Adriatico nebo Klasiku San Sebastian. Nyní, po 28 letech v pelotonu se rozhodl pro konec. Posledním závodem, kterého se zúčastní bude mistrovství Itálie v červnu.

Davide Rebellin vyhrál závod v roce 2006
Davide Rebellin v barvách týmu CCC

Landa místo Nibaliho?

Pomalými krůčky se blíží přestupové období v cyklistice a vynořují se první spekulace. Na konci letošního roku končí smlouva Mikelu Landovi v Movistaru. Je téměř jisté, že Španěl neprodlouží, protože je o něj enormní zájem u konkurence. Dříve byl spojován hodně s Astanou, odkud odešel po sezóně 2015. Nyní se však objevil nový zájemce. Tím je Bahrain-Merida, kde by Landa mohl/měl nahradit Vincenza Nibaliho. Žralok z Messiny je často spojován s odchodem do týmu Trek-Segafredo.

Mikel Landa
Mikel Landa na Tirrenu-Adriaticu 2018

Závody ve výsledcích

Tro Bro Léon 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Andrea VendrameitaANS5:00:20
2Baptiste PlanckaertbelWVA+ 0:00:00
3Emil VinjebodnkRIW+ 0:00:00
4Romain HardyfraPCB+ 0:00:00
5Lilian CalmejanefraTDE+ 0:00:00
6Marc SarreaufraGFC+ 0:00:00
7Mickaël DelagefraGFC+ 0:00:00
8Kévin Le CunfffraAUB+ 0:00:00
9Anthony DelaplacefraPCB+ 0:00:00
10Frederik BackaertbelWGG+ 0:00:03
P.Jméno TýmČas/Body
1Andrea VendrameitaANS5:00:20
2Baptiste PlanckaertbelWVA+ 0:00:00
3Emil VinjebodnkRIW+ 0:00:00
4Romain HardyfraPCB+ 0:00:00
5Lilian CalmejanefraTDE+ 0:00:00
6Marc SarreaufraGFC+ 0:00:00
7Mickaël DelagefraGFC+ 0:00:00
8Kévin Le CunfffraAUB+ 0:00:00
9Anthony DelaplacefraPCB+ 0:00:00
10Frederik BackaertbelWGG+ 0:00:03
11Alexis GougeardfraALM+ 0:00:06
12Floris GertsnldTIS+ 0:00:29
13Andreas Nielsen xxxdnkRIW+ 0:00:35
14Zak DempsterausICA+ 0:00:35
15Thomas BoudatfraTDE+ 0:00:35
16Lionel TaminiauxbelWVA+ 0:00:35
17Pierre IdjouadiennefraNRL+ 0:00:35
18Clément RussofraPCB+ 0:00:35
19Hugo HofstetterfraCOF+ 0:00:35
20Benoît JarrierfraPCB+ 0:00:35
21Anthony MaldonadofraAUB+ 0:00:35
22Tony HurelfraAUB+ 0:00:35
23Tom DerniesbelNRL+ 0:00:35
24Héctor SáezespEUS+ 0:00:35
25Ludovic RobeetbelWVA+ 0:00:35
26Matthieu LadagnousfraGFC+ 0:00:35
27Romain CombaudfraDMP+ 0:00:35
28Benjamin ThomasfraGFC+ 0:00:42
29Julien AntomarchifraNRL+ 0:00:42
30Damien TouzéfraCOF+ 0:00:47
31Connor SwiftgbrMGT+ 0:00:55
32Kirill PozdnyakovazeTIS+ 0:01:13
33Evaldas ŠiškevičiusltuDMP+ 0:01:31
34Andy TennantgbrDHB+ 0:02:16
35Timothy DupontbelWGG+ 0:02:39
36Mattia FrapportiitaANS+ 0:02:39
37Alexandar RichardsongbrDHB+ 0:02:39
38Dorian GodonfraALM+ 0:02:39
39Jimmy TurgisfraVCB+ 0:02:39
40Guillaume BoivincanICA+ 0:02:39
41Bert De BackerbelVCB+ 0:02:48
42Thomas JosephbelTIS+ 0:02:48
43Damien GaudinfraTDE+ 0:03:08
44Alo JakinestAUB+ 0:03:18
45Christophe LaportefraCOF+ 0:03:33
46Bruno ArmirailfraGFC+ 0:03:33
47Iuri FilosiitaDMP+ 0:03:33
48Laurent PichonfraPCB+ 0:03:33
49Mihkel RäimestICA+ 0:03:37
50Flavien MaureletfraAUB+ 0:03:37
51Yohann GènefraTDE+ 0:03:37
52Dimitri ClaeysbelCOF+ 0:03:38
53Kim MagnussonsweRIW+ 0:03:48
54Julien MoricefraVCB+ 0:03:48
55Kevin Van MelsenbelWGG+ 0:03:48
56Aleksejs SaramotinslvaIPC+ 0:03:48
57Torkil VeyhednkRIW+ 0:03:48
58Polychronis TzortzakisgrcTIS+ 0:03:50
59Aksel NõmmelaestWVA+ 0:03:54
60Bram WeltennldPCB+ 0:03:54
61Loïc ChétoutfraCOF+ 0:05:59
62Matthias BrändleautICA+ 0:06:20
63Jonas Van GenechtenbelVCB+ 0:06:20
64Julien El FaresfraDMP+ 0:06:20
65Kévin LedanoisfraPCB+ 0:06:20
66Mark DowneyirlEVO+ 0:06:20
67Tom StewartgbrDHB+ 0:06:20
68Quentin JaureguifraALM+ 0:06:31
69Jonathan HivertfraTDE+ 0:07:09
70Cormac McGeoughirlEVO+ 0:08:03
71Tobias KongstaddnkRIW+ 0:10:38
72Geoffrey SoupefraCOF+ 0:10:38
73Pierre GouaultfraNRL+ 0:10:38
74Samuel LerouxfraNRL+ 0:10:38
75Abram StockmanbelTIS+ 0:11:17
76Rudy BarbierfraICA+ 0:11:18
77Boris ValléebelWGG+ 0:11:18
78Lorrenzo ManzinfraVCB+ 0:11:18
79Emiel VermeulenbelNRL+ 0:11:18
80Ludwig De WinterbelWGG+ 0:11:18
81Lukas SpenglercheWVA+ 0:11:18
82Emīls LiepiņšlvaWVA+ 0:11:18
83Ryan ChristensennzlDHB+ 0:11:18
84Mathias JørgensendnkRIW+ 0:11:18
85Julien DuvalfraALM+ 0:11:18
86Filippo FortinitaCOF+ 0:11:18
87Sergio RodriguezespEUS+ 0:11:18
88Florian HudryfraIPC+ 0:13:24
DNFSamuel DumoulinfraALM
DNFStijn VandenberghbelALM
DNFDaniel HoelgaardnorGFC
DNFKevin GenietsluxGFC
DNFJulián CardonacolANS
DNFLeonardo FedrigoitaANS
DNFMattia VielitaANS
DNFJérémy LeveaufraDMP
DNFFabien SchmidtfraDMP
DNFJulien TrarieuxfraDMP
DNFAxel JourniauxfraTDE
DNFPerrig QuéméneurfraTDE
DNFMikel AristiespEUS
DNFMário GonzálezespEUS
DNFGarikoitz BravoespEUS
DNFÓscar RodríguezespEUS
DNFEdwin ÁvilacolICA
DNFOmer GoldsteinisrICA
DNFNicolai BrøchnerdnkRIW
DNFKris BoeckmansbelVCB
DNFMaxime CamfraVCB
DNFFranklin SixbelWVA
DNFTom DevriendtbelWGG
DNFAaron KearneyirlEVO
DNFHarry SweenyausEVO
DNFDominic MestreprtEVO
DNFMaris BogdanovicslvaIPC
DNFYuki IshiharajpnIPC
DNFSimon JonesusaIPC
DNFGauthier NavarrofraIPC
DNFMike CuminggbrMGT
DNFJonathan McEvoygbrMGT
DNFJoe LaverickgbrMGT
DNFRichard HandleygbrMGT
DNFMatthew HolmesgbrMGT
DNFJoey WalkergbrMGT
DNFPierre BarbierfraNRL
DNFYoann PaillotfraAUB
DNFRomain FeillufraAUB
DNFJelle MannaertsbelTIS
DNFMaxime VantommebelTIS
DNFAlex PatongbrDHB
DNFRory TownsendirlDHB
DNFOliver WoodgbrDHB

Giro dell'Appennino 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Mattia CattaneoitaANS4:40:51
2Fausto MasnadaitaANS+ 0:00:25
3Simone RavanelliitaBIC+ 0:00:25
4Mikel BizkarraespEUS+ 0:00:25
5Federico ZurloitaGTV+ 0:00:49
6Marco CanolaitaNIP+ 0:00:49
7Sergey ShilovrusGAZ+ 0:00:49
8Andrea VendrameitaANS+ 0:00:49
9Francesco GavazziitaANS+ 0:00:49
10Simone VelascoitaNSK+ 0:00:49
DNFRichard HolecczeCPK
P.Jméno TýmČas/Body
1Mattia CattaneoitaANS4:40:51
2Fausto MasnadaitaANS+ 0:00:25
3Simone RavanelliitaBIC+ 0:00:25
4Mikel BizkarraespEUS+ 0:00:25
5Federico ZurloitaGTV+ 0:00:49
6Marco CanolaitaNIP+ 0:00:49
7Sergey ShilovrusGAZ+ 0:00:49
8Andrea VendrameitaANS+ 0:00:49
9Francesco GavazziitaANS+ 0:00:49
10Simone VelascoitaNSK+ 0:00:49
11Álex AranburuespCJR+ 0:00:49
12Andrea BagioliitaCPK+ 0:00:49
13Davide GabburoitaNSK+ 0:00:49
14Giovanni AleottiitaCTF+ 0:00:49
15Samuele BattistellaitaITA+ 0:00:49
16Enrico BarbinitaBRD+ 0:00:49
17Stefan RabitschautRSW+ 0:00:49
18Mauro FinettoitaITA+ 0:00:49
19Danilo CelanoitaAMO+ 0:00:49
20Pierpaolo FicaraitaAMO+ 0:00:49
21Edoardo ZardiniitaNSK+ 0:00:49
22Ivan MartinelliitaAZT+ 0:00:54
23Matteo MontagutiitaANS+ 0:01:05
24Evgeny ShalunovrusGAZ+ 0:01:38
25Aleksey RybalkinrusGAZ+ 0:02:00
26Ivan RovnyrusGAZ+ 0:02:19
27Luca RaggioitaNSK+ 0:05:52
28Antonio Di SanteitaSAN+ 0:05:52
29Óscar QuirozcolCBS+ 0:05:52
30Kevin ColleoniitaBIC+ 0:05:52
31Marco FrapportiitaANS+ 0:05:52
32Johannes SchinnageldeuMPB+ 0:07:44
33Lorenzo RotaitaBRD+ 0:07:44
34Manuel SenniitaBRD+ 0:07:44
35Matthias ReutimanncheSRA+ 0:07:44
36Francesco RomanoitaBRD+ 0:07:44
37Álvaro CuadrosespCJR+ 0:09:03
38Hideto NakanejpnNIP+ 0:09:03
39Gianni PugiitaSAN+ 0:09:03
40Viesturs LukševicslvaAMO+ 0:09:03
41Hans-Jörg LeopoldautMPB+ 0:09:03
42Fernando BarcelóespEUS+ 0:09:03
43Simone ZandomeneghiitaIRC+ 0:09:03
44Emil DimarouGTV+ 0:09:03
45Luca CoviliitaBRD+ 0:09:03
46Joel NicolauespCJR+ 0:09:03
47Juan LópezespEUS+ 0:09:03
48Jacopo MoscaitaAZT+ 0:09:03
49Andrea CacciottiitaITA+ 0:09:03
50Filippo BaronciniitaBHP+ 0:12:36
51Nicholas RinaldiitaIRC+ 0:12:36
52Javier MontoyacolBHP+ 0:12:36
53Raul ColomboitaBIC+ 0:12:36
54Damiano CimaitaNIP+ 0:12:36
55Giacomo GaravagliaitaCPK+ 0:12:36
56Sho HatsuyamajpnNIP+ 0:12:36
57Matthias KrizekautRSW+ 0:12:36
58Lukas SchlemmerautMPB+ 0:12:36
59Denis NekrasovrusGAZ+ 0:12:36
60Dario PuccioniitaSAN+ 0:12:36
61Wilson PeñacolBHP+ 0:12:36
62Corey DavisusaTSL+ 0:12:36
63Damian LüschercheSRA+ 0:12:36
64Matteo SobreroitaITA+ 0:12:36
65Marco BernardinettiitaAMO+ 0:12:36
66Petr RikunovrusGAZ+ 0:12:36
67Lorenzo DelcòcheBIC+ 0:12:36
68Sebastian CastañocolBHP+ 0:12:36
69Evgeny KobernyakrusGAZ+ 0:12:36
70Alberto AmiciitaBIC+ 0:12:36
71Marco TizzaitaAMO+ 0:12:36
72Samuele RiviitaITA+ 0:12:36
73Michael BelleriitaITA+ 0:16:54
74Emanuele OnestiitaGTV+ 0:17:06
75Matteo DomenicaliitaBHP+ 0:17:06
76Timon RüeggcheSRA+ 0:17:06
77Yannik AchterbergdeuMPB+ 0:17:06
78Ricky RandallusaTSL+ 0:17:06
79Yves LütolfcheSRA+ 0:17:06
80Raphael KrähemanncheSRA+ 0:17:06
81Francesco BaldiitaITA+ 0:17:06
82Filippo ZanaitaSAN+ 0:17:06
83Mattia BaldoitaIRC+ 0:17:06
84Matteo ZandomeneghiitaIRC+ 0:17:06
85Helmut TrettwerdeuMPB+ 0:18:44
86Orlando PitzantiitaAZT+ 0:18:44
87Mirco SartoriitaIRC+ 0:18:44
88Franco OrocitoargAZT+ 0:18:44
DNFGiovanni CarboniitaBRD
DNFUmberto OrsiniitaBRD
DNFMiguel FlórezcolANS
DNFJulen AmézquetaespCJR
DNFDavid GonzálezespCJR
DNFAritz BagüesespEUS
DNFMikel IturriaespEUS
DNFGotzon UdondoespEUS
DNFSergio SamitierespEUS
DNFRuben AcostacolNIP
DNFNicola BagioliitaNIP
DNFManuel BongiornoitaNSK
DNFDayer QuintanacolNSK
DNFGiovanni ViscontiitaNSK
DNFMatteo BelliaitaBIC
DNFGiovanni PedrettiitaBIC
DNFVlad-Nicolae DobrerouGTV
DNFCiprian JitarurouGTV
DNFSimone SterbiniitaGTV
DNFDenis VulcanrouGTV
DNFKrzysztof DominpolSAN
DNFLeonardo BonifazioitaSAN
DNFFabio MazzuccoitaSAN
DNFLucio PierantozziitaCPK
DNFPaul DoublegbrCPK
DNFJalel DurantiitaCPK
DNFRichard HolecczeCPK
DNFNicolò ParisiniitaBHP
DNFAndi BajcsvnRSW
DNFBenjamin BrkicautRSW
DNFTim WollenbergdeuRSW
DNFDaniel LehnerautRSW
DNFJohnatan CañaveralcolCBS
DNFDiego CanocolCBS
DNFEduardo EstradacolCBS
DNFBrayan HernándezcolCBS
DNFDiego JaramillocolCBS
DNFWilliam MuñozcolCBS
DNFMatteo DonegàitaCTF
DNFDavide BaisitaCTF
DNFMattia BaisitaCTF
DNFJonathan MilanitaCTF
DNFMassimo OrlandiitaCTF
DNFGabriele PetrelliitaCTF
DNFFederico BurchioitaAZT
DNFRoman KustadinchevrusAZT
DNFAngelo RaffaeleitaAZT
DNFFilippo BertoneitaIRC
DNFAndrea FerrariitaIRC
DNFFelix RitzingerautMPB
DNFBenoît GuinchardcheSRA
DNFĒriks GavarslvaAMO
DNFAndrea MeucciitaAMO
DNFAdam CarrusaTSL
DNFDavid DawsonusaTSL
DNFRyan DeWaldusaTSL
DNFParker KyzerusaTSL
DNFJust McQuerryusaTSL

Visegrad 4 Bicycle Race-Grand Prix Polski 2019

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Alois KaňkovskýczeELA3:53:21
2Maciej PaterskipolWIB+ 0:00:00
3Paweł FranczakpolVOS+ 0:00:00
4Patryk StoszpolCDT+ 0:00:00
5Kamil MałeckipolCDT+ 0:00:00
6Martin BoubalczePFG+ 0:00:00
7Yannick MayerdeuVCR+ 0:00:00
8Artur DetkopolTHU+ 0:00:00
9Karol KuklewiczpolCSG+ 0:00:00
10Christian KochdeuLKT+ 0:00:00
12Petr FialaczeACS+ 0:00:00
14Tomáš KalojírosczeACS+ 0:00:00
16Róbert MáliksvkPFG+ 0:00:00
17Tomáš BártaczeSKC+ 0:00:00
18Petr KlabouchczeTFL+ 0:00:00
21Nicolas PietrulaczeADP+ 0:00:00
25Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
27Patrik TyborsvkDKB+ 0:00:00
30Juraj BellansvkDKB+ 0:00:00
33Jan BártaczeELA+ 0:00:00
34Roman LehkýczeTFL+ 0:00:00
35Marek ČaneckýsvkDKB+ 0:00:00
36Vojtěch ModlitbaczePFG+ 0:00:00
38Martin MahdarsvkDKB+ 0:00:00
39Jan KrausczeADP+ 0:00:00
41Jan RajchartczeACS+ 0:00:00
44Martin KohoutczeTFL+ 0:00:00
45Martin HebíkczePFG+ 0:00:00
47Vladimir MiksanikczeSKC+ 0:00:00
48Jiří PetrušczeTFL+ 0:00:00
49Michal SchuranczeACS+ 0:00:00
51Ján CullysvkDKB+ 0:00:00
53Pavel StöhrczeACS+ 0:00:00
54Tomáš JakoubekczePFG+ 0:00:00
59Karel TyrpeklczeSKC+ 0:00:00
61Michal KohoutczeADP+ 0:00:00
62Jan KašparczeADP+ 0:00:00
63Juraj LajchasvkRCS+ 0:00:00
66Luděk LichnovskýczeSKC+ 0:00:00
69Matej ŠtibingrczeELA+ 0:00:00
81Matěj ZahálkaczeELA+ 0:00:25
82Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:31
87Jan RybaczeACS+ 0:04:53
88Martin ChrensvkDKB+ 0:04:53
93Miklos SzabósvkPNN+ 0:09:05
DNFFilip KusnirsvkRCS
DNFJán GerátsvkRCS
DNFDávid VojtsvkRCS
DNFAntonín KostihaczeADP
DNFJiří PokornyczePFG
DNFDavid AndrleczeTFL
DNFAlex ZemansvkSVK
DNFDávid KaškosvkSVK
DNFMichal HložasvkSVK
DNFRichard ComasvkSVK
DNFDenis RugovacczeSKC
P.Jméno TýmČas/Body
1Alois KaňkovskýczeELA3:53:21
2Maciej PaterskipolWIB+ 0:00:00
3Paweł FranczakpolVOS+ 0:00:00
4Patryk StoszpolCDT+ 0:00:00
5Kamil MałeckipolCDT+ 0:00:00
6Martin BoubalczePFG+ 0:00:00
7Yannick MayerdeuVCR+ 0:00:00
8Artur DetkopolTHU+ 0:00:00
9Karol KuklewiczpolCSG+ 0:00:00
10Christian KochdeuLKT+ 0:00:00
11Jakub KaczmarekpolTHU+ 0:00:00
12Petr FialaczeACS+ 0:00:00
13Kacper WalkowiakpolCDT+ 0:00:00
14Tomáš KalojírosczeACS+ 0:00:00
15Krisztián LovassyhunEPR+ 0:00:00
16Róbert MáliksvkPFG+ 0:00:00
17Tomáš BártaczeSKC+ 0:00:00
18Petr KlabouchczeTFL+ 0:00:00
19Andreas HoferautHAC+ 0:00:00
20Timon LodererdeuHAC+ 0:00:00
21Nicolas PietrulaczeADP+ 0:00:00
22Roman GladyshukrUKR+ 0:00:00
23Gergő OroszhunPNN+ 0:00:00
24Julian GruberautCTN+ 0:00:00
25Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
26Mikołaj KoniecznypolCSG+ 0:00:00
27Patrik TyborsvkDKB+ 0:00:00
28Peter FörsterdeuVCR+ 0:00:00
29Sebastian MatusiakpolKBS+ 0:00:00
30Juraj BellansvkDKB+ 0:00:00
31Márton SolymosihunEPR+ 0:00:00
32Volodymyr DzhusukrUKR+ 0:00:00
33Jan BártaczeELA+ 0:00:00
34Roman LehkýczeTFL+ 0:00:00
35Marek ČaneckýsvkDKB+ 0:00:00
36Vojtěch ModlitbaczePFG+ 0:00:00
37Vladyslav ShcherbanukrUKR+ 0:00:00
38Martin MahdarsvkDKB+ 0:00:00
39Jan KrausczeADP+ 0:00:00
40Dániel MóriczhunPNN+ 0:00:00
41Jan RajchartczeACS+ 0:00:00
42Michał PustułapolKBS+ 0:00:00
43Dominik HrinkowautHAC+ 0:00:00
44Martin KohoutczeTFL+ 0:00:00
45Martin HebíkczePFG+ 0:00:00
46Sylwester JaniszewskipolVOS+ 0:00:00
47Vladimir MiksanikczeSKC+ 0:00:00
48Jiří PetrušczeTFL+ 0:00:00
49Michal SchuranczeACS+ 0:00:00
50Emanuel PiaskowypolTHU+ 0:00:00
51Ján CullysvkDKB+ 0:00:00
52Wojciech PszczolarskipolSKC+ 0:00:00
53Pavel StöhrczeACS+ 0:00:00
54Tomáš JakoubekczePFG+ 0:00:00
55Karol WawrzyniakpolCDT+ 0:00:00
56Kamil ZielińskipolTHU+ 0:00:00
57Piotr BrożynapolCDT+ 0:00:00
58Paweł CieślikpolWIB+ 0:00:00
59Karel TyrpeklczeSKC+ 0:00:00
60Jonas RappdeuHAC+ 0:00:00
61Michal KohoutczeADP+ 0:00:00
62Jan KašparczeADP+ 0:00:00
63Juraj LajchasvkRCS+ 0:00:00
64András SzatmáryhunPNN+ 0:00:00
65Paul TaeblingdeuLKT+ 0:00:00
66Luděk LichnovskýczeSKC+ 0:00:00
67Piotr KonwapolWIB+ 0:00:00
68Michał PałutapolCDT+ 0:00:00
69Matej ŠtibingrczeELA+ 0:00:00
70Tobiasz PawlakpolTHU+ 0:00:00
71Stefan MastallerautCTN+ 0:00:00
72Timo FunkdeuVCR+ 0:00:00
73Márk ZatureczkihunEPR+ 0:00:00
74Franz WernerdeuLKT+ 0:00:00
75Adrian KurekpolTHU+ 0:00:00
76Grzegorz StępniakpolWIB+ 0:00:00
77Christoph KasperadeuVCR+ 0:00:00
78Leszek PlucińskipolVOS+ 0:00:00
79Bartosz WarchołpolWIB+ 0:00:00
80Mateusz GrabispolVOS+ 0:00:25
81Matěj ZahálkaczeELA+ 0:00:25
82Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:31
83Adam StachowiakpolVOS+ 0:00:31
84Marek RutkiewiczpolWIB+ 0:00:57
85Adrian HonkiszpolKBS+ 0:01:04
86Richard BanuschdeuLKT+ 0:02:02
87Jan RybaczeACS+ 0:04:53
88Martin ChrensvkDKB+ 0:04:53
89Thomas UmhallerautCTN+ 0:04:53
90Paul RudysdeuLKT+ 0:07:07
91Dominic BökedeuVCR+ 0:07:07
92Krzysztof ParmapolVOS+ 0:09:05
93Miklos SzabósvkPNN+ 0:09:05
DNFKornel KlementowskipolCSG
DNFArtur JatczakpolCSG
DNFMateusz StruzynskipolCSG
DNFKacper PoltorakpolCSG
DNFFilip KusnirsvkRCS
DNFJán GerátsvkRCS
DNFDávid VojtsvkRCS
DNFJános PelikánhunPNN
DNFMárton DinahunPNN
DNFAndreas GrafautHAC
DNFLukas ReckendorferautHAC
DNFAntonín KostihaczeADP
DNFJiří PokornyczePFG
DNFDavid AndrleczeTFL
DNFGergely KisshunEPR
DNFGergely SzarkahunEPR
DNFÁdám PápáihunEPR
DNFAlex ZemansvkSVK
DNFDávid KaškosvkSVK
DNFMichal HložasvkSVK
DNFRichard ComasvkSVK
DNFDenis RugovacczeSKC
DNFVitaliy GrynivukrUKR
DNFNazar PokoyovyiukrUKR
DNFMaksym LuchynukrUKR
DNFLukas ViehbergerautCTN
DNFAdam NoceńpolKBS

Týden v cyklistice 2019

Zdroje:

Cyclingnews (2017): Fuglsang wins Liége-Bastogne-Liége, http://www.cyclingnews.com/races/liege-bastogne-liege-2019/results/ (28. 4. 2019)

Cyclingnews (2017): Annemiek Van Vleuten wibs Liége-Bastogne-Liége Femmes, http://www.cyclingnews.com/races/liege-bastogne-liege-femmes-2019/results/ (28. 4. 2019)

Cyclingnews (2017): Van der Breggen wins La Fleche Wallonne Feminine, http://www.cyclingnews.com/races/la-flche-wallonne-fminine-2018/results/ (28. 4. 2019)