Třicátý den přestupů

nabor

Dnešek byl také plný velkých transferů, které Vám nyní přiblížíme.

Bora má další úlovky z Tinkoffu

Očekávané se stalo realitou. Polská menšina z Tinkoffu následuje slovenskou družinu Petra Sagana do Bory. Jedná se o Pawla Poljanskiho a především o Rafala Majku. Bora těmito podpisy získala už sedmého jezdce Tinkoffu. Svých vlastních jezdců má Bora také sedm. Oba Poláci podepsali smlouvu na dva roky.

Vítěz etap na Vueltě do Fortunea

Nejlepší spurter letošní Vuelty – Gianni Meersman – mění své působiště. Jeho novým zaměstnavatelem bude Pro kontinentální stáj Fortuneo-Vital Concept. Belgický rychlík podepsal smlouvu na jeden rok.

Podpis tří jezdců v Treku

Americká sestava podepsala nové smlouvy se svými jezdci Peterem Stetinou, Fumiyukim Beppuem a Boyem van Poppelem. Všichni tři prodloužili o dva roky.

Podpis čtyř jezdců v Dimension Data

Jihoafrický manšaft dnes také prodlužoval. A to rovnou čtyři jezdce. Jde o Nicka Dougalla, Reinardta Janse van Rensburga, Merhawiho Kuduse a Natnaela Berhaneho. Celá čtyřka dostala smlouvu na rok.

Belgičan do Etixxu

Belgický klasikář Tim Declercq opouští svého dosavadního zaměstnavatele, tým Topsport Vlaanderen. Pro příští rok si ho do svých řad vybral Etixx, který potřebuje posílit své klasikářské síly po odchodu Maese, Vandenbergha a Martina.

Spekulace

Další jezdci do Bahrainu

Alan Marangoni z Cannondalu, Simone Antonini z Wanty-Groupe Gobert a veterán Matteo Tosatto z Tinkoffu. To jsou podle nejnovějších spekulcí možné posily týmu Bahrain Merida.

Veteráni možná prodlouží smlouvu

Podle spekulací by nové smlouvy mohli dostat David López ve Sky a také Laurens Ten Dam v týmu Giant.