nabor

V tomto článku vám přineseme kompletní soupis startovních časů pro dnešní časovku v Düsseldorfu, kterou celá 104. Tour de France započne.

Pořadí Jméno – Národnost – Tým Startovní čas Číslo
1 Elie Gesbert – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 15:15:00  214
2 Marco Minnaard – Nizozemsko – Wanty – Groupe Gobert 15:16:00  204
3 Sonny Colbrelli – Itálie – Bahrain-Merida 15:17:00  197
4 Nathan Brown – USA – Cannondale-Drapac 15:18:00  184
5 Perrig Quemeneur – Francie – Direct Energie 15:19:00  177
6 Thomas Leezer – Nizozemsko – LottoNL-Jumbo 15:20:00  164
7 Nacer Bouhanni – Francie – Cofidis, Solutions Credits 15:21:00  151
8 Laurens ten Dam – Nizozemsko – Sunweb 15:22:00  147
9 Tim Wellens – Belgie – Lotto Soudal 15:23:00  139
10 Marco Haller – Rakousko – Katusha-Alpecin 15:24:00  122
11 Rüdiger Selig – Německo – Bora-Hansgrohe 15:25:00  119
12 Fabio Sabatini – Itálie – Quick-Step Floors 15:26:00  106
13 Mark Renshaw – Austrálie – Dimension Data 15:27:00  97
14 Mathew Hayman – Austrálie – Orica-Scott 15:28:00  84
15 Mickaël Delage – Francie – FDJ 15:29:00  73
16 Kristijan Durasek – Chorvatsko – UAE Team Emirates 15:30:00  64
17 Andriy Grivko – Ukrajina – Astana Pro Team 15:31:00  54
18 Danilo Wyss – Švýcarsko – BMC Racing Team 15:32:00  49
19 Koen De Kort – Nizozemsko – Trek-Segafredo 15:33:00  32
20 Imanol Erviti – Španělsko – Movistar 15:34:00  26
21 Alexis Vuillermoz – Francie – AG2R La Mondiale 15:35:00  19
22 Luke Rowe – Velká Británie – Team Sky 15:36:00  8
23 Florian Vachon – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 15:37:00  219
24 Pieter Vanspeybrouck – Belgie – Wanty – Groupe Gobert 15:38:00  209
25 Grega Bole – Slovinsko – Bahrain-Merida 15:39:00  193
26 Simon Clarke – Austrálie – Cannondale-Drapac 15:40:00  185
27 Yohann Gene – Francie – Direct Energie 15:41:00  175
28 Dylan Groenewegen – Nizozemsko – LottoNL-Jumbo 15:42:00  163
29 Nicolas Edet – Francie – Cofidis, Solutions Credits 15:43:00  153
30 Nikias Arndt – Německo – Sunweb 15:44:00  142
31 Thomas De Gendt – Belgie – Lotto Soudal 15:45:00  134
32 Maurits Lammertink – Nizozemsko – Katusha-Alpecin 15:46:00  126
33 Emanuel Buchmann – Německo – Bora-Hansgrohe 15:47:00  113
34 Gianluca Brambilla – Itálie – Quick-Step Floors 15:48:00  103
35 Scott Thwaites – Velká Británie – Dimension Data 15:49:00  98
36 Michael Albasini – Švýcarsko – Orica-Scott 15:50:00  82
37 Olivier Le Gac – Francie – FDJ 15:51:00  76
38 Manuele Mori – Itálie – UAE Team Emirates 15:52:00  67
39 Andrey Zeits – Kazachstán – Astana Pro Team 15:53:00  59
40 Alessandro De Marchi – Itálie – BMC Racing Team 15:54:00  43
41 Markel Irizar – Španělsko – Trek-Segafredo 15:55:00  36
42 Daniele Bennati – Itálie – Movistar 15:56:00  23
43 Axel Domont – Francie – AG2R La Mondiale 15:57:00  13
44 Christian Knees – Německo – Team Sky 15:58:00  4
45 Romain Hardy – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 15:59:00  215
46 Yoann Offredo – Francie – Wanty – Groupe Gobert 16:00:00  205
47 Borut Bozic – Slovinsko – Bahrain-Merida 16:01:00  194
48 Patrick Bevin – Nový Zéland – Cannondale-Drapac 16:02:00  183
49 Thomas Boudat – Francie – Direct Energie 16:03:00  172
50 Paul Martens – Německo – LottoNL-Jumbo 16:04:00  165
51 Luis Angel Mate – Španělsko – Cofidis, Solutions Credits 16:05:00  156
52 Roy Curvers – Nizozemsko – Sunweb 16:06:00  144
53 Tiesj Benoot – Belgie – Lotto Soudal 16:07:00  133
54 Reto Hollenstein – Švýcarsko – Katusha-Alpecin 16:08:00  123
55 Rafal Majka – Polsko – Bora-Hansgrohe 16:09:00  115
56 Julien Vermote – Belgie – Quick-Step Floors 16:10:00  109
57 Serge Pauwels – Belgie – Dimension Data 16:11:00  96
58 Jens Keukeleire – Belgie – Orica-Scott 16:12:00  87
59 Thibaut Pinot – Francie – FDJ 16:13:00  78
60 Matteo Bono – Itálie – UAE Team Emirates 16:14:00  63
61 Dario Cataldo – Itálie – Astana Pro Team 16:15:00  52
62 Michael Schär – Švýcarsko – BMC Racing Team 16:16:00  47
63 Michael Gogl – Rakousko – Trek-Segafredo 16:17:00  35
64 Carlos Betancur – Kolumbie – Movistar 16:18:00  24
65 Cyril Gautier – Francie – AG2R La Mondiale 16:19:00  16
66 Mikel Nieve – Španělsko – Team Sky 16:20:00  7
67 Eduardo Sepúlveda – Argentina – Fortuneo – Oscaro 16:21:00  218
68 Andrea Pasqualon – Itálie – Wanty – Groupe Gobert 16:22:00  206
69 Yukiya Arashiro – Japonsko – Bahrain-Merida 16:23:00  192
70 Pierre Rolland – Francie – Cannondale-Drapac 16:24:00  181
71 Adrien Petit – Francie – Direct Energie 16:25:00  176
72 Robert Wagner – Německo – LottoNL-Jumbo 16:26:00  169
73 Florian Senechal – Francie – Cofidis, Solutions Credits 16:27:00  158
74 Albert Timmer – Nizozemsko – Sunweb 16:28:00  149
75 Lars Ytting Bak – Dánsko – Lotto Soudal 16:29:00  132
76 Rick Zabel – Německo – Katusha-Alpecin 16:30:00  129
77 Peter Sagan – Slovensko – Bora-Hansgrohe 16:31:00  111
78 Matteo Trentin – Itálie – Quick-Step Floors 16:32:00  108
79 Reinardt Janse Van Rensburg – JAR – Dimension Data 16:33:00  95
80 Roman Kreuziger – Česko – Orica-Scott 16:34:00  88
81 Jacopo Guarnieri – Itálie – FDJ 16:35:00  74
82 Darwin Atapuma – Kolumbie – UAE Team Emirates 16:36:00  62
83 Bakhtiyar Kozhatayev – Kazachstán – Astana Pro Team 16:37:00  56
84 Nicolas Roche – Irsko – BMC Racing Team 16:38:00  46
85 Haimar Zubeldia – Španělsko – Trek-Segafredo 16:39:00  39
86 Jesús Herrada – Španělsko – Movistar 16:40:00  27
87 Ben Gastauer – Lucembursko – AG2R La Mondiale 16:41:00  15
88 Vasil Kiryienka – Bělorusko – Team Sky 16:42:00  3
89 Laurent Pichon – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 16:43:00  217
90 Frederik Backaert – Belgie – Wanty – Groupe Gobert 16:44:00  202
91 Javier Moreno – Španělsko – Bahrain-Merida 16:45:00  199
92 Alberto Bettiol – Itálie – Cannondale-Drapac 16:46:00  182
93 Angelo Tulik – Francie – Direct Energie 16:47:00  179
94 Timo Roosen – Nizozemsko – LottoNL-Jumbo 16:48:00  167
95 Julien Simon – Francie – Cofidis, Solutions Credits 16:49:00  159
96 Ramon Sinkeldam – Nizozemsko – Sunweb 16:50:00  146
97 Jürgen Roelandts – Belgie – Lotto Soudal 16:51:00  137
98 Robert Kiserlovski – Chorvatsko – Katusha-Alpecin 16:52:00  125
99 Jay McCarthy – Austrálie – Bora-Hansgrohe 16:53:00  116
100 Jack Bauer – Nový Zéland – Quick-Step Floors 16:54:00  102
101 Jaco Venter – JAR – Dimension Data 16:55:00  99
102 Damien Howson – Austrálie – Orica-Scott 16:56:00  85
103 Rudy Molard – Francie – FDJ 16:57:00  77
104 Marco Marcato – Itálie – UAE Team Emirates 16:58:00  66
105 Dmitriy Gruzdev – Kazachstán – Astana Pro Team 16:59:00  55
106 Amael Moinard – Francie – BMC Racing Team 17:00:00  45
107 John Degenkolb – Německo – Trek-Segafredo 17:01:00  33
108 Andrey Amador – Kostarika – Movistar 17:02:00  22
109 Jan Bakelants – Belgie – AG2R La Mondiale 17:03:00  12
110 Michal Kwiatkowski – Polsko – Team Sky 17:04:00  5
111 Pierre-Luc Perichon – Francie – Fortuneo – Oscaro 17:05:00  216
112 Dion Smith – Nový Zéland – Wanty – Groupe Gobert 17:06:00  207
113 Tsgabu Grmay – Etiopie – Bahrain-Merida 17:07:00  198
114 Andrew Talansky – USA – Cannondale-Drapac 17:08:00  187
115 Thomas Voeckler – Francie – Direct Energie 17:09:00  171
116 Robert Gesink – Nizozemsko – LottoNL-Jumbo 17:10:00  161
117 Cyril Lemoine – Francie – Cofidis, Solutions Credits 17:11:00  155
118 Mike Teunissen – Nizozemsko – Sunweb 17:12:00  148
119 Adam Hansen – Austrálie – Lotto Soudal 17:13:00  136
120 Tiago Machado – Portugalsko – Katusha-Alpecin 17:14:00  127
121 Pawel Poljanski – Polsko – Bora-Hansgrohe 17:15:00  117
122 Zdenek Stybar – Česko – Quick-Step Floors 17:16:00  107
123 Bernhard Eisel – Rakousko – Dimension Data 17:17:00  94
124 Daryl Impey – JAR – Orica-Scott 17:18:00  86
125 Arthur Vichot – Francie – FDJ 17:19:00  79
126 Vegard Stake Laengen – Norsko – UAE Team Emirates 17:20:00  65
127 Michael Valgren – Dánsko – Astana Pro Team 17:21:00  58
128 Damiano Caruso – Itálie – BMC Racing Team 17:22:00  42
129 Jarlinson Pantano – Kolumbie – Trek-Segafredo 17:23:00  38
130 Jonathan Castroviejo – Španělsko – Movistar 17:24:00  25
131 Mathias Frank – Švýcarsko – AG2R La Mondiale 17:25:00  14
132 Sergio Henao – Kolumbie – Team Sky 17:26:00  2
133 Brice Feillu – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 17:27:00  213
134 Thomas Degand – Belgie – Wanty – Groupe Gobert 17:28:00  203
135 Ondrej Cink – Česko – Bahrain-Merida 17:29:00  196
136 Dylan Van Baarle – Nizozemsko – Cannondale-Drapac 17:30:00  189
137 Romain Sicard – Francie – Direct Energie 17:31:00  178
138 George Bennett – Nový Zéland – LottoNL-Jumbo 17:32:00  162
139 Daniel Navarro – Španělsko – Cofidis, Solutions Credits 17:33:00  157
140 Warren Barguil – Francie – Sunweb 17:34:00  143
141 Marcel Sieberg – Německo – Lotto Soudal 17:35:00  138
142 Nils Politt – Německo – Katusha-Alpecin 17:36:00  128
143 Juraj Sagan – Slovensko – Bora-Hansgrohe 17:37:00  118
144 Philippe Gilbert – Belgie – Quick-Step Floors 17:38:00  104
145 Mark Cavendish – Velká Británie – Dimension Data 17:39:00  91
146 Simon Yates – Velká Británie – Orica-Scott 17:40:00  89
147 Davide Cimolai – Itálie – FDJ 17:41:00  72
148 Ben Swift – Velká Británie – UAE Team Emirates 17:42:00  68
149 Jakob Fuglsang – Dánsko – Astana Pro Team 17:43:00  53
150 Greg Van Avermaet – Belgie – BMC Racing Team 17:44:00  48
151 Fabio Felline – Itálie – Trek-Segafredo 17:45:00  34
152 Jasha Sütterlin – Německo – Movistar 17:46:00  28
153 Romain Bardet – Francie – AG2R La Mondiale 17:47:00  11
154 Geraint Thomas – Velká Británie – Team Sky 17:48:00  9
155 Maxime Bouet – Francie – Team Fortuneo – Oscaro 17:49:00  212
156 Guillaume Van Keirsbulck -Belgie- Wanty-Groupe Gobert 17:50:00  208
157 Janež Brajkovič – Slovinsko – Bahrain-Merida 17:51:00  195
158 Rigoberto Uran – Kolumbie – Cannondale-Drapac 17:52:00  188
159 Lilian Calmejane – Francie – Direct Energie 17:53:00  173
160 Jos Van Emden – Nizozemsko – LottoNL-Jumbo 17:54:00  168
161 Dimitri Claeys – Belgie – Cofidis, Solutions Credits 17:55:00  152
162 Simon Geschke – Německo – Sunweb 17:56:00  145
163 Tony Gallopin – Francie – Lotto Soudal 17:57:00  135
164 Alexander Kristoff – Norsko – Katusha-Alpecin 17:58:00  125
165 Marcus Burghardt – Německo – Bora-Hansgrohe 17:59:00  114
166 Daniel Martin – Irsko – Quick-Step Floors 18:00:00  105
167 Edvald Boasson Hagen – Norsko – Dimension Data 18:01:00  92
168 Esteban Chaves – Kolumbie – Orica-Scott 18:02:00  81
169 Ignatas Konovalovas – Litva – FDJ 18:03:00  75
170 Diego Ulissi – Itálie – UAE Team Emirates 18:04:00  69
171 Alexey Lutsenko – Kazachstán – Astana Pro Team 18:05:00  57
172 Richie Porte – Austrálie – BMC Racing Team 18:06:00  41
173 Bauke Mollema – Nizozemsko – Trek-Segafredo 18:07:00  37
174 Alejandro Valverde – Španělsko – Movistar 18:08:00  29
175 Oliver Naesen – Belgie – AG2R La Mondiale 18:09:00  18
176 Mikel Landa – Španělsko – Team Sky 18:10:00  7
177 Daniel McLay – Velká Británie – Fortuneo – Oscaro 18:11:00  211
178 Guillaume Martin – Francie – Wanty – Groupe Gobert 18:12:00  201
179 Ion Izagirre – Španělsko – Bahrain-Merida 18:13:00  191
180 Taylor Phinney – USA – Cannondale-Drapac 18:14:00  186
181 Sylvain Chavanel – Francie – Direct Energie 18:15:00  174
182 Primoz Roglic – Slovinsko – LottoNL-Jumbo 18:16:00  166
183 Christophe Laporte – Francie – Cofidis,Solutions Credits 18:17:00  154
184 Michael Matthews – Austrálie – Sunweb 18:18:00  141
185 André Greipel – Německo – Lotto Soudal 18:19:00  131
186 Tony Martin – Německo – Katusha-Alpecin 18:20:00  121
187 Maciej Bodnar – Polsko – Bora-Hansgrohe 18:21:00  112
188 Marcel Kittel – Německo – Quick-Step Floors 18:22:00  101
189 Stephen Cummings – Velká Británie – Dimension Data 18:23:00  93
190 Luke Durbridge – Austrálie – Orica-Scott 18:24:00  83
191 Arnaud Demare – Francie – FDJ 18:25:00  71
192 Louis Meintjes – JAR – UAE Team Emirates 18:26:00  61
193 Fabio Aru – Itálie – Astana Pro Team 18:27:00  51
194 Stefan Küng – Švýcarsko – BMC Racing Team 18:28:00  44
195 Alberto Contador – Španělsko – Trek-Segafredo 18:29:00  31
196 Nairo Quintana – Kolumbie – Movistar 18:30:00  21
197 Pierre Latour – Francie – AG2R La Mondiale 18:31:00  17
198 Christopher Froome – Velká Británie – Team Sky 18:32:00  1

 

1 komentář

Comments are closed.