Soutěž – vyhlášení vítězů: Došlo i na závěrečný spurt!

nabor

Tour de France je za námi a s tím přichází i vyhlášení naší soutěže o ceny v hodnotě 4370 Kč. Náš soutěžní peloton čítal přes 300 účastníků a v poslední etapě si to mezi sebou rozdali dva nejlepší.

Každou etapu během TdF jste nám zasílali své tipy, kterých přišlo opravdu hodně. Průběžně jsme je vyhodnocovali a nyní je čas na rekapitulaci a vyhlášení vítězů.

  • v průběhu se zúčastnilo 311 soutěžících
  • ti poslali celkem 2131 tipů
  • rozdali jsme 17945 bodů
  • přijali jsme 291 správných tipů

Nejlepší redaktor

Antonín Jelínek

Společně s našimi soutěžícími posílali tipy i naši redaktoři. Nejlepší z nich byl Antonín Jelínek, který se postupně vyškrábal až na celkové 5. místo s 233 body. Správně uhodl hned 5 vítězů etap.

Nejvíce správných tipů

Mária Chromíková

Nejvíce správných tipů nám poslala Mária Chromíková – celkem 6. Na celkové vítězství to však nestačilo a s 226 body byla Mária až na 7. místě.

Bojovník soutěže

Eda Mesicek

Ač se Eda držel celou Tour s přehledem na čele našeho soutěžního pelotonu, v horách a v závěrečném spurtu na Champs-Élysées zaváhal a nestačil na našeho vítěze o pouhých 6 bodů.

Vítěz losování

Patrik Zděnek

A teď se dostáváme k vyhlášení vítězů naší soutěže o ceny. Zde jsme již hráli o cykloset dle vlastního výběru z nabídky našeho eshopu. Tady bylo vítězství zasloužené. Patrik nám poslal tipy na všech 21 etap a Excell ho pomocí funkce náhodného čísla vylosoval.

Nejlepší tipér – VÍTĚZ

Rostislav Pelikan

Dostáváme se k tomu nejlepšímu! Dres, kalhoty, rukavice, lahev a ponožky – v hodnotě 2720 Kč získává Rostislav Pelikan!

Rostislav dohnal svoji ztrátu v závěrečných etapách a v té poslední si tipnul Alexandra Kristoffa, který dojel 3. Eda naopak vůbec nebodoval. Zajímavostí je, že oba nejlepší tipéři vyčkávali se svými tipy až do poslední minuty před uzávěrkou! Taktický boj až do konce. Lepší tip zvolil právě Rostislav.

Blahopřejeme vítězi a děkujeme všem ostatním soutěžícím za účast a věrnost! 🙂

Celkové pořadí naší soutěže je zde.