Nový díl podcastu o Tour de France a blížícím se mistrovství světa! A co chystáme dále?


Vychází nový díl našeho podcastu Grupeto. Rozebíráme zde především právě uplynulou Tour de France, ale věnujeme se i všemu, co se teď v cyklistickém světě děje, včetně blížícího se mistrovství světa v Imole.

Nové Grupeto

Další týden uplynul a to znamená nový díl našeho podcastu Grupeto. Hlavními tématy jsou Tour de France a nadcházející mistrovství světa. Jinak jsme ale shrnuli jiné nedávno odjeté závody či nové přestupy.

Grupeto můžete poslouchat na platformách Anchor, Spotify, Breaker, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts a RadioPublic.

A co teď?

Kromě Grupeta jsme během Tour de France spustili i nový pořad #dojeto. Zde jsme každý den hodnotili právě odjetou etapu a predikovali, jak by mohla vypadat etapa následující. Nápad vznikl jen několik hodin před finišem první etapy, a tak jsme ani nestihli pořádně rozebrat koncept tohoto pořadu. To se sice s dalšími díly zlepšovalo, ale do příště bychom chtěli vylepšit spoustu věcí. Máme také celou řadu plánů na nové projekty, v první řadě bychom ale chtěli zdokonalit ty stávající. Každopádně na nové díly #dojeto se můžete těšit již během mistrovství světa. Všechny již vydané díly si můžete pustit na youtube.

Sociální sítě

Během Tour de France jsme obnovili náš instagramový účet Worldtourcycling, kde najdete nejčerstvější informace o všem hlavním, co se v cyklistice stane:  https://www.instagram.com/worldtourcyclingcz/