Team Felbermayr si doslova podmanil letošní závod Czech Cycling Tour, když Riccardo Zoidl po vyhrané etapě dokázal i dnes uhájit dres lídra závodu. Úspěch týmu podtrhl dnešní výhrou spurter Filippo Fortin, který porazil Andreu Guardiniho (Bardiani-CSF) a Františka Sísra (CCC Sprandi Polkowice).

Dnes se únik vytvořil snadněji než v předchozích dnech. Krátce po startu v Olomouci se oddělila šestice Clement Carisey (Israel Cycling Academy), Danny van der Tuuk (Metec – TKH), Igor Chzhan (Astana City), Torstein Traeen (Uno-X), Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice) a Masaki Yamamoto (Japonsko).

Tito jezdci si však nedokázali vypracovat náskok, který by přesáhl tři minuty a už na okruhy v Dolanech najížděli s náskokem menším než dvě minuty. Mohla za to práce týmů v pelotonu. Nejvíce byli na čele vidět borci Wilieru – Triestina.

4 okruhy před cílem zaútočila z pelotonu trojice závodníků Piotr Konwa (Elkov – Author) a dvojice týmu Sangemini Michele Gazzara a Dario Puccioni. Jejich náskok byl minimální a pokus skončil nezdarem.

Při nájezdu do posledního kola už byl peloton kompletní a taktovku nad děním převzali jezdci Bardiani-CSF a CCC Sprandi Polkowice pro své spurtery Guardiniho a Sísra. Oběma však v závěru vypálil rybník Ital ve službách týmu Felbermayr Filippo Fortin a připsal si svoji pátou výhru v sezóně.

Riccardo Zoidl dojel bezpečně v hlavním poli a stal se první Rakušanem, který ovládl Czech Cycling Tour. Bývalý jezdec Treku zároveň opanoval i bodovací soutěž.

Czech Cycling Tour 2018, 4. etapa

|
|
|
|
|
|
P.Jméno TýmČas/Body
1Filippo FortinitaRSW3:32:11
2Andrea GuardiniitaBRD+ 0:00:00
3František SisrczeCCC+ 0:00:00
4Gasper KatrašniksvnADR+ 0:00:00
5Simone VelascoitaWIL+ 0:00:00
6Paolo TotòitaSMV+ 0:00:00
7Vincenzo AlbaneseitaBRD+ 0:00:00
8Patryk StoszpolCCC+ 0:00:00
9Andreas SchillingerdeuBOH+ 0:00:00
10Josip RumachrvADR+ 0:00:00
22Jiří PolnickýczeELA+ 0:00:00
23Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
24Daniel TurekczeICA+ 0:00:00
43Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
69Jan RajchartczeELA+ 0:01:28
77Tomáš BucháčekczeELA+ 0:01:28
89Matěj ZahálkaczeELA+ 0:03:47
P.Jméno TýmČas/Body
1Filippo FortinitaRSW3:32:11
2Andrea GuardiniitaBRD+ 0:00:00
3František SisrczeCCC+ 0:00:00
4Gasper KatrašniksvnADR+ 0:00:00
5Simone VelascoitaWIL+ 0:00:00
6Paolo TotòitaSMV+ 0:00:00
7Vincenzo AlbaneseitaBRD+ 0:00:00
8Patryk StoszpolCCC+ 0:00:00
9Andreas SchillingerdeuBOH+ 0:00:00
10Josip RumachrvADR+ 0:00:00
11Dennis WindennldICA+ 0:00:00
12Wojciech SykałapolWIB+ 0:00:00
13Paolo SimionitaBRD+ 0:00:00
14Andi BajcsvnMBS+ 0:00:00
15Marceli BoguslawskipolWIB+ 0:00:00
16Jaroslaw MaryczpolWIB+ 0:00:00
17Grigoriy ShteinkazTSE+ 0:00:00
18Liam BertazzoitaWIL+ 0:00:00
19Matvey NikitinkazTSE+ 0:00:00
20Kristian SbaragliitaICA+ 0:00:00
21Andriy VasylyukukrTHU+ 0:00:00
22Jiří PolnickýczeELA+ 0:00:00
23Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
24Daniel TurekczeICA+ 0:00:00
25Shotaro IribejpnJPN+ 0:00:00
26Vladimir TsoykazTSE+ 0:00:00
27Leszek PlucińskipolCCC+ 0:00:00
28Anders SkaarsethnorUXT+ 0:00:00
29Edoardo ZardiniitaWIL+ 0:00:00
30Sebastian SchönbergerautWIL+ 0:00:00
31Niccolò SalviettiitaSMV+ 0:00:00
32Jodok SalzmannautWSA+ 0:00:00
33Nicola GaffuriniitaSMV+ 0:00:00
34Aleksejs SaramotinslvaBOH+ 0:00:00
35Patrick BosmanautHAC+ 0:00:00
36Torjus SleennorUXT+ 0:00:00
37Jonas RappdeuHAC+ 0:00:00
38Dario PuccioniitaSMV+ 0:00:00
39Masahiro IshigamijpnJPN+ 0:00:00
40Lars BergnldMET+ 0:00:00
41Jarno Gmelich MeijlingnldMET+ 0:00:00
42Maximilian KuenautMBS+ 0:00:00
43Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
44Vitaliy ButsukrTHU+ 0:00:00
45Anton KuzminkazTSE+ 0:00:00
46Jonas AbrahamsennorUXT+ 0:00:00
47Torstein TræennorUXT+ 0:00:00
48Piotr KonwapolELA+ 0:00:00
49Emanuel PiaskowypolTHU+ 0:00:00
50Johannes SchinnageldeuBOH+ 0:00:00
51Riccardo ZoidlautRSW+ 0:00:00
52Bartosz WarchołpolWIB+ 0:00:00
53Daniel LehnerautRSW+ 0:00:00
54Yuma KoishijpnJPN+ 0:00:00
55Mateo FrankovićhrvMKT+ 0:00:00
56Lukas SchlemmerautRSW+ 0:00:00
57Michele GazzaraitaSMV+ 0:00:00
58Matteo RabottiniitaMKT+ 0:00:00
59Mirco MaestriitaBRD+ 0:00:00
60Alessandro TonelliitaBRD+ 0:00:13
61Paweł BernaspolCCC+ 0:00:16
62Enrico BarbinitaBRD+ 0:00:18
63Gregor GazvodasvnADR+ 0:01:28
64Aljaž JarcsvnADR+ 0:01:28
65Jonas HvidebergnorUXT+ 0:01:28
66Kamil MałeckipolCCC+ 0:01:28
67Emanuel KišerlovskihrvMKT+ 0:01:28
68Kacper KistowskipolWIB+ 0:01:28
69Jan RajchartczeELA+ 0:01:28
70Tobias FossnorUXT+ 0:01:28
71Gerd FidlerautMBS+ 0:01:28
72Iver SkaarsethnorUXT+ 0:01:28
73Dylan BouwmansnldMET+ 0:01:28
74Stefan PöllautWSA+ 0:01:28
75Mateusz TaciakpolCCC+ 0:01:28
76János PelikánhunMBS+ 0:01:28
77Tomáš BucháčekczeELA+ 0:01:28
78Galym AkhmetovkazTSE+ 0:01:28
79Stanislaw AniołkowskipolTHU+ 0:01:28
80Alessandro MarinozziitaSMV+ 0:01:28
81Takeaki AmezawajpnJPN+ 0:00:00
82Luca PacioniitaWIL+ 0:01:28
83Ilia KoshevoyblrWIL+ 0:01:28
84Žiga GrošeljsvnADR+ 0:01:28
85Markus EibeggerautRSW+ 0:02:39
86Dominik HrinkowautHAC+ 0:03:24
87Andreas HoferautHAC+ 0:03:24
88Timon LodererdeuHAC+ 0:03:24
89Matěj ZahálkaczeELA+ 0:03:47
90Michael BrescianiitaBRD+ 0:03:47
91Sebastian BaldaufdeuWSA+ 0:03:47
92Itamar EinhornisrICA+ 0:03:47
93Adrian HonkiszpolWIB+ 0:03:47
94Thijs LangenldMET+ 0:05:11
95Clément CariseyfraICA+ 0:05:32
96Adrian KurekpolCCC+ 0:05:32
97Felix RitzingerautWSA+ 0:05:32
98Stefan MastallerautMBS+ 0:05:32
99Jasper HamelinknldMET+ 0:06:36
100Masaki YamamotojpnJPN+ 0:06:38
101Matthias MangertsederautRSW+ 0:07:12
102Markus KopfaufautWSA+ 0:07:12
103David JabukahrvMKT+ 0:07:12
104Filippo PozzatoitaWIL+ 0:07:12
105Stefan KolbautWSA+ 0:07:12
106Genki YamamotojpnJPN+ 0:07:12
107Danny TuuknldMET+ 0:07:12
108Stef KrulnldMET+ 0:07:12
109Igor ChzhankazTSE+ 0:08:18
DNFDaniel AuerautWSA
DNFShoi MatsudajpnJPN
DNSPéter KusztorhunMBS+
P.Jméno TýmČas/Body
1Riccardo ZoidlautRSW13:25:40
2Andreas SchillingerdeuBOH+ 0:01:01
3Aleksejs SaramotinslvaBOH+ 0:01:03
4Leszek PlucińskipolCCC+ 0:01:25
5Sebastian SchönbergerautWIL+ 0:01:56
6Torjus SleennorUXT+ 0:01:56
7Edoardo ZardiniitaWIL+ 0:01:56
8Kristian SbaragliitaICA+ 0:01:57
9Dennis WindennldICA+ 0:02:04
10Daniel TurekczeICA+ 0:02:04
11Michael KukrleczeELA+ 0:02:06
12Nicola GaffuriniitaSMV+ 0:02:08
13Jarno Gmelich MeijlingnldMET+ 0:02:08
14Jonas RappdeuHAC+ 0:02:18
15Patrick BosmanautHAC+ 0:02:24
16Patryk StoszpolCCC+ 0:02:50
17Torstein TræennorUXT+ 0:03:01
18Alessandro TonelliitaBRD+ 0:03:16
19Enrico BarbinitaBRD+ 0:03:23
20Anton KuzminkazTSE+ 0:03:31
21Anders SkaarsethnorUXT+ 0:03:38
22Michele GazzaraitaSMV+ 0:03:50
23Jakub OtrubaczeELA+ 0:03:55
24Josip RumachrvADR+ 0:04:02
25Bartosz WarchołpolWIB+ 0:04:05
26Maximilian KuenautMBS+ 0:04:11
27Matvey NikitinkazTSE+ 0:04:16
28Takeaki AmezawajpnJPN+ 0:04:18
29Johannes SchinnageldeuBOH+ 0:04:27
30Jonas AbrahamsennorUXT+ 0:04:53
31Piotr KonwapolELA+ 0:05:04
32Wojciech SykałapolWIB+ 0:05:08
33Simone VelascoitaWIL+ 0:05:14
34Kamil MałeckipolCCC+ 0:05:31
35Matteo RabottiniitaMKT+ 0:06:06
36Paolo TotòitaSMV+ 0:06:11
37Jiří PolnickýczeELA+ 0:06:15
38Emanuel PiaskowypolTHU+ 0:06:23
39Gasper KatrašniksvnADR+ 0:06:27
40Mirco MaestriitaBRD+ 0:08:01
41Paweł BernaspolCCC+ 0:08:08
42Lars BergnldMET+ 0:08:17
43Mateusz TaciakpolCCC+ 0:09:20
44Jan RajchartczeELA+ 0:10:41
45Vitaliy ButsukrTHU+ 0:10:46
46Aljaž JarcsvnADR+ 0:10:54
47Niccolò SalviettiitaSMV+ 0:11:25
48Dario PuccioniitaSMV+ 0:11:25
49Jonas HvidebergnorUXT+ 0:11:27
50Mateo FrankovićhrvMKT+ 0:11:37
51Jaroslaw MaryczpolWIB+ 0:11:40
52Andi BajcsvnMBS+ 0:11:49
53Shotaro IribejpnJPN+ 0:11:56
54Masahiro IshigamijpnJPN+ 0:12:03
55Iver SkaarsethnorUXT+ 0:12:44
56Grigoriy ShteinkazTSE+ 0:12:52
57Dylan BouwmansnldMET+ 0:12:56
58Tomáš BucháčekczeELA+ 0:13:06
59Kacper KistowskipolWIB+ 0:13:08
60Gregor GazvodasvnADR+ 0:13:08
61Žiga GrošeljsvnADR+ 0:13:15
62Stef KrulnldMET+ 0:13:27
63Paolo SimionitaBRD+ 0:13:33
64Emanuel KišerlovskihrvMKT+ 0:15:02
65František SisrczeCCC+ 0:15:41
66Adrian KurekpolCCC+ 0:16:23
67Dominik HrinkowautHAC+ 0:16:28
68Sebastian BaldaufdeuWSA+ 0:17:15
69Yuma KoishijpnJPN+ 0:17:18
70János PelikánhunMBS+ 0:17:32
71Clément CariseyfraICA+ 0:17:43
72Vincenzo AlbaneseitaBRD+ 0:17:48
73Marceli BoguslawskipolWIB+ 0:17:53
74Vladimir TsoykazTSE+ 0:17:59
75Tobias FossnorUXT+ 0:18:17
76Danny TuuknldMET+ 0:18:36
77Galym AkhmetovkazTSE+ 0:18:47
78Jodok SalzmannautWSA+ 0:18:50
79Stefan PöllautWSA+ 0:18:54
80Lukas SchlemmerautRSW+ 0:19:04
81Alessandro MarinozziitaSMV+ 0:19:04
82Timon LodererdeuHAC+ 0:19:59
83Markus EibeggerautRSW+ 0:20:36
84Andreas HoferautHAC+ 0:21:49
85Michael BrescianiitaBRD+ 0:22:03
86Thijs LangenldMET+ 0:22:04
87Liam BertazzoitaWIL+ 0:22:49
88Adrian HonkiszpolWIB+ 0:22:50
89Andriy VasylyukukrTHU+ 0:23:13
90Masaki YamamotojpnJPN+ 0:23:53
91Daniel LehnerautRSW+ 0:24:07
92Luca PacioniitaWIL+ 0:24:17
93Filippo FortinitaRSW+ 0:24:56
94Ilia KoshevoyblrWIL+ 0:25:02
95Igor ChzhankazTSE+ 0:25:17
96Markus KopfaufautWSA+ 0:28:40
97Felix RitzingerautWSA+ 0:30:25
98Filippo PozzatoitaWIL+ 0:30:33
99Genki YamamotojpnJPN+ 0:31:17
100Gerd FidlerautMBS+ 0:31:56
101Matthias MangertsederautRSW+ 0:32:03
102Matěj ZahálkaczeELA+ 0:32:50
103Andrea GuardiniitaBRD+ 0:33:46
104Stefan KolbautWSA+ 0:34:20
105Stanislaw AniołkowskipolTHU+ 0:34:34
106Itamar EinhornisrICA+ 0:40:17
107David JabukahrvMKT+ 0:41:53
108Stefan MastallerautMBS+ 0:43:01
109Jasper HamelinknldMET+ 0:45:30
P.Jméno TýmČas/Body
1Torjus SleennorUXT13:27:36
2Anton KuzminkazTSE+ 0:01:35
3Jakub OtrubaczeELA+ 0:01:59
4Johannes SchinnageldeuBOH+ 0:02:31
5Kamil MałeckipolCCC+ 0:03:35
6Lars BergnldMET+ 0:06:21
7Jan RajchartczeELA+ 0:08:45
8Aljaž JarcsvnADR+ 0:08:58
9Dario PuccioniitaSMV+ 0:09:29
10Jonas HvidebergnorUXT+ 0:09:31
11Masahiro IshigamijpnJPN+ 0:10:07
12Iver SkaarsethnorUXT+ 0:10:48
13Grigoriy ShteinkazTSE+ 0:10:56
14Dylan BouwmansnldMET+ 0:11:00
15Vincenzo AlbaneseitaBRD+ 0:15:52
16Marceli BoguslawskipolWIB+ 0:15:57
17Vladimir TsoykazTSE+ 0:16:03
18Tobias FossnorUXT+ 0:16:21
19Danny TuuknldMET+ 0:16:40
20Alessandro MarinozziitaSMV+ 0:17:08
21Masaki YamamotojpnJPN+ 0:21:57
22Igor ChzhankazTSE+ 0:23:21
23Markus KopfaufautWSA+ 0:26:44
24Felix RitzingerautWSA+ 0:28:29
25Gerd FidlerautMBS+ 0:30:00
26Matthias MangertsederautRSW+ 0:30:07
27Stefan KolbautWSA+ 0:32:24
28Stanislaw AniołkowskipolTHU+ 0:32:38
29Itamar EinhornisrICA+ 0:38:21
30David JabukahrvMKT+ 0:39:57
P.Jméno TýmČas/Body
1Wilier Triestina-Selle ItaliaitaWIL39:41:59
2Israel Cycling AcademyisrICA+ 0:00:11
3Bora-HansgrohedeuBOH+ 0:00:52
4CCC-Sprandi-PolkowicepolCCC+ 0:02:48
5Uno-X Hydrogen Development TeamnorUXT+ 0:02:50
6Elkov-AuthorczeELA+ 0:04:48
7Sangemini-MG.Kvis-VegaitaSMV+ 0:06:00
8Bardiani-CSFitaBRD+ 0:08:02
9Astana CitykazTSE+ 0:11:46
10Adria MobilsvnADR+ 0:11:51
11Metec-TKH Continental Cyclingteam p/b MantelnldMET+ 0:11:59
12My Bike-StevensautMBS+ 0:13:06
13Hrinkow Advarics CycleangautHAC+ 0:13:15
14Wibatech Merx 7RpolWIB+ 0:14:14
15JapanjpnJPN+ 0:21:05
16Meridiana-Kamen TeamhrvMKT+ 0:22:18
17Team HurompolTHU+ 0:27:31
18Team Felbermayr-Simplon WelsautRSW+ 0:27:56
19WSA-PushbikersautWSA+ 0:42:39

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.