Fantasy Critérium du Dauphiné ZDARMA

nabor

Poznejte Zweeler Fantasy Sports Games. Už za měsíc startuje největší cyklistická událost Tour de France 2017. Jezdci si můžou vybrat ze dvou závodů, které je připraví na tuto velkou událost. 4.6.2017 startuje Critérium du Dauphiné a 10.6.2017 startuje Tour de Suisse.

Dauphiné začíná 4.6. 10:45 v Saint-Étienne a ti nejlepší jezdci jako Chris Froome, Alberto Contador, Alejandro Valverde, Richie Porte a Esteban Chaves budou bojovat o vítězství. Dauphiné nám připraví zajímavý mix etap – sprinterské etapy, individuální časovku a několik těžkých kopců.

Sledování cyklistických závodů je o mnoho zajímavější, když vlastníte svůj Fantasy tým. Na výběr máte desítky Fantasy cyklistických her na Tour de France, ale na Zweeleru můžete hrát po celý rok. Od Tour Down Under v lednu až po Il Lombardia v říjnu.

Noví i stávající hráči můžou nyní zkusit ZDARMA Fantasy Critérium du Dauphiné (klikněte zde a jděte ihned do hry): Vyberte 20 jezdců z 6 různých kategorií a nahrajte co nejvíce bodů v 8 etapách. Nejlepší hráči vyhrají Zweeler bonus, který jim umožní zúčastnit se placených her a tak vyhrát velké peněžité ceny. Například ceny ve Fantasy Tour de France (15 + 5) jsou v hodnotě 31 000 euro! Klikni zde pro více informací.

Další Fantasy Zweeler Sports Games:

  • Fantasy Critérium du Dauphiné: minimálně 2 000 euro v cenách!
  • Fantasy Tour de Suisse: minimálně 1 250 euro v cenách!
  • Road to Bergen: 30 000 euro v cenách a za 1. místo 10 000 euro!

Klikni zde a registruj se hned!

Jestli máš rád sport, pak miluješ Zweeler!