Další „podraz” na Kreuzigera? Tinkoff se zaměří na jiné cíle

nabor

Poté, co jsme se radovali, že Roman Kreuziger bude lídrem týmu a dostane plnou podporu, vložili se do věci Oleg Tinkoff a hlavně týmový ředitel Sean Yates.

Oleg Tinkov prohlásil:

„Byla to moje poslední šance, jak vyhrát Tour. Je to ostuda.”

„Nebylo to pro mě překvapení, protože jsem v týmu a věděli jsme, že na tom není dobře. Tým to neměl v posledních dnech jednoduché. Museli jsme chránit našeho lídra Alberta a také žlutý dres Petra Sagana. Nyní je pro nás úlevou, že Alberto může jet domů a připravit se na Vueltu.”

Týmový ředitel Sean Yates prohlásil:

„Nyní máme dva cíle, obhájit zelený dres s Petrem a získat puntíkatý dres s Rafalem, Navíc chceme vyhrát i etapu. Právě na tyto dva cíle věnujeme veškeré úsilí.”

Pouze závěrem dodal:

„Roman Kreuziger si stojí dobře v celkovém pořadí, stojí vysoko.”

Nic víc, nic míň.

U týmu, který se zaměřuje hlavně na úspěchy v celkovém pořadí a stále má jezdce na dostřel Top 10 (na tu ztrácí 15 vteřin a na třetí místo asi minutu), takto odepisovat?

14 KOMENTÁŘE

  1. Kreuziger jel na Tour s tím,že bude pomocník Contadora a od počátku Tour toto neplnil a honil si pouze svoje vlastní triko.Když byl Contador v krizi po pádech,tak po Kreuzigerovi nebylo ani vidu ani slechu,proto si taky vysloužil kritiku jak od Contadora,tak hlavně od vedení týmu!A ted chce od týmu podporu?Jako tzv.superdomestik neodvedl svoji práci a jako náhradní lídr nemá stejně na víc než na Top 20,což Tinkova pramálo zajímá.Taková je realita.

  2. Mojmír píše:“…v tomhle megabordelu zvaném profi cyklistika a TdF…“ Jo kamarádi, a hlavně Ti mladí by se měli seznámit s tím co je to kapitalismus, volný obchod, lidská práva a demokracie. Podívejte se do všech koutů světa a nejen na Tour.

  3. Dobrý večer ! No, mě spíš zajímá, jak to bude s Romanem dál … kde a v jakém postavení v další sezóně skončí. Za tu dřinu, i když určitě velmi dobře placenou, si zasloužil dopadnout lépe. Ale — ještě máme před sebou hodně kilometrůů.. bergamo

  4. Dnes přišel další obrat o 180°, když Oleg Tinkov prohlásil, že chce, aby byl Roman v Top 10.

  5. to je dokonale vidět o co v tomhle megabordelu zvaném profi cyklistika a TdF jde, je to celé hnus,8 otroků maká do padnutí na jednoho vyvoleného,viz letos šašci ze Sky na klauna Frooma, Roman dře celé roky jako děvka pro jednoho španělského komediantského šaška,vrazit mu jednu facku tak ho zabiju tu houžvičku a teď se na něj tým vykašle-co má tedy vyšší cenu pro ruského bátušku,je to jen fialový hnus , jak tohle muže neikdo obdivovat,stejhnwě to jsou smažky a fetáci, viz Froome jak jede na konci do kopců …

    • Mojmíre! Uvědomuješ si, že vlastně chceš, aby Roman byl taky šašek nebo klaun? Pro změnu český? nebo si snad myslíš, že není smažka a feťák? Jinak je to jeho volba!! Pokud má vzdělání,tak ať na kole jezdí jako já pro zábavu a potěšení. Jenže pokud umí jen točit pedály, ak se nedá nic dělat!

  6. Musíme se na to dívat realisticky. Roman se nikdy na podium v tomhle ročníku nedostane. Takže jet na zelený + puntíkatý dres za tohoto stavu, kdy to má Majka s Peterem takhle rozjeto je naprosto logický krok.

Comments are closed.