Vítězem zájezdu na Tour de France 2017 se stává …

nabor

Soutěž o zájezd na Tour de France je u konce a my můžeme bilancovat a vyhlásit vítěze. Vítězem se stal Vašek Kuchařík, který si po celou dobu soutěže vedl velmi dobře a nikoho nenechal na pochybách, že vítězství je v dobrých rukách.

Průběh soutěže

Abychom se dostali až k našemu vítězi, tak se podíváme od začátku na průběh soutěže. Vybrali jsme první pět soutěžících a podívali se, jak bodovali v jednotlivých etapách.

Průběh soutěže Giro 2017

Vašek Kuchařík v první etapě vůbec nebodoval, zatímco jeho největší sok Martin Kočí ano. V druhé etapě došlo k vyrovnání skóre a ostatní soutěžící se také dotáhli. To trvalo až do čtvrté etapy. V páté a šesté etapě Vašek využil zaváhání svých soupeřů a dostal se do výrazného vedení (modrá čára).

Dalšími dobrými tipy potvrzoval svoji nadvládu a v 17. etapě opět využil zaváhání svých soupeřů, svůj náskok navýšil a udržel až do cíle v Miláně. Martin Kočí se chopil role stíhat našeho vítěze. Zaváhal až v 19. etapě, ale svoji druhou pozici do Milána uhájil. O 3. místo se podělili Blanka Salačová a Petr Bohdálek. Naši nejlepší pětku uzavírá Marie Pospíšil.

Vašek Kuchařík tedy jednoznačně zvítězil v naší soutěži drtivým rozdílem 36 bodů.

GRATULUJEME!!! Náš vítěz se už nyní může těšit na pětidenní zájezd na Tour de France.

Poukázka za 500 Kč na nákup do našeho eshopu

Takovou cenou útěchy bylo vyhlášení jednoho výherce ze všech došlých (platných) tipů. Celkem nám dorazilo 1639 tipů, ze kterých jsme vylosovali jednoho šťastného výherce. Ten si může vybrat cokoliv z nabídky našeho eshopu a uplatnit slevu 500 Kč.

Vítězem se stává …

Martin Procházka!!!

Martin nám poslal celkem 20 tipů a jeden z nich (konkrétně 514. tip v pořadí) byl výherní.

GRATULUJEME a předáváme poukázku na nákup do našeho eshopu, kde si může koupit třeba nový cyklistický dres svého oblíbeného týmu.

Něco ze statistik

Celkem jsme přijali 1639 tipů, ve kterých jsme rozdali 13520 bodů. Naší soutěže se během celé tipovačky zúčastnilo 188 soutěžících. Nejlepší z našich (redaktorů) byl David Sochor, který se umístil v celkovém pořadí na 2. místě.

Kompletní výsledky zde.

Děkujeme všem soutěžícím a budeme se těšit opět u další tipovačky na Tour de France 2017.