Tři dny, šest přestupů, Tým Sky oznámil posily pro příští sezónu

nabor

Britský tým Sky oznámil šest jezdců, kteří budou pro příští rok oblékat jejich dres.

Gianni Moscon

Italský talent, zaznamenal zásadní krok své kariéry. Na mistrovství světa dojel v závodě s hromadným startem do dvaceti-tří let na skvělém čtvrtém místě. O tomhle jezdci v budoucnosti ještě uslyšíme.

Michał Gołaś

Jezdec, který přestupuje z týmu Etixx. Nejstarší z nových jezdců Sky.

Danny Van Poppel

Nová spurtérská posila. Přichází z týmu Trek. Poprvé ve své profesionální kariéře nebude v jednom týmu se svým bratrem Boyem Van Poppelem.

Beñat Intxausti

Jezdec, který již byl ve své kariéře v první desítce na Giru a Vueltě. Letos právě na Giru vyhrál osmou etapu. Intxausti posilní svými vrchařskými kvalitami, již tak silný vrchařský tým.

Mikel Landa

Objev letošního Gira, kde skončil celkově třetí a vyhrál dvě etapy. Patrně náhrada Sky, za Richieho Porta, který odchází do BMC. S Landou se tým Sky, pravděpodobně pokusí vyhrát Giro, o což se marně pokoušeli s Bradleym Wigginsem a Richiem Portem.

Michał Kwiatkowski

S tímto jezdcem se Sky zřejmě pokusí vyhrát jejich první monument. . Víme, že tento jezdec na to kvality má. Uvidíme jakou formu si přinese do příští sezóny.

Sky se již pomalu začíná připravovat na novou generaci jezdců. Vždyť pouze dva noví jezdci (Michał Gołaś-31 let a Beñat Intxausti-29 let) jsou starší než 25 let. Sky navíc posilní mladý Brit-Alex Peters, jehož přestup byl potvrzen již dříve.