Soutěž: Tipovačka Tour de France 2017 tentokrát s jednou novinkou

nabor

Tradiční tipovačka vítězů etap Tour de France 2017 odstartovala. Tentokrát se můžete těšit na bohaté a velmi zajímavé ceny v hodnotě 3648 Kč od našich partnerů. Letos nově můžete tipovat i celkového vítěze Tour de France!

Tradiční tipovačka

V květnu jsme soutěžili o zájezd na Tour de France a za pár dní společně s výhercem soutěže vyrážíme do německého Düsseldorfu.

Během Tour de France 2017, která se koná od 1.7.2017 do 23.7.2017, opět tipujeme vítěze jednotlivých etap a navíc nově tipujeme celkového vítěze TdF.

Princip soutěže

Principem soutěže je tipnout si vítěze jednotlivých etap Tour de France 2017 a celkového vítěze nebo se alespoň přiblížit na naší Facebookové stránce. (Nezapomeňte ji dát také „To se mi líbí“). Každý den po etapě zveřejníme příspěvek s textem: „SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK: ….“ a pod tento příspěvek budete psát svoje tipy. První tipy běží již nyní!!!

Prvních 10 jezdců je po etapě obodováno (20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2). Vítězem se stane soutěžící s nejvíce body.

Soutěžit

Jaké jsou výhry?

Hlavní cena – balíček v hodnotě 2649 Kč

Hlavní cena je opravdu bohatá a obsahuje:

  • Cykloset v hodnotě 1650 Kč – z nabídky našeho eshopu.
  • Knihu Příběh Tour de France v hodnotě 499 Kč – aktuální novinku, která vyšla v červnu 2017 – věnovala společnost Slovart, s.r.o. – vydavatel knihy
  • Poukázku 500 Kč do restaurace Kolonial v Praze – věnovala společnost BISTRO KOLONIAL s.r.o. – restaurace pro milovníky cyklistiky

Nejvíce správných tipů – 500 Kč poukaz do restaurace Kolonial

Poukázku v hodnotě 500 Kč na konzumaci do cyklistické restaurace Kolonial dostane soutěžící, který pošle nejvíce správných tipů.

Cena útěchy – kniha Příběh Tour de France

Všechny tipy budeme shromažďovat a na konci závodu vylosujeme jednoho výherce nejnovější knihy Příběh Tour de France. Čím více zaslaných tipů – tím větší šance vyhrát. Tipnete vítěze pro 10 etap = jste ve slosování 10 krát.

Kompletní pravidla soutěže zde.

Soutěžit

2 KOMENTÁŘE

    • Tipy prosím posílat do soutěžního příspěvku na Faceboku ;-). Díky

Comments are closed.