nabor

Náš eshop je úspěšně spuštěn, Tour de France je v plném proudu a my Vám dáváme možnost zasoutěžit si o jeden z týmových dresů z našeho eshopu dle vlastního výběru v hodnotě 1090 Kč.

Všechny dresy, ze kterých můžete vybírat, najdete na této adrese. Vybírat můžete již teď a třeba se na Vás usměje štěstí. Součástí výběru je i jakýkoliv dres Tour de France. Soutěž probíhá od 17.7.2015 do 25.7.2015. Losování vítěze proběhne hned o den později 26.7.2015.

Podmínky jsou jednoduché

Stačí správně zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku – „Kolikátou etapu vyhrál Zdeněk Štybar na letošní Tour de France 2015“. Následně vyplnit kontaktní údaje a jakýkoliv cyklistický dres v hodnotě 1090 Kč může být Váš. Soutěžní formulář najdete níže.

Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou a musí vyplnit pravdivě jméno, příjmení, město a platný email, na kterém budeme soutěžícího kontaktovat v případě výhry (zkontrolujte si ho prosím 2x). Losování proběhne v programu Microsoft Office – Excel – pomocí funkce náhodného čísla. Video z losování bude zveřejněno na těchto stránkách.

Vícenásobné odeslání odpovědi povede k úplnému vyřazení ze soutěže. Ze soutěže je vyřazena také redakce letourdefrance.cz.

Soutěžní formulář