Program Tour de France 2016 na našich stránkách


Je to tady. Tour de France 2016 startuje dnešním představením týmů. Poslední dny jsme se intenzivně připravovali a startujeme již dnes letošní novinkou!

Letos s jednou novinkou – online stream/chat

Každý rok si pro své věrné čtenáře připravíme nějakou novinku. Ani letos tomu nebude jinak. Začínáme již dnes večer představením týmů letošní Tour! Tady!

Během každé etapy pro vás budeme psát online stream z probíhající etapy Tour de France s jednou unikátní vlastností, kterou jinde nenajdete. Během našeho psaného onlajnu budete moci reagovat na aktuální dění na trati. Máte jedinečnou možnost si to s námi a s ostatními čtenáři užít a třeba se nás i na něco zeptat!

Ať už budete Tour sledovat v televizi nebo ne, nezapomeňte se připojit do našeho živého streamu a užijte si to s námi. Chat je připraven i pro mobilní zařízení.

Každé ráno představení etapy

Každé ráno (než půjdete do práce), pro vás bude připraven článek s představením aktuální etapy. Dozvíte se podrobnou trasu etapy a na závěr každého článku si tipneme vítěze – bude se vám to hodit do naší tipovací soutěže. Obecné informace ke každé etapě si můžete prohlédnout již teď v tomto odkazu.

Velká tipovací soutěž

Psali jste si o to již během Gira. I tenkorát zde máme tipovačku o hodnotné ceny! Každý den po etapě zveřejníme na naší Facebookové stránce soutěžní příspěvek, kde budete každý mít příležitost si tipnout vítěze etapy. Tentokrát budeme hrát na body a uhodnutí vítěze bude patřičně zvýhodněno. Dostane se i na méně zdatné „tipéry“!

Opět budeme soutěžit o zajímavé ceny, ale to prozradíme ve zvláštním článku.

Článek k etapě a Bojovník a smolaři

Po každé etapě se můžete těšit v co možná nejkratší době po dojetí na reportáž z ní. Hned v závěsu se podíváme na „bojovníka etapy“ a taky na „smolaře“, kterému se etapa moc nepovedla.

Novinky z Tour přímo do emailu

Každé ráno přichystáme do vašeho emailu souhrn všech nejdůležitějších článků z předchozího dne, přidáme představení aktuální etapy a připomeneme naši soutěž. Vážíme si vaší důvěry a neposíláme žádný spam.

[flm_on_click_intent optin_id=optin_6]Přihlášení je možné kliknutím >zde<[/flm_on_click_intent]

Pošleme pouze články týkající se Tour de France. Kdykoliv je možné se odhlásit nebo změnit četnost zasílání emailů. Po přihlášení potvrďte prosím svoji účast v seznamu prokliknutím odkazu v emailu, který ihned přijde do vaší schránky. Nic nepřijde? Zkontrolujte složku pro spam nebo složku „hromadné“.

Těšíte se?

Těšíte se jako my? Napište nám do komentářů, jestli nás budete sledovat a jestli se vám náš speciální program TdF líbí. Budeme rádi, když budete s námi.

7 KOMENTÁŘE

  1. Áno, aj my sa pridávame k nedočkavým fanúšikom Tour. Ďakujeme za vašu prácu a tešíme sa!

  2. Tak je to tady ! Zítra před polednem, přátelé kola … snad budou naši hoši vidět. Honzo Bártů, chce to etapu !!! pane Pešoute, jste dobří. Přátelé, jdeme na to !!!! Dragoun Pavel z Podbezdězí

  3. Jsem velmi spokojený čtenář a těším se na vaše články.
    Marie Poláchová

  4. Radíme zdravím a držím palce , děláte to moc dobře a jsem ráda, že jsem byla nějakou dobu součástí týmu. Už se moc těším na přenosy a komentáře. Hezké léto.

Comments are closed.