Dnešní den byl plný akce na přestupovém trhu. Největší událostí pro naši republiku je přestup Josefa Černého do týmu BMC-CCC. Působiště mění třeba i Richie Porte.

Richie Porte opouští BMC

Velkou posilu získala sestava Trek-Segafredo, když se jí povedlo ulovit Richieho Porta z BMC. Zkušený Australan podepsal smlouvu na dva roky. Třiatřicetiletý borec by měl být lídrem týmu pro Tour de France a měl by zalepit díru po odchodu Alberta Contadora. Trek se údajně zkoušel domluvit i s Geraintem Thomasem a Simonem Yatesem.

Naopak do BMC přichází Josef Černý. S týmem je spojován i mladý spurter Jakub Mareczko.

Josef Černý
Josef Černý

Nová výzva pro Tanela Kangerta

Asi nejlepší Estonec v pelotonu hledal novou výzvu ve své kariéře. Po týmech AG2R a Astana chtěl vyzkoušet novou výzvu ve své kariéře a kývl na roční nabídku americké stáje EF Education First. Ve spojitosti s Astanou se dnes objevila jména bratří Izagirrů, kteří asi opustí sestavu Bahrain-Merida, protože jejich jména jsou spojována i s týmem UAE.

Tanel Kangert

Podpisy v Boře

Bora-hansgrohe podepsala nové kontrakty se svými klíčovými závodníky Rafalem Majkou, Jayem McCarthym a Pawlem Poljanskim. Navíc s přesunem do týmu je aktuálně spojován Oscar Gatto z Astany.

Rafal Majka

Další novinky

Tým Mitchelton-Scott přivede z týmu Caja Rural Nicka Schultze až do roku 2020. Katusha-Alpecin získala talentovaného mladíka Harryho Tanfielda. Mladíka podepsali i v UAE. Jejich vyvoleným se stal Alessandro Covi, vítěz jedné z etap na Tour de´l Avenir. Nakonec tým AG2R, jehož řady opustí po sezóně Jan Bakelants. Jeho nové působiště není známo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.