Vichot vyhrál Tour du Haut-Var. Vakoč dojel čtvrtý.

Arthur Vichot z FDJ vyhrál poslední etapu Tour du Haut-Var. A navíc díky třičtvrtě minutové ztrátě Slagtera vyhrál i celkově. Druhý byl Herrada z Movistaru a třetí Ulissi z Lampre. Petr Vakoč skončil, po včerejším 9. místě, těsně čtvrtý.

Druhá etapa se jela na okruzích v okolí města Draguignan a měřila 206 km. Na trase čekalo na cyklisty 5. vrchařských prémii 2. kategorie a jedna 1. kategorie. Díky tomu se peloton, jako včera, nadělil na menší skupiny a tak rozhodovala poziční jízda. Jelo se takové tempo, že závod dokončilo pouze 110 cyklistů z 148.

Díky tomu, že někteří cyklisté dojeli dnes i včera ve stejném čase jako vítěz, skončilo prvních 10 cyklistů se stejným časem, jako vítězný Vichot. Petr Vakoč si díky skvělé poziční jízdě dojel pro 4. místo v etapě a 5. celkově se stejným časem jako vítěz.