Nové dresy CCC, Sunwebu, Bahrainu a Quick-Stepu

nabor

Blíží se nová sezóna a týmy začínají odhalovat své dresy. Dnes se podíváme na výtvory z dílen CCC, Sunwebu, Bahrainu-Merida či Deceuninck – Quick-Stepu.

Tým Bahrain-Merida uspořádal tiskovou konferenci v chorvatském městě Hvar. Na této konferenci byl představen nový dres, nový sponzor, představeny nové posily a představen nástin závodního plánu Vincenza Nibaliho.

Tým kolem Žraloka z Messiny získal jako sponzora automobilku McLaren, která převzala 50% podíl v týmu a od sezóny 2020 bude i titulárním sponzorem. Sestavu rozšíří hvězdy jako Rohan Dennis, Dylan Teuns, Damiano Caruso nebo Phil Bauhaus.

Zároveň bylo řečeno, že Vincenzo Nibali zaútočí na titul z Gira, které pro něj bude vrcholem následující sezóny. Zároveň ho nejspíš uvidíme i na Tour de France, o které sám řekl, že neví co čekat vzhledem k únavě z Gira.

Bahrain-Merida
Bahrain-Merida

Od roku 2007 jsme na silnicích mohli vídat jezdce v dresech týmu BMC. To platilo až do letošní sezóny. Sestava BMC hledala intenzivně nového sponzora. Zachráncem se stala Polská společnost CCC. Týmová struktura zůstala stejná, ale například výrobce kol BMC, nahradí Giant.

Pawel Bernas

Nové barvy má i sestava Toma Dumoulina a Michaela Matthewse – Sunweb. Německý tým se pro příští rok oblékne do červeno-černé kombinace.

Michael Matthews
Michael Matthews

To Quick-Step, i po nalezení sponzora v podobě firmy Deceuninck, vsadil na osvědčený design, který zdobil tým i v minulé sezóně.

Julian Alaphilippe
Julian Alaphilippe