Na nové adrese s novým a lepším obsahem

nabor

Vítejte na nové adrese ve stejném kabátku, na který jste zvyklý! Nově jsme se přestěhovali na adresu worldtourcycling.cz (dříve letourdefrance.cz), kde pro vás budeme i nadále psát novinky z cyklistiky. I když je změna pouze kosmetická, bude na vás v letošním roce čekat mnoho novinek.

Jak už sám název napovídá, zaměříme se především na kalendář World Tour, ale nezapomeneme ani na další prestižní závody.

V průběhu roku se budeme ještě více snažit, aby pro vás stránka www.worldtourcycling.cz (dříve letourdefrance.cz) byla zajímavá a stala se důležitým zdrojem informací o cyklistice. Jsme přesvědčeni, že se vám letos budeme líbit ještě více než kdy před tím.

Nová FB stránka

Při této příležitosti jsme založili i novou Facebookovou stránku (Worldtourcycling.cz), kde se dozvíte všechny aktuality během celého roku. Budou na ní odkazy na všechny články, obrázky či krátké zprávy. Stará facebooková stránka (Le Tour de France CZ) zůstane aktivní pro závody Grand Tour (Giro, Tour de France a Vuelta), při kterých poběží obě stránky souběžně.

Pokud s námi chcete být i nadále v maximální kontaktu, tak se neváhejte přidat.

Novinky podrobně

Do nové sezóny jsme si pro vás, naše čtenáře, přichystali několik změn. První z nich jsou takzvané souhrny. Ty budeme vydávat každý týden (či dva; v závislosti na množství novinek a závodů za dané období) a budou shrnovat nejdůležitější výsledky, novinky a události v cyklistice.

Další změnou je kalendář. Jelikož je silniční cyklistika tak rozmanitá a pravidelně se závodí od ledna do listopadu, rozhodli jsme se pro nový model článků, kdy „klasické“ články použijeme pro závody World Tour a vybrané podniky nižších kategorií. Ale ani o zbylé závody vás nepřipravíme. Pro ostatní podniky budeme dělat souhrny po závodech, či výsledky budeme vkládat do krátkých zpráv, které jsou po pravé straně úvodní strany.

Větší důraz chceme rovněž klást i na domácí scénu a domácí závodníky. V pravidelných intervalech (ještě přesně nevíme) připravíme článek, který se zaměří na výkony českých a slovenských borců za dané období.

Napište si o něco

Napište si o něco, co by zde v průběhu roku nemělo chybět.

Jméno (vyžadováno)

Email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva