Úvod Vuelta 2022 Startovní listina Vuelta 2022

Startovní listina Vuelta 2022

1. Jumbo-Visma

1 ROGLIČ Primož
2 AFFINI Edoardo
3 DENNIS Rohan
4 GESINK Robert
5 HARPER Chris
6 KUSS Sepp
7 OOMEN Sam
8 TEUNISSEN Mike
DS ENGELS Addy, NIERMANN Grischa

2. AG2R Citroën Team

11 O’CONNOR Ben
12 CHAMPOUSSIN Clément*
13 HÄNNINEN Jaakko*
14 JUNGELS Bob
15 PETERS Nans
16 PRODHOMME Nicolas*
17 RAUGEL Antoine*
18 VENDRAME Andrea
DS JURDIE Julien, DESSEL Cyril

3. Astana Qazaqstan Team

21 LÓPEZ Miguel Ángel
22 BATTISTELLA Samuele*
23 DE LA CRUZ David
24 FEDOROV Yevgeniy*
25 LUTSENKO Alexey
26 NIBALI Vincenzo
27 PRONSKIY Vadim*
28 TEJADA Harold*
DS ZANINI Stefano, SHEFER Alexandre

4. Bahrain – Victorious

31 LANDA Mikel
32 BUITRAGO Santiago*
33 MÄDER Gino*
34 POELS Wout
35 SÁNCHEZ Luis León
36 SÜTTERLIN Jasha
37 WRIGHT Fred*
38 ZAMBANINI Edoardo*
DS PELLIZOTTI Franco, FLORENCIO Xavier

5. BORA – hansgrohe

41 BENNETT Sam
42 FABBRO Matteo
43 HIGUITA Sergio*
44 HINDLEY Jai
45 KELDERMAN Wilco
46 KOCH Jonas
47 MULLEN Ryan
48 VAN POPPEL Danny
DS ZEMKE Jens, HEYNDERICKX Jean-Pierre

6. Cofidis

51 HERRADA Jesús
52 COQUARD Bryan
53 CIMOLAI Davide
54 CHAMPION Thomas*
55 FERNÁNDEZ Rubén
56 HERRADA José
57 ROCHAS Rémy
58 VILLELLA Davide
DS GUIBERTEAU Christian, FERNÁNDEZ Bingen

7. EF Education-EasyPost

61 URÁN Rigoberto
62 CAICEDO Jonathan Klever
63 CARTHY Hugh
64 CHAVES Esteban
65 KUDUS Merhawi
66 PADUN Mark
67 SHAW James
68 VAN DEN BERG Julius
DS GARATE Juan Manuel, VANMARCKE Ken

8. Groupama – FDJ

71 PINOT Thibaut
72 ARMIRAIL Bruno
73 LIENHARD Fabian
74 MOLARD Rudy
75 PACHER Quentin
76 REICHENBACH Sébastien
77 SCOTSON Miles
78 STEWART Jake*
DS MAUDUIT Philippe, BRICAUD Thierry

9. INEOS Grenadiers

81 CARAPAZ Richard
82 VAN BAARLE Dylan
83 GEOGHEGAN HART Tao
84 HAYTER Ethan*
85 PLAPP Luke*
86 RODRÍGUEZ Carlos*
87 SIVAKOV Pavel*
88 TURNER Ben*
DS TOSATTO Matteo, ZANDIO Xabier

10. Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux

91 BAKELANTS Jan
92 HIRT Jan
93 JOHANSEN Julius*
94 MEINTJES Louis
95 POZZOVIVO Domenico
96 TAARAMÄE Rein
97 THIJSSEN Gerben*
98 VAN POPPEL Boy
DS VANSPEYBROUCK Pieter, ROSSIGNON Jean-Marc

11. Israel – Premier Tech

101 WOODS Michael
102 BEVIN Patrick
103 DE MARCHI Alessandro
104 EINHORN Itamar*
105 FROOME Chris
106 GOLDSTEIN Omer
107 HAGEN Carl Fredrik
108 IMPEY Daryl
DS GUERRERO Oscar, ANDRLE René

12. Lotto Soudal

111 DE GENDT Thomas
112 BEULLENS Cedric*
113 CONCA Filippo*
114 CRAS Steff
115 DRIZNERS Jarrad*
116 MAŁECKI Kamil
117 SWEENY Harry*
118 VAN GILS Maxim*
DS VAN DE WOUWER Kurt, WAUTERS Marc

13. Movistar Team

121 VALVERDE Alejandro
122 NORSGAARD Mathias*
123 MAS Lluís
124 MAS Enric
125 MÜHLBERGER Gregor
126 OLIVEIRA Nelson
127 ROJAS José Joaquín
128 VERONA Carlos
DS GARCÍA ACOSTA José Vicente, VILA Francisco Javier

14. Quick-Step Alpha Vinyl Team

131 ALAPHILIPPE Julian
132 CAVAGNA Rémi
133 DEVENYNS Dries
134 EVENEPOEL Remco*
135 MASNADA Fausto
136 SERRY Pieter
137 VAN WILDER Ilan*
138 VERVAEKE Louis
DS BRAMATI Davide, VAN BONDT Geert

15. Team BikeExchange – Jayco

141 YATES Simon
142 CRADDOCK Lawson
143 DURBRIDGE Luke
144 GROVES Kaden*
145 HAMILTON Lucas
146 HEPBURN Michael
147 O’BRIEN Kelland*
148 SCOTSON Callum
DS BATES Gene, HOFFMAN Tristan

16. Team DSM

151 ARENSMAN Thymen*
152 ARNDT Nikias
153 BRENNER Marco*
154 DEGENKOLB John
155 DONOVAN Mark*
156 HVIDEBERG Jonas Iversby*
157 NIEUWENHUIS Joris
158 VANDENABEELE Henri*
DS WINSTON Matthew, BROEKHUIZEN Wilbert

17. Trek – Segafredo

161 BERNARD Julien
162 CATALDO Dario
163 ELISSONDE Kenny
164 HOOLE Daan*
165 KIRSCH Alex
166 LÓPEZ Juan Pedro*
167 PEDERSEN Mads
168 TIBERI Antonio*
DS POPOVYCH Yaroslav, DE JONGH Steven

18. UAE Team Emirates

171 SOLER Marc
172 ACKERMANN Pascal
173 OLIVEIRA Ivo
174 AYUSO Juan*
175 ALMEIDA João*
176 MCNULTY Brandon*
177 MOLANO Juan Sebastián
178 POLANC Jan
DS HAUPTMAN Andrej, MORI Manuele

19. Alpecin-Deceuninck

181 MERLIER Tim
182 DE TIER Floris
183 JANSSENS Jimmy
184 MEURISSE Xandro
185 STANNARD Robert*
186 TAMINIAUX Lionel
187 VERMEERSCH Gianni
188 VINE Jay
DS WILLEMS Frederik, CORNELISSE Michel

20. Burgos-BH

191 BOL Jetse
192 CABEDO Óscar
193 DÍAZ José Manuel
194 EZQUERRA Jesús
195 LANGELLOTTI Victor
196 NAVARRO Daniel
197 OKAMIKA Ander
198 PEÑALVER Manuel*
DS CANTERA ASOREY David, PÉREZ Rubén

21. Equipo Kern Pharma

201 ADRIÀ Roger*
202 BERRADE Urko*
203 CARRETERO Héctor
204 GALVÁN Francisco*
205 GARCÍA PIERNA Raúl*
206 MIQUEL Pau*
207 PARRA José Félix*
208 ŘEPA Vojtěch*
DS OROZ Juan José, URTASUN Pablo

22. Euskaltel – Euskadi

211 BIZKARRA Mikel
212 AZPARREN Xabier Mikel*
213 AZURMENDI Ibai
214 BOU Joan*
215 CANAL Carlos*
216 ITURRIA Mikel
217 MARTÍN Gotzon
218 MATÉ Luis Ángel
DS AZANZA Jorge, EZKURDIA Jesus

23. Team Arkéa Samsic

221 GESBERT Élie
222 DELAPLACE Anthony
223 GUERNALEC Thibault*
224 GUGLIELMI Simon*
225 MCLAY Daniel
226 OWSIAN Łukasz
227 RUSSO Clément
DS HINAULT Sébastien, LEDANOIS Yvon

Nejnovější články

z Tour de France a dalších závodů WT
Kliknutím už mi nic neuteče!
Když se mi to nebude líbit, tak se kdykoliv odhlásím nebo snížím četnost zasílání.
close-link