nabor

Stále pro vás sledujeme aktuální dění týkající se pandemie koronaviru. Vše najdete v našem pravidelně aktualizovaném článku. Nejen tam se objevila zpráva, že o osudu Tour de France 2020 rozhodne datum 15. května. Na seznamu je několik verzí a jednou z nich je pořádání letošní TdF přímo na území České republiky. Proč?

Šokující a zároveň potěšující zpráva pro české fanoušky cyklistiky se vynořila právě v těchto dnech, kdy se intenzivně začíná jednat o osudu tohoto nejslavnějšího cyklistického závodu světa. Zrušení závodu nikdo nechce a proto se hledá nejvhodnější řešení, tím by mohlo být i pořádání v ČR.

Francie patří mezi nejzasaženější země na světě a Česká republika je na tom podle premiéra Andreje Babiše naopak ve zvládání koronavirové krize zatím nejlépe. Podle něj totiž ČR přijímá preventivní opatření včas a rychleji než zbytek zemí EU. Proto je velká šance, že v červencovém termínu, kdy se Tour de France 2020 koná, bude v České republice již vše v pořádku. Pořádání závodu by tak nic nebránilo.

Tour de France hned teď u vás doma?

Desková hra PélotoneMyslíte si, že je tohle všechno možné? Na apríla je možné vše, ale pravda je pouze částečná. Tour de France už dokonce v České republice je a může být u kohokoliv z vás díky české deskové hře Pélotone. Nejprestižnější závod světa si tak může užít kdokoliv a kdekoliv, bez ohledu na to, jestli se Tour de France 2020 bude reálně konat nebo ne. Všichni bychom si samozřejmě přáli, aby koronavirus pominul a nejsledovanější závod světa se uskutečnil.

Nechte si Tour de France dovézt přímo do svých domovů přes tento odkaz.

Dnes je 1.4.2020. Věříme, že jsme vás v tomto nelehkém období alespoň trochu pobavili. Mějte krásný aprílový den. 🙂

2 KOMENTÁŘE

  1. Pane Pešout.
    Já to beru , narodil jsem se 1.4.48. na kolo nedám dopustit ještě 65 – 66 jsem jezdil v neděli 70 -110km
    za odpoledne. A v pohodě. A TO NENÍ APRÍL

Comments are closed.