Sraz fanoušků cyklistiky – 12.10.2019 v Praze. Přijdete i tentokrát?

nabor

Rádi bychom vás pozvali opět po roce na neformální setkání u piva – v sobotu 12.10.2019 v pražské cyklistické restauraci Kolonial na Praze 1. Tato akce je určená pro všechny návštěvníky webu worldtourcycling.cz, tipéry a také pro všechny milovníky cyklistiky.

Potkáme se tu u příležitosti posledního jednorázového závodu Lombardie, který budeme společně sledovat ve vyhrazeném salonku u televizní obrazovky. Sraz bude dle programu vysílání Eurosportu, a to přibližně ve 14:00. Bližší informace získáte přes Facebook Messenger. Zároveň se tam můžete přihlásit, abychom zamluvili dostatečný počet míst.

Tipovačka s výhrou pouze a přímo v restauraci

Součástí akce bude i poslední tipovačka sezony, která proběhne tradičně na FB stránce, ale přítomní v restauraci budou moci vyhrát poukázku na konzumaci. Může se tedy stát, že bude jíst a pít zadarmo. 🙂 Tři jména a příjmení můžete tipovat i přes SMS na čísle 733 676 633. Uzávěrka je do startu závodu.

Hrajeme o poukaz na konzumaci

Hlavní výhrou bude poukaz na konzumaci v hodnotě 200 Kč. Štěstí se usměje na jednoho z vás. V případě shodnosti tipů dojde na losování za přítomnosti všech soutěžících.

Nezávazná registrace

Registrujte se přes Facebook Messenger na tomto odkazu, stejně jako to udělaly již desítky skvělých lidí před vámi. Registrace je stále nezávazná. Po registraci vám budeme posílat i další informace, když to bude potřeba.

Návštěvníci bez Facebooku se mohou registrovat na emailu info@worldtourcycling.cz.

Potřebujeme vědět, jaký je zhruba zájem, abychom se podle toho mohli zařídit. Kontakt použijeme pouze pro potřeby zorganizování této akce. Připomeneme vám termín a napíšeme další podrobnosti o akci.

Děkujeme a těšíme se!