Soutěž: Tipujte vítěze Vuelta 2022 a porovnejte se s ostatními

nabor

Poslední Grand Tour sezony je tady! Startuje tipovačka Vuelta 2022. Tipujeme na Facebooku. Odpovídejte pod soutěžními příspěvky. Tentokrát vyhrávají všichni, ale opět jsou vypsané tradiční prestižní kategorie. Tour de France žlutý dres - soutěž

Stačí před každou etapou (celkem 21) správně zodpovědět otázku a pak už mít jen trochu štěstí. Pojďte si Vueltu 2022 užít společně s ostatními tipujícími.

Hlavní výhra? Tentokrát je hlavní výhrou prestižní titul „Celkový vítěz„. Zaznamenali jsme několik hlasů, abychom soutěž nadále pořádali. Hlasy jsme vyslyšeli a jako odměnu pro všechny naše tipující a čtenáře tipovačku opět pořádáme.

Další odměnou pro všechny je sledování Vuelta 2022 zdarma. Společnosti Telly si pro vás připravila promokód „NaladitTelly“, který zadáte na jejich stránkách v sekci promokód a to vám zajistí sledování Eurosportu a dalších programů na 30 dní zdarma – tedy na celou letošní Vueltu.

Jak soutěžit?

Tipujte na Facebooku

Před každou etapou jděte na Facebook (začněte nás sledovat) a odpovězte na otázku pod soutěžním příspěvkem vždy před startem etapy. To je vše.

Vůbec nevadí, když některou otázku nestihnete nebo odpovíte chybně, nic se neděje a stále jste ve hře.

Nevíte koho tipovat?

Tak právě na to vám odpoví náš pořad Dojeto. Nezapomeňte ho odebírat.

Kdo vyhraje?

Získejte nejvíce bodů

Získejte v součtu co nejvíce bodů. Otázky budou, jak na pořadí jezdců, tak i tipovací A,B,C,D.

  • Prvních 15 jezdců etapy/závodu je obodováno takto: 50, 35, 25, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 3, 2, 1.
  • Za správně zodpovězenou vědomostní (A,B,C,D) otázku je 50 bodů.
  • Jezdci, kteří získají vrchařské nebo sprinterské prémie jsou obodováni těmito body: 50, 35, 25, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8.

Ten s nejvíce body vyhrává. Průběžné výsledky se zveřejňují na stránce Dojeto.cz.

Kdo je vyhraje?

  • Titul „Celkový vítěz“ vyhraje soutěžící s nejvíce body
  • Titul „Super tipař“ vyhraje soutěžící s nejvyšším počtem tref (v případě shody rozhoduje vyšší počet bodů)
  • Titul „Červená lucerna“ vyhraje soutěžící s červenou lucernou – neboli soutěžící s nejméně body! Musí natipovat všech 21 etap.

V případě shodného počtu se rozhoduje dle dalších pravidel soutěže. Další pravidla soutěže naleznete v tomto odkazu. (dodatečně aktualizujeme na současnou formu soutěže)

Soutěžte s námi!

Těšíme se na všechny soutěžící! Tak tipujte!