Soutěž: Tipujte vítěze Tour de France 2021 a vyhrajte ceny v hodnotě 9 001 Kč!

nabor

Největší závod letošní cyklitické sezony je tady! Startuje tipovačka Tour de France 2021. Tipujeme v modernější formě na Dojeto.cz. Vyplňte soutěžní formulář a vyhrajte ceny v hodnotě 9 001 Kč. Vyhrává nejlepší a nejhorší soutěžící! Každý má tedy šanci vyhrát, tak čtěte dále. Hrajeme o balíček TV programů od společnosti Telly, cyklistický dres s kalhotami a poukázky do e-shopu jakoprofik.cz. Tour de France žlutý dres - soutěžStačí každou etapu tipnout 3 vítěze a pak už mít jen trochu štěstí. Pojďte si Tour de France 2021 užít společně s ostatními tipéry.

Hlavní výhrou je Velký balíček s kompletní TV nabídkou Telly na jeden rok včetně Eurosportu (mimo HBO), který je z velké části zaměřen právě na cyklistiku. Pokud by to nevyšlo, tak každý soutěžící i návštěvník našeho webu si může objednat tento balík do konce července se slevou 10 %.

Dalšími výhrami jsou poukázky na nákup cyklistického oblečení a kvalitní cykloset dle vlastního výběru z e-shopu jakoprofik.cz.

Jak soutěžit?

Tipujte na Dojeto.cz

Před každou etapou jděte na Dojeto.cz a vyplňte soutěžní formulář vždy do startu etapy. To je vše.

Celkem 22 tipů = celkové pořadí + 21 etap. Pokud některou etapu nestihnete, tak se nic neděje a stále jste ve hře.

Vstupte do FB stránky Dojeto tipovačky (doporučené)

Vždy den před startem etapy se v tipovací skupině na FB objeví informace o následující etapě, ale co je důležité, bude zde napsán i čas uzávěrky tipu na tuto etapu.

Nevíte koho tipovat?

Tak právě na to vám odpoví náš pořád Dojeto. Nezapomeňte ho odebírat.

Kdo vyhraje?

Získejte nejvíce bodů

Získejte v součtu co nejvíce bodů. Prvních 15 jezdců etapy je obodováno: 50, 35, 25, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 3, 2, 1. Ten s nejvíce body vyhrává. Průběžné výsledky se zveřejňují na stránce Dojeto.cz.

Vyhrajte jednu ze tří cen nebo cenu útěchy

  • Hlavní výhra: Velký balíček internetové TV na jeden rok zdarma od Telly v hodnotě 7200 Kč
  • Druhá cena: Cyklistický dres a kalhoty od e-shopu jakoprofik.cz v hodnotě 1590 Kč
  • Třetí cena: Poukaz 111 Kč na cokoliv dle vlastního výběru z e-shopu jakoprofik.cz
  • Cena útěchy: Poukaz 100 Kč na nákup do e-shopu www.jakoprofik.cz

Kdo je vyhraje?

  • Hlavní cenu vyhraje soutěžící s nejvíce body
  • Druhou cenu vyhraje soutěžící s nejvyšším počtem tref vítěze jednotlivých etap (v případě shody rozhoduje vyšší počet bodů)
  • Třetí cenu vyhraje soutěžící s červenou lucernou – neboli soutěžící s nejméně body! Musí natipovat všech 21 etap + celkové pořadí
  • Cenu útěchy poputuje k náhodně vylosovanému soutěžícímu. Každý soutěžící může být v osudí celkem až 22x.

V případě shodného počtu se rozhoduje dle dalších pravidel soutěže. Další pravidla soutěže naleznete v tomto odkazu.

Soutěžte během celého roku!

Tipujte po celý rok. Tipujeme všechny WorldTour závody. Objevíte se i v našem celoročním žebříčku. Ideální příležitost porovnat své dovednosti s ostatními. Těšíme se na všechny soutěžící! I ty Grand Tourové! :-). Tak tipujte!

Něco o Telly

Telly je svěží, jednoduchá, férová a vždy dobře naladěná telka. V ČR poskytuje služby moderní internetové a satelitní televize a pevného připojení k internetu. Na českém trhu měli zákazníci možnost využívat služby pod označením DIGI již od roku 2006, značka Telly plynule navazuje na její dobré jméno. Telly je čistě českou společností, patří do skupiny LAMA ENERGY GROUP.

V pestré programové nabídce si najde každý to své, kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů nabízí také atraktivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD a na stanici Premier Sport HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, německou Bundesligu, italskou Serii A, španělskou LaLigu, UFC nebo tenisové turnaje ATP.

Telly nabízí až 131 kanálů, z toho 73 v HD kvalitě, které je možné sledovat na 4 zařízeních současně a bez příplatku, přetáčení reklam nebo zastavení a zpětné zhlédnutí obrazu a využití 7denního archivu, a to po celé EU.

1 komentář

Comments are closed.