Sobota, 8. února 2025

Restart tipovací sezony 2020

Je to tady. Většina z nás se už nemohla dočkat. A nemluvím o tipovačce, ale o restartu celé cyklistické sezóny. Bezprecedentní přerušení soutěže byla velmi nepříjemná zkušenost. Už ji doufejme nebudeme muset nikdy znovu zažít. Nicméně jsou přednější věci a tak už radši koukejme dopředu. Čeká nás vzrušující cyklistický konec léta a celý podzim.

A týká se to i naší tipovací soutěže. Jen ve stručnosti zopakuji to nejdůležitější z pravidel a zmíním se i o absolutních novinkách.

Co je tipovačka a jak mohu tipovat?

Tipovačka je celoroční průběžná soutěž serveru Worldtourcycling.cz

Tipovat mohu:

  • v FB skupině

    O co se hraje?

    Především o prestiž. Po každém závodě vyhodnocujeme pořadí a to je zveřejňováno. Lze tedy vyhrát kterýkoli ze závodů v kalendáři.

    Máme také dva průběžné žebříčky (ekvivalenty tenisového ATP rankingu):

    • WTcycling žebříček – (nováčkovský) už po 3 závodech se lze prosadit.
    • Celkový žebříček – rozhoduje absolutní součet bodů za posledních 12 měsíců.

    Letos nově máme vloženou soutěž o Krále jarních klasik, kterou po zbytek roku budeme nazývat o Krále klasik. Jsou do něj zařazeny dva závody z jarní sezóny a pak všechny nadcházející jednorázové závody. Celkem tedy 13 závodů.

    A musíme zmínit věcné ceny od našeho partnerského eshopu jakoprofik.cz, který věnuje věcné ceny do tří největších závodů – závodů Grand Tour.

    Novinky

    1. První novinkou je již zmíněná vložená soutěž o Krále jarních klasik.
    2. Druhou novinkou je “značkování” jmen tipujících jejich úspěchy. Už od jara lze nalézt u vašich jmen tyto značky: Jarní klasiky = , Giro d’Italia = , Tour de France = , Vuelta = ❤️, Mistrovství světa = , Olympijské hry = , leader WTC žebříčku = , leader Celk. žebříčku = .
    3. Poslední novinkou je označení soutěžních příspěvků.

    Každý soutěžní příspěvek bude začínat takto: “1/1 SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK:

    • přičemž číslo na začátku znamená 1/1 = dnes se tipuje jen jeden závod
    • 1/2, 2/2 = dnes se jedou dva závody a tak musím tipnout 2x
    • 1/3, 2/3, 3/3 = to bude pekelný den, protože musím tipnout 3x, ale nevím jak to všechno budu sledovat v televizi

    Hodně úspěchů v naší soutěži.

Související články

Latest Articles