Pravidla soutěže Vuelta 2017

Jak soutěžit?

Facebook zobrazit jako první
Doporučujeme naše příspěvky zobrazovat na Facebooku jako první.

Stačí si tipnout správně co nejvíce vítězů v jednotlivých etapách na naší Facebookové stránce nebo se svým tipem alespoň přiblížit. Uzávěrka tipů je vždy do startu etapy. Bonusové tipy (na celkového vítěze) je možné posílat do startu 1. etapy) Dejte naší stránce také „To se mi líbí“ a nejlépe si zobrazte naše příspěvky „jako první“.

Každý den po etapě zveřejníme soutěžní příspěvek s textem: „SOUTĚŽNÍ PŘÍSPĚVEK: …“ a pod tento příspěvek soutěžící napíše svůj jeden tip na vítěze.

Princip soutěže

Principem soutěže je tipnout si na naší Facebookové stránce vítěze jednotlivých etap Vuelta 2017 nebo se svým tipem alespoň přiblížit + tipnout celkového vítěze (do startu 1. etapy).

Prvních 10 jezdců je po etapě obodováno (20, 18, 16, 14, 12, 10, 8, 6, 4, 2). Vítězem se stane soutěžící s nejvíce body.

Soutěžit

Co když nepošlu tip na všechny etapy?

To vůbec nevadí. I tak jste stále ve hře o všechny naše ceny. Všechny odpovědi shromažďujeme a podle poslaných tipů vyhodnocujeme. Více tipů = větší šance vyhrát.

Každý tip je navíc zařazen do slosování. Když pošlete tipy na všech 21 etap, tak jste zařazeni do soutěže celkem 21 krát (+ jednou za bonusový tip). Každému tipu bude přiděleno unikátní ID. Pokud Excel pomocí funkce náhodného čísla vybere číslo, které bude stejné – vyhráváte.

V soutěži o hlavní cenu platí, že v případě shody bude rozhodovat více přesně tipnutých vítězství, více poslaných tipů a poté celková rychlost zaslaných tipů. Se svými tipy tedy zbytečně neotálejte.

Soutěžit

Další ustanovení

 • Soutěžící může poslat vždy pouze jeden tip. V případě více tipů uznáváme pouze poslední platný tip.
 • Nezaručujeme správné vyhodnocení tipu pokud je jméno jezdce napsáno s chybou.
 • Případný výherce bude kontaktován na Facebookové stránce pomocí zpráv. Pokud se nám to do 7 dnů od vyhlášení nepodaří. Kontaktujeme dalšího v pořadí.
 • Všichni výherci budou zveřejněni na těchto stránkách a na Facebookové stránce poskytnutým jménem a příjmením.
 • Soutěžící může vyhrát vždy jen jednu cenu v pořadí – hlavní cena, druhá cena, cena útěchy.
 • Souhlasíte se zveřejněním svého jména a příjmení na těchto stránkách pro průběžné vyhodnocování soutěže.
 • Ze soutěže jsou vyřazeni všichni členové redakce a jejich rodinní příslušníci.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit, změnit ceny, případně upravit její pravidla a podmínky po celou dobu jejího trvání a to bez udání důvodů a stanovení náhrady. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění na internetových stránkách www.letourdefrance.cz.
 • V případě rozporu mezi textem zkrácených pravidel, uvedeným v kterémkoli materiálu prezentujícím tuto soutěž, a těchto úplných pravidel, platí text těchto pravidel.
 • Na výhru nevzniká nárok a není možné je jakkoliv vymáhat.
 • Účastník soutěže vyjadřuje zadáním svého tipu svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem zaslání výhry a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je Radim Pešout, Polní 18, 586 01 Jihlava IČ: 03120813. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže.