Neztrácejte přehled o dění v cyklistice a na Tour de France!

nabor

První volný den na Tour de France. Ve Francii se dohadují kontrakty, výrobci kol představují novinky a my máme trochu klidu před druhým týdnem závodu. Opravdu máme? Rozhodně ne, cyklistický obsah na našem webu worldtourcycling.cz a našich sociálních sítích najdete i dnes!

Grupeto z prvního týdne Tour de France

Pochopitelně jsme dnes vypustili do světa nový díl našeho podcastu Grupeto. V tom naši redaktoři komplexně rozebírají první týden Tour de France. Baví se o vítězích a poražených v úvodu Tour, nejdůležitějších momentech závodu a predikují, co se dá čekat v druhém týdnu. Dozvíte se i o blížícím se Tirrenu a odjetých závodech. A co přestup Michaela Matthewse?

Grupeto můžete poslouchat na platformách Anchor, Spotify, Breaker, Google Podcasts, Overcast, Pocket Casts a RadioPublic.

Sociální sítě

Během Tour de France jsme obnovili náš instagramový účet Worldtourcycling, kde najdete nejčerstvější informace o všem hlavním, co se v cyklistice stane:  https://www.instagram.com/worldtourcyclingcz/

Naše novinka k Tour de France

Kromě tradičních článků z každé etapy a seriálu Bojovník a smolaři jsme pro tuto Tour připravili jednu novinku! Po každé etapě můžete na Facebooku Worldtourcycling nebo na YouTube Worldtourcycling sledovat #dojeto.

O co se jedná? Je to projekt, kdy naši redaktoři rozeberou každou odjetou etapu a představí etapu následující, takže pokud jste etapu neviděli nebo chcete získat více informací, či různé náhledy na incidenty a události, neváhejte a sledujte!

Zdroj obrázku:
Cyclingnews (2020): Tour de France: Pogacar wins stage 9, https://www.cyclingnews.com/races/tour-de-france-2020/stage-9/results/ (6. 9. 2020)