MEGA novinka pro vás! Cyklistický podcast Grupeto!

nabor

V pátek 22. 5. jsme vypustili na světlo světa nový projekt webu worldtourcycling.cz. Po prvotním testování v malém počtu čtenářů se teď dostává i k vám – všem fanouškům cyklistiky! O co jde? Začali jsme pro vás dělat cyklistický podcast – Grupeto. Určitě si ho poslechněte (třeba i jen kousek) a dejte nám vědět, jak se vám líbil a co byste zlepšili – na email nebo v komentářích.

Nápad na podcast se v našich hlavách rodil delší dobu, ale současná pandemie ho trochu utlumila. Až zprávy o možném přestupu Chrise Frooma nám daly impuls k natočení prvního dílu.

Jdeme do toho po hlavě!

A tak se všechno rozběhlo. Pochopitelně se nám do cesty postavily mnohé problémy (především technického rázu), ale nakonec jsme díl natočili a vydali. Do příště určitě ještě vylepšíme kvalitu zvuku, která nebyla z nejlepších a budeme poctivě pracovat i na našem mluveném projevu, aby byl poslech co nejčistší.

Kde si podcast poslechnout?

Nyní k nejdůležitějšímu bodu, kde si náš podcast můžete poslechnout? Postupně přidáváme další platformy pro jeho poslech. Aktuálně můžete naše Grupeto (jak se podcast jmenuje) najít na serverech Anchor, Spotify, Breaker a Radio Public – Google Podcasts bude dostupný již brzy.

Anchor:
https://anchor.fm/grupeto

Google Podcasts (prozatím nedostupný):
https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy8yMmNiMDNiNC9wb2RjYXN0L3Jzcw==

Spotify:
https://open.spotify.com/show/27BOw0pN5yTG5SPJRXFjMH

Breaker:
https://www.breaker.audio/grupeto

Radio Public:
https://radiopublic.com/grupeto-GmNeqD

Co v tomto díle uslyšíte?

Přichystali jsme si několik zajímavých novinek a také dvě hlavní témata. V první části rozebíráme čerstvou novinku a to možný přestup Chrise Frooma a poskytujeme náš pohled na to, kam by mohl jít. V druhé půli se věnujeme ambici jet Paříž-Roubaix, kterou projevil Žralok z Messiny, tedy Vincenzo Nibali.

A co bude dál? Už chystáme další díl na pátek 29. května a budeme se snažit pokračovat každý týden ve vydávání.

Chcete být součástí některého z dílů jako host?

Máte co říct? Do našeho podcastu rádi pozveme i vás! Napište nám svůj zájem na email info@worldtourcycling.cz a v některé z dílů můžete být i vy. Nebojte se napsat, sami v tomto odvětví začínáme.

1 komentář

Comments are closed.