Krátké zprávy

08/03/2019
Thomas Voeckler, Michal Schlegel

Michal Schlegel ovládl královskou etapu závodu Tour Alsace

Vrchař týmu Elkov Author Michal Schlegel zvládl nejlépe přetěžkou etapu na závodě Tour Alsace. Šest vrchařských prémií s cílovým výšlapem na Station du Lac Blanc bylo na závodníky nachystáno. Český vrchař z Ústí nad Orlicí si s trasou poradil nejlépe a krom výhry se výrazně posunul i v celkovém pořadí.

01/04/2019
Patrick Bevin

CCC bere výhru hned při prvním startu

Bývalá stáj BMC, dnes už CCC Team, bere hned při prvním závodním startu výhru. Postaral se o ni Patrick Bevin na Novozélandském časovkářském šampionátu. Mistrem své země se stal už podruhé. První úspěch zaznamenal v sezóně 2016. Mezi ženami se radovala Georgia Williams z Mitcheltonu-Scott.

11/22/2018
Michal Schlegel přestupuje do Elkovu

Michal Schlegel přestupuje do Elkovu

Elkov-Author hlásí další zvučné jméno ve svých řadách. Od příští sezóny posílí nejúspěšnější tuzemský tým Michal Schlegel. Třiadvacetiletý borec, se zkušenostmi z Gira, přichází ze sestavy CCC Sprandi Polkowice. S Elkovem podepsal jednoletý kontrakt.

09/24/2018

UCI učinila další krok ke globalizaci cyklistiky

UCI ve svém kalendáři závodů o body v roce 2019 přidala další exotickou destinaci. Nový závod Kolem Izraele by se měl jet na jaře. Termín ani další podrobnosti  nejsou zatím známé. Mělo by se jet pět etap a jedna by měla být horská. Zřejmě rozhodly kladné ohlasy z letošního startu…