Krátké zprávy

2018
13/08/2018

Vuelta se blíží

Na startu španělské Vuelty 25. srpna by neměli chybět bratři Adam a Simon Yatesové, Peter Sagan a po zranění se vrací Vincenzo Nibali.

20/07/2018

Další oběť 12. etapy TdF

Krátce před cílem 12. etapy se Vincenzo Nibali srazil s motorkou. Do cíle ale dojel. Následné vyšetření prokázalo zlomený obratel a italský jezdec musel ze závodu odstoupit.

15/07/2018

Nosková na ME ve Zlíně bezkonkurenční

Nikola Nosková potvrdila formu ze čtvrteční časovky a zvítězila ve Zlíně v hromadném závodě na mistrovství Evropy. V kategorii ženy do 23 let neměla konkurenci a zvítězila téměř o 4 minuty.

12/07/2018

Nosková má z ME v časovce bronz

Nikola Nosková získala v Brně na mistrovství Evropy bronzovou medaili z časovky v kategorii ženy do 23 let. Dojela s minutovou ztrátou na vítězku a časovku brala pouze jako trénink, takže v sobotu se máme na co těšit. To ji čeká hromadný závod ve Zlíně.

24/06/2018

Ivan Sosa a Elia Viviani dalšími vítězi etap na Adriatica Ionica Race

Závod Adriatica Ionica Race zamířil do hor na Passo Giau. Nejlepším jezdcem zde byl Ivan Sosa (Androni Giocattoli – Sidermec). Mladý Kolumbijec porazil Giulia Cicconeho (Bardiani-CSF) a Bena Hermanse (Israel Cycling Academy) a vede závod. Čtvrté dějiství už bylo znovu spurterské a ovládl ho Elia Viviani (Quick-Step Floors).