Krátké zprávy

2018
27/05/2018

Mitchelton-Scott vítězem Hammer Stavanger

Tým Mitchelton-Scott vyhrál první letošní závod sériem Hammer ve Stavangeru. Hned v první den přišla dominance Michaela Albasiniho při vrchařských soutěžích. Svoje postavení udrželi i ve sprinterských závodech. V obou dvou soutěžích porazili jezdce Sunwebu. S velkým náskokem nastoupili i do závěrečné časovky, kde nedali Sunwebu šanci a získali i třetí výhru. Sunweb bral celkově druhé místo a na třetí příčku se díky časovce vyhoupli jezdci BMC.

13/05/2018

Vítězem 4 dny Dunkerque se stal Claeys, poslední etapu vyhrál Le Gac

V závěrečné šesté etapě závodu 4 dny Dunkerque se radoval Olivier Le Gac (Groupama-FDJ) před Casperem Pedersenem (Aqua Blue Sport) a Xandrem Meurissem (Wanty-Groupe Gobert). Díky vítězství úniku tak André Greipel přišel o možnost zvítězit v celkovém pořadí a končí na druhém místě za Dimitrim Claeysem o pouhou sekundu.

12/05/2018

Pátá etapa 4 dny Dunkerque patří Greipelovi

André Greipel (Lotto Soudal) uspěl v královské etapě závodu 4 dny Dunkerque, když ve spurtu tříčlenné skupiny porazil Dimitriho Claeyse (Cofidis) a Oscara Riesebeeka (Roompot Nederlandse-Looterij). Clayes se stal novým lídrem závodu, ale zítra, v poslední etapě, o vedení ještě možná příjde, pokud André Greipel skončí první nebo druhý.

11/05/2018

Bryan Coquard ovládl čtvrtou etapu 4 dny Dunkerque

Čtvrtá etapa, čtvrtý vítěz. Takový je zatím závod 4 dny Dunkerque, dnes se radoval spurter nového týmu Vital Concept Bryan Coquard. Pro druhé místo si dojel Jasper De Buyst (Lotto Soudal) a stejně jako včera byl třetí Wouter Wippert (Roompot-Nedelandse Looterij). Coquard se díky výhře dostal do vedení v závodě.

11/05/2018

Nacer Bouhanni vyhrál třetí etapu na 4 dny Dunkerque

Nacer Bouhanni (Cofidis) dokázal ovládnout některý ze závodů poprvé od září 2017. Oslavil tak své 60. profesionální vítězství. Povedlo se mu to ve třetí etapě závodu 4 dny Dunkerque. Ve spurtu porazil Timothyho Duponta (Wanty-Groupe Gobert) a Woutera Wipperta (Roompot-Nederlandse Looterij).