Fantasy Tour de France: Výhry v hodnotě nejméně 50 000 €!

nabor

Hry Fantasy Tour de France: Výhry v hodnotě nejméně 50 000 €!

Mont Saint-Michel bude v sobotu 2. července ozdobou velkého startu. 103. ročník Tour de France 2016 začíná krátkou etapou, v níž si závodníci mohou splnit svůj sen a získat žlutý trikot. Peloton poté projíždí Pyrenejemi a přes Mont Ventoux do Alp. Během posledního týdne se pak rozhodne o celkovém umístění. Bude to Chris Froome, již potřetí, nebo Alberto Contador? Velkým favoritem je rovněž Nairo Quintana, který má možnost stát se vítězem Tour de France poprvé. Každopádně to pro nás budou 3 týdny skvělé zábavy!

Abyste si průběh závodu ještě více zpříjemnili, můžete si zahrát některou z mnoha her Fantasy Tour de France na internetu. Zweller vám nabízí možnost zapojit se do hry Fantasy Tour de France s výhrami v hodnotě nejméně 25 500 €! Je pouze třeba vybrat nejlepší závodníky a předpovědět vítěze v různých kategoriích. Pokud vytvoříte nejlepší tým, bude na váš bankovní účet připsána první cena v hodnotě 1 500 €. A jsou zde i další hry. Zweller nabízí různé typy her Fantasy Tour de France a ve všech z nich skvělé ceny! Zweller je v současné době dostupný v 11 jazycích. Stačí vyzkoušet a bavit se!

Tour de France (15+5): Výhry v hodnotě nejméně 25 500 €!

Při vytvoření týmu každý hráč zadá 15 jezdců a 5 náhradníků. Pokud jezdec v etapě nestartuje, převezme jeho místo první dostupný náhradník. Body odpadlíka zůstanou ve vašem celkovém bodovém hodnocení, body náhradníka se budou počítat od začátku příští etapy.

Kromě hry 15+5 TDF nabízí Zweller hru „Budget“ s výhrami v hodnotě 8 000 € a hru Hlavní liga s výhrami v hodnotě 4 000 €; v každé etapě pak pořádáme samostatnou hru!  V nabídce jsou dále hry Cesta do Doha s možností vyhrát lístky do Koncové hry s výhrami v hodnotě 30 000 €!

Klikněte zde a registrujte se hned!