Diskuze

Napište nový komentář do diskuze

 
 
 
 
Pole označená hvězdičkou jsou povinné.
467 entries.
Radim Pešout Radim Pešout wrote on 19.5.2015 at 21:53:
Děkujeme ti Martine za tvoji připomínku a chápeme tvoje rozhořčení.
Přesně tuto otázku jsme před touto sezonou vážně diskutovali. Nakonec jsme se shodli na tom, že by web mohl být česko/slovenský a nebylo by to vůbec na škodu. Nemalý podíl návštěvníků je i ze slovenska a právě naši slovenští kolegové měli velký zájem se k naší stránce přidat.
Pokrytí 100 % World Tour závodů etapu po etapě zabere také spoustu lidských zdrojů a pokud bychom neměli dostatečně široký redaktorský tým, asi bychom to nedokázali 100 % pokrýt v takové formě, jako to pokrýváme doteď. Výměnou za tento kompromis ti mohou být podrobné reportáže, které třeba na jiných webech ani nenajdeš.
Určitě přijmeme názory i od ostatních našich čtenářů, jestli je to takto přijatelné nebo ne. Věříme však, že ano :-).
Martin Martin wrote on 19.5.2015 at 08:32:
Nemám nic proti Slovenštině, naopak mám tam rodinu a Slovensko mám moc rád. Ale uvítal bych, kdyby se na českém serveru psalo česky! až si budu chtít něco přešíst ve Slovenštině, pujdu na stránky bodka.sk.
Yetti Yetti wrote on 18.5.2015 at 05:57:
Ještě k Saganovi. Pro mě to bylo překvapení taky, vyhraná časovka=super výkon. Věřil jsem, že to zvládne Kdybych věděl jak těžká bude královská etapa - ( konečně jsem měl možnost vidět přenos), tak bych pochyboval. Neskutečný výkon, tutově jel na doraz. O poslední etapě řeč byla...
Mimochodem jste rychlejší - komentář - než server Seznam.cz - tam asi tenhle ,,žluťák,, nikoho nezajímá. Díky
Giro - neskutečný nářez a nenápadný posun Lea v každé etapě. Kdybych neviděl Pistolera jak si nedokáže obléknout růžový dres, nevěřil bych, že je zraněný. Den klidu mu jistě pomůže
Jan Moravec Jan Moravec wrote on 17.5.2015 at 20:59:
Sagan jel skvěle, pro mě osobně to bylo docela překvapení. Jinak první týden Gira je naprosto bezchybný a závod bude snad ještě gradovat.
Yetti Yetti wrote on 17.5.2015 at 19:54:
Sagan to zvládnul o galusku. Super. Viděl jsem i včerejší královskou etapu. Roste z něj univerzální jezdec. Nějak ty spurtery co ,,brečí v každém kopci,, nemusím. Toník ( Yetti ) Jelínek
pfor pfor wrote on 17.5.2015 at 18:19:
Pěkné stránky - držím palce. 🙂
Radim Pešout Radim Pešout wrote on 17.5.2015 at 17:39:
Zdravím všechny cyklistické fanoušky. Právě jsem zprovoznil diskuzi, kde se můžete bavit o všem zajímavém, co se v cyklistice přihodí.

Věřím, že to tady bude pořádně žít :-). Kdo sem vloží svůj první komentář? 😉