Úvod Czech Cycling Tour 2019

Czech Cycling Tour 2019

Czech Cycling Tour logo

Czech Cycling Tour 2019 je největší etapový závod v České republice. Tradičně se koná v Olomouckém kraji.

Oficiální stránky závoduwww.ttvsportgroup.cz/zavody/czech-cycling-tour

Etapy

P.DatumTyp etapyStart > CílDélkaVítěz etapyLídr závodu
115.8.2019TTT etapaTýmová časovkaOstrava (17:00) > Ostrava (18:30)16.0 km
216.8.2019Horská etapaHorská etapaOlomouc (11:30) > Frydek-Mistek (16:22)186.6 kmShane Archbold nzl
317.8.2019Kopcovitá etapaKopcovitá etapaOlomouc (11:00) > Unicov (15:26)175.3 kmAlberto Dainese ita
418.8.2019Horská etapaHorská etapaMohelnice (10:30) > Sternberk (15:14)178.0 kmLucas Hamilton ausDaryl Impey zaf

Články o Czech Cycling Tour

Nejnovější

Výsledky etap

1. etapa odstartuje 15.8.2019 z Ostrava do Ostrava. Týmová časovka dlouhá 16.0 km startuje v 17:00. Předpokládaný dojezd je v 18:30.

Czech Cycling Tour 2019, 2.etapa

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Shane ArchboldnzlBOH4:29:50
2Daryl ImpeyzafMTS+ 0:00:00
3Erik BaškasvkBOH+ 0:00:00
4Marijn BergnldMET+ 0:00:00
5Anders SkaarsethnorUXT+ 0:00:00
6Jannik SteimledeuVBG+ 0:00:00
7Maciej PaterskipolWIB+ 0:00:00
8Felix GroßschartnerautBOH+ 0:00:00
9Andi BajcsvnRSW+ 0:00:00
10Lucas HamiltonausMTS+ 0:00:00
13Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
33Jan BártaczeELA+ 0:00:00
43Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
47Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
51Karel HníkczeELA+ 0:00:00
88František SisrczeELA+ 0:05:11
91Juraj SagansvkBOH+ 0:05:11
118Matěj ZahálkaczeELA+ 0:24:17
DNFMiklos SzabósvkPNN
P.Jméno TýmČas/Body
1Shane ArchboldnzlBOH4:29:50
2Daryl ImpeyzafMTS+ 0:00:00
3Erik BaškasvkBOH+ 0:00:00
4Marijn BergnldMET+ 0:00:00
5Anders SkaarsethnorUXT+ 0:00:00
6Jannik SteimledeuVBG+ 0:00:00
7Maciej PaterskipolWIB+ 0:00:00
8Felix GroßschartnerautBOH+ 0:00:00
9Andi BajcsvnRSW+ 0:00:00
10Lucas HamiltonausMTS+ 0:00:00
11Colin StüssicheVBG+ 0:00:00
12Christoph PfingstendeuBOH+ 0:00:00
13Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
14Kamil MałeckipolCDT+ 0:00:00
15Dylan BouwmansnldMET+ 0:00:00
16Davide GabburoitaNSK+ 0:00:00
17Ben HillausLGS+ 0:00:00
18Maarten JongenldMTA+ 0:00:00
19Minne VerboomnldSEG+ 0:00:00
20Hideto NakanejpnNIP+ 0:00:00
21Stef KrulnldMET+ 0:00:00
22Jens DoolnldMET+ 0:00:00
23Luke DurbridgeausMTS+ 0:00:00
24Michael HepburnausMTS+ 0:00:00
25Ildar ArslanovrusGAZ+ 0:00:00
26Giovanni ViscontiitaNSK+ 0:00:00
27Christopher Juul-JensendnkMTS+ 0:00:00
28Piotr BrożynapolCDT+ 0:00:00
29Antonio SantoroitaMTA+ 0:00:00
30Maximilian KuenautVBG+ 0:00:00
31Jack HaigausMTS+ 0:00:00
32Jonas AbrahamsennorUXT+ 0:00:00
33Jan BártaczeELA+ 0:00:00
34Roland ThalmanncheVBG+ 0:00:00
35Jan MaasnldLPC+ 0:00:00
36Žiga GrošeljsvnADR+ 0:00:00
37Torstein TræennorUXT+ 0:00:00
38Adriaan JanssennldMTA+ 0:00:00
39Michał PałutapolCDT+ 0:00:00
40Stefan RabitschautRSW+ 0:00:00
41Massimo RosaitaNSK+ 0:00:00
42José DiazespVBG+ 0:00:00
43Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
44Szymon TraczpolCDT+ 0:00:00
45Szymon RekitapolLPC+ 0:00:00
46Sergey ShilovrusGAZ+ 0:00:00
47Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
48Andreas SchillingerdeuBOH+ 0:00:00
49Piotr KonwapolWIB+ 0:00:00
50Vladislav KulikovrusGAZ+ 0:00:00
51Karel HníkczeELA+ 0:00:00
52Radoslav RoginahrvADR+ 0:00:00
53Sjoerd BaxnldMET+ 0:00:00
54Paweł CieślikpolWIB+ 0:00:00
55Brent BookwalterusaMTS+ 0:00:00
56Masakazu ItojpnNIP+ 0:00:00
57Patrick SchellingcheVBG+ 0:00:00
58Jack BurkecanLPC+ 0:00:00
59Adam StachowiakpolVOS+ 0:00:00
60Nariyuki MasudajpnJPN+ 0:00:00
61Anatolii BudiakukrWIB+ 0:00:00
62Manabu IshibashijpnJPN+ 0:00:15
63Ruben AcostacolNIP+ 0:00:15
64Leszek PlucińskipolVOS+ 0:00:15
65Marek RutkiewiczpolWIB+ 0:00:30
66Michael SchwarzmanndeuBOH+ 0:00:59
67Filip MaciejukpolLPC+ 0:05:11
68Atsushi OkajpnJPN+ 0:05:11
69Daniel LehnerautRSW+ 0:05:11
70Matthias KrizekautRSW+ 0:05:11
71Jason DalennldMET+ 0:05:11
72Patryk StoszpolCDT+ 0:05:11
73Rok KorošecsvnLGS+ 0:05:11
74Mateusz GrabispolVOS+ 0:05:11
75Dušan RajovićsrbADR+ 0:05:11
76Roberto GonzálezpanNSK+ 0:05:11
77János PelikánhunPNN+ 0:05:11
78Damiano CimaitaNIP+ 0:05:11
79Viktor PotočkihrvLGS+ 0:05:11
80Aljaž PrahsvnLGS+ 0:05:11
81Igor BoevrusGAZ+ 0:05:11
82Žiga RučigajsvnLGS+ 0:05:11
83Nicola GaffuriniitaMTA+ 0:05:11
84Alberto DaineseitaSEG+ 0:05:11
85Ådne HolternorUXT+ 0:05:11
86Iver SkaarsethnorUXT+ 0:05:11
87Davide OrricoitaVBG+ 0:05:11
88František SisrczeELA+ 0:05:11
89Bartosz WarchołpolWIB+ 0:05:11
90Mateusz TaciakpolVOS+ 0:05:11
91Juraj SagansvkBOH+ 0:05:11
92Giuseppe FonziitaNSK+ 0:05:11
93Luca PacioniitaNSK+ 0:05:11
94David PersvnADR+ 0:05:11
95Aljaž OmrzelsvnADR+ 0:05:11
96Sylwester JaniszewskipolVOS+ 0:05:11
97Paweł FranczakpolVOS+ 0:05:11
98Petr RikunovrusGAZ+ 0:05:11
99Alexander KriegerdeuLPC+ 0:05:11
100Danny TuuknldMET+ 0:05:11
101Rick PluimersnldMTA+ 0:05:11
102Stanislaw AniołkowskipolCDT+ 0:05:11
103Sven BurgernldSEG+ 0:05:11
104Anton VorobyevrusGAZ+ 0:12:13
105Alexander PorsevrusGAZ+ 0:12:13
106Szymon KrawczykpolVOS+ 0:12:13
107Damian PapierskipolCDT+ 0:12:13
108Adam HartleygbrSEG+ 0:12:13
109Gasper KatrašniksvnADR+ 0:12:13
110Matic GrošeljsvnLGS+ 0:12:13
111Etienne EmpelnldNSK+ 0:12:13
112Sindre KulsetnorUXT+ 0:23:24
113Gaëtan PonsluxLPC+ 0:24:17
114Viktor FilutáshunPNN+ 0:24:17
115Gergő OroszhunPNN+ 0:24:17
116Misch LeyderluxLPC+ 0:24:17
117Tiago AntunesprtSEG+ 0:24:17
118Matěj ZahálkaczeELA+ 0:24:17
119Keigo KusabajpnNIP+ 0:24:17
120Hayato YoshidajpnNIP+ 0:24:17
121Shoi MatsudajpnJPN+ 0:24:17
122Wessel KrulnldSEG+ 0:31:16
123Georgios StavrakakisgrcSEG+ 0:31:16
124Jan KollerautRSW+ 0:34:49
DNFFlorian KiernerautRSW
DNFMarko KumpsvnADR
DNFAlex MolenaarnldMTA
DNFYuan Tang PengtwnLGS
DNFGrzegorz StępniakpolWIB
DNFMiklos SzabósvkPNN

Czech Cycling Tour 2019, 3.etapa

|
P.Jméno TýmČas/Body
1Alberto DaineseitaSEG4:01:02
2Dušan RajovićsrbADR+ 0:00:00
3Stanislaw AniołkowskipolCDT+ 0:00:00
4Shane ArchboldnzlBOH+ 0:00:00
5Jason DalennldMET+ 0:00:00
6Erik BaškasvkBOH+ 0:00:00
7Luca PacioniitaNSK+ 0:00:00
8Marijn BergnldMET+ 0:00:00
9Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
10Jannik SteimledeuVBG+ 0:00:00
34Jan BártaczeELA+ 0:00:00
52Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
68Karel HníkczeELA+ 0:00:00
70Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
80Matěj ZahálkaczeELA+ 0:00:22
85Juraj SagansvkBOH+ 0:03:57
96František SisrczeELA+ 0:03:57
P.Jméno TýmČas/Body
1Alberto DaineseitaSEG4:01:02
2Dušan RajovićsrbADR+ 0:00:00
3Stanislaw AniołkowskipolCDT+ 0:00:00
4Shane ArchboldnzlBOH+ 0:00:00
5Jason DalennldMET+ 0:00:00
6Erik BaškasvkBOH+ 0:00:00
7Luca PacioniitaNSK+ 0:00:00
8Marijn BergnldMET+ 0:00:00
9Dominik NeumanczeELA+ 0:00:00
10Jannik SteimledeuVBG+ 0:00:00
11Davide GabburoitaNSK+ 0:00:00
12Sylwester JaniszewskipolVOS+ 0:00:00
13Rick PluimersnldMTA+ 0:00:00
14Vladislav KulikovrusGAZ+ 0:00:00
15Ben HillausLGS+ 0:00:00
16Atsushi OkajpnJPN+ 0:00:00
17Daryl ImpeyzafMTS+ 0:00:00
18Anders SkaarsethnorUXT+ 0:00:00
19Patryk StoszpolCDT+ 0:00:00
20Jonas AbrahamsennorUXT+ 0:00:00
21Maarten JongenldMTA+ 0:00:00
22Alexander KriegerdeuLPC+ 0:00:00
23Kamil MałeckipolCDT+ 0:00:00
24Stef KrulnldMET+ 0:00:00
25Christoph PfingstendeuBOH+ 0:00:00
26Jens DoolnldMET+ 0:00:00
27Lucas HamiltonausMTS+ 0:00:00
28Maciej PaterskipolWIB+ 0:00:00
29Szymon TraczpolCDT+ 0:00:00
30Colin StüssicheVBG+ 0:00:00
31Paweł CieślikpolWIB+ 0:00:00
32Felix GroßschartnerautBOH+ 0:00:00
33Jack HaigausMTS+ 0:00:00
34Jan BártaczeELA+ 0:00:00
35Davide OrricoitaVBG+ 0:00:00
36Brent BookwalterusaMTS+ 0:00:00
37Christopher Juul-JensendnkMTS+ 0:00:00
38Nicola GaffuriniitaMTA+ 0:00:00
39Rok KorošecsvnLGS+ 0:00:00
40Radoslav RoginahrvADR+ 0:00:00
41Sergey ShilovrusGAZ+ 0:00:00
42Roland ThalmanncheVBG+ 0:00:00
43Hideto NakanejpnNIP+ 0:00:00
44Andi BajcsvnRSW+ 0:00:00
45Wessel KrulnldSEG+ 0:00:00
46Szymon RekitapolLPC+ 0:00:00
47Piotr KonwapolWIB+ 0:00:00
48Sjoerd BaxnldMET+ 0:00:00
49Jan MaasnldLPC+ 0:00:00
50José DiazespVBG+ 0:00:00
51Maximilian KuenautVBG+ 0:00:00
52Michael KukrleczeELA+ 0:00:00
53Petr RikunovrusGAZ+ 0:00:00
54Stefan RabitschautRSW+ 0:00:00
55Torstein TræennorUXT+ 0:00:00
56Dylan BouwmansnldMET+ 0:00:00
57Andreas SchillingerdeuBOH+ 0:00:00
58Piotr BrożynapolCDT+ 0:00:00
59Michał PałutapolCDT+ 0:00:00
60Žiga GrošeljsvnADR+ 0:00:00
61Giovanni ViscontiitaNSK+ 0:00:00
62Giuseppe FonziitaNSK+ 0:00:00
63Luke DurbridgeausMTS+ 0:00:00
64Ådne HolternorUXT+ 0:00:00
65Jack BurkecanLPC+ 0:00:00
66Adam StachowiakpolVOS+ 0:00:00
67Adriaan JanssennldMTA+ 0:00:00
68Karel HníkczeELA+ 0:00:00
69Masakazu ItojpnNIP+ 0:00:00
70Jakub OtrubaczeELA+ 0:00:00
71Ildar ArslanovrusGAZ+ 0:00:00
72Patrick SchellingcheVBG+ 0:00:00
73Ruben AcostacolNIP+ 0:00:00
74Anatolii BudiakukrWIB+ 0:00:00
75Mateusz GrabispolVOS+ 0:00:00
76Danny TuuknldMET+ 0:00:00
77Sven BurgernldSEG+ 0:00:13
78David PersvnADR+ 0:00:13
79Adam HartleygbrSEG+ 0:00:16
80Matěj ZahálkaczeELA+ 0:00:22
81Žiga RučigajsvnLGS+ 0:00:26
82Michael HepburnausMTS+ 0:00:31
83Michael SchwarzmanndeuBOH+ 0:00:37
84Jan KollerautRSW+ 0:03:57
85Juraj SagansvkBOH+ 0:03:57
86Matthias KrizekautRSW+ 0:03:57
87Matic GrošeljsvnLGS+ 0:03:57
88Viktor PotočkihrvLGS+ 0:03:57
89Paweł FranczakpolVOS+ 0:03:57
90Roberto GonzálezpanNSK+ 0:03:57
91Viktor FilutáshunPNN+ 0:03:57
92Gergő OroszhunPNN+ 0:03:57
93Gaëtan PonsluxLPC+ 0:03:57
94Damian PapierskipolCDT+ 0:03:57
95Damiano CimaitaNIP+ 0:03:57
96František SisrczeELA+ 0:03:57
97Anton VorobyevrusGAZ+ 0:03:57
98Marek RutkiewiczpolWIB+ 0:03:57
99János PelikánhunPNN+ 0:03:57
100Iver SkaarsethnorUXT+ 0:03:57
101Aljaž PrahsvnLGS+ 0:03:57
102Misch LeyderluxLPC+ 0:03:57
103Igor BoevrusGAZ+ 0:03:57
104Keigo KusabajpnNIP+ 0:03:57
105Georgios StavrakakisgrcSEG+ 0:03:57
106Aljaž OmrzelsvnADR+ 0:03:57
107Gasper KatrašniksvnADR+ 0:03:57
108Leszek PlucińskipolVOS+ 0:03:57
109Szymon KrawczykpolVOS+ 0:03:57
110Bartosz WarchołpolWIB+ 0:03:57
111Alexander PorsevrusGAZ+ 0:03:57
112Mateusz TaciakpolVOS+ 0:03:57
113Antonio SantoroitaMTA+ 0:03:57
114Massimo RosaitaNSK+ 0:03:57
115Etienne EmpelnldNSK+ 0:03:57
116Manabu IshibashijpnJPN+ 0:03:57
117Daniel LehnerautRSW+ 0:03:57
118Hayato YoshidajpnNIP+ 0:03:57
119Tiago AntunesprtSEG+ 0:03:57
120Minne VerboomnldSEG+ 0:04:01
DNFSindre KulsetnorUXT
DNFNariyuki MasudajpnJPN
DNFShoi MatsudajpnJPN
DNSFilip MaciejukpolLPC+

Czech Cycling Tour 2019, 4.etapa

|
|
P.Jméno TýmČas/Body
1Lucas HamiltonausMTS
2Daryl ImpeyzafMTS+
3Michael KukrleczeELA+
4Felix GroßschartnerautBOH+
5Jan BártaczeELA+
6Colin StüssicheVBG+
7Giovanni ViscontiitaNSK+
8Marijn BergnldMET+
9Jack HaigausMTS+
10Ildar ArslanovrusGAZ+
P.Jméno TýmČas/Body
1Daryl ImpeyzafMTS

Celkové pořadí

Czech Cycling Tour 2019, 4. etapa a celkové pořadí

|
|
P.Jméno TýmČas/Body
1Lucas HamiltonausMTS
2Daryl ImpeyzafMTS+
3Michael KukrleczeELA+
4Felix GroßschartnerautBOH+
5Jan BártaczeELA+
6Colin StüssicheVBG+
7Giovanni ViscontiitaNSK+
8Marijn BergnldMET+
9Jack HaigausMTS+
10Ildar ArslanovrusGAZ+
P.Jméno TýmČas/Body
1Daryl ImpeyzafMTS

Nejnovější články

z Tour de France a dalších závodů WT
Kliknutím už mi nic neuteče!
Když se mi to nebude líbit, tak se kdykoliv odhlásím nebo snížím četnost zasílání.
close-link