Ve 2. etapě Tour de Suisse slavil vítězství španělský veterán Luis León Sánchez z týmu Astana. Kazašský tým se o etapu nejdříve neúspěšně pokusil s Omarem Frailem, kterého ale peloton dojel na vrcholu závěrečného stoupání. V následném sjezdu zaútočil jeho krajan a spolujezdec Sánchez a osamoceně si dojel pro etapové vítězství. Druhý dojel ve sprintu Peter Sagan (Bora-Hansgrohe). Do průběžného vedení se dostal Greg Van Avermaet (CCC).
Po včerejší krátké časovce dnes přišla ve Švýcarsku na řadu první hromadná etapa. 160 kilometrů dlouhá etapa vedla po okruhu u města Langnau im Emmental. Jezdci celkem třikrát zdolali okruh kde na ně čekala dvě stoupání 2. kategorie.
Závod odstartoval Fabian Cancellara slavnostním výstřelem a záhy poté, se vytvořil první menší únik – Guillaume van Keirsbulck (CCC Team), Gavin Mannion (UHC Cycling Rally), Claudio Imhof (Team Switzerland) a Fabien Greiller (Total Direct Energie).
Nejaktivnějším mužem se brzy ukázal býti domácí Claudio Imhof. Na stoupáních pokaždé svým spolubojovníkům odjížděl a 100 kilometrů před cílem jim ujel nadobro. Van Keirsbulck se záhy vrátil do pelotonu a 75 kilometrů před cílem potkal stejný osud i Greillera a Manniona. Imhof tak zůstal na čele osamocen a peloton v reakci na to mohl trochu zpomalit.
Na předposledním stoupání na čelo najeli jezdci Astany a nasadili doslova brutální tempo. Peloton rychle prořídl na nějakých 50 jezdců a brzy pohltil i Imhofa. O chvíli později pak nastoupil Omar Fraile (Astana) a pelotonu se rychle vzdálil. Přidali se k němu ještě Kasper Asgreen (Deceuninck-QuickStep) a Roland Thalmann (Team Switzerland), ale s nájezdem na závěrečné stoupání Frailemu brzy nestačili. Všechny těsně pod vrcholem dojel peloton a závod mohl začít znovu.
Ve sjezdu zaútočil Luis León Sánchez (Astana) a rychle si vybudoval náskok téměř půl minuty. Do hlavní skupiny se mezitím vrátili někteří sprinteři – např. Michael Matthews nebo Peter Sagan. Sánchez jim ale stále unikal a 2 kilometry před páskou měl stále půl minuty k dobru. V úplném závěru ho ještě mohutně stahovali jezdci CCC, ale Sánchez si již etapové vítězství zkušeně pohlídal.
Tour de Suisse 2019, 2. etapa
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Luis León Sánchez | AST | 4:01:21 | |
2 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:06 | |
3 | Matteo Trentin | MTS | + 0:00:06 | |
4 | Kasper Asgreen | DQT | + 0:00:06 | |
5 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:00:06 | |
6 | Michael Matthews | SUN | + 0:00:06 | |
7 | Omar Fraile | AST | + 0:00:06 | |
8 | Sven Bystrøm | UAD | + 0:00:06 | |
9 | Nathan Haas | TKA | + 0:00:06 | |
10 | Ben Swift | INS | + 0:00:06 | |
26 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:00:06 | |
46 | Jan Hirt | AST | + 0:00:06 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Luis León Sánchez | AST | 4:01:21 | |
2 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:06 | |
3 | Matteo Trentin | MTS | + 0:00:06 | |
4 | Kasper Asgreen | DQT | + 0:00:06 | |
5 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:00:06 | |
6 | Michael Matthews | SUN | + 0:00:06 | |
7 | Omar Fraile | AST | + 0:00:06 | |
8 | Sven Bystrøm | UAD | + 0:00:06 | |
9 | Nathan Haas | TKA | + 0:00:06 | |
10 | Ben Swift | INS | + 0:00:06 | |
11 | Lilian Calmejane | TDE | + 0:00:06 | |
12 | Stefan Küng | GFC | + 0:00:06 | |
13 | Michael Valgren | TDD | + 0:00:06 | |
14 | Gianluca Brambilla | TFS | + 0:00:06 | |
15 | Roland Thalmann | SUI | + 0:00:06 | |
16 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:00:06 | |
17 | Egan Bernal | INS | + 0:00:06 | |
18 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:06 | |
19 | Koen Bouwman | TJV | + 0:00:06 | |
20 | Merhawi Kudus | AST | + 0:00:06 | |
21 | Nicola Conci | TFS | + 0:00:06 | |
22 | Kévin Geniets | GFC | + 0:00:06 | |
23 | Enric Mas | DQT | + 0:00:06 | |
24 | Patrick Konrad | BOH | + 0:00:06 | |
25 | Nicholas Roche | SUN | + 0:00:06 | |
26 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:00:06 | |
27 | Robert Stannard | MTS | + 0:00:06 | |
28 | Geraint Thomas | INS | + 0:00:06 | |
29 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:00:06 | |
30 | François Bidard | ALM | + 0:00:06 | |
31 | Héctor Carretero | MOV | + 0:00:06 | |
32 | Rohan Dennis | TBM | + 0:00:06 | |
33 | Enrico Battaglin | TKA | + 0:00:06 | |
34 | Dries Devenyns | DQT | + 0:00:06 | |
35 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:00:06 | |
36 | Nathan Brown | EF1 | + 0:00:06 | |
37 | Sergio Henao | UAD | + 0:00:06 | |
38 | Mathias Frank | ALM | + 0:00:06 | |
39 | Romain Sicard | TDE | + 0:00:06 | |
40 | Simon Špilak | TKA | + 0:00:06 | |
41 | Patrick Schelling | SUI | + 0:00:06 | |
42 | Fabio Aru | UAD | + 0:00:06 | |
43 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:00:06 | |
44 | Winner Anacona | MOV | + 0:00:06 | |
45 | Domenico Pozzovivo | TBM | + 0:00:06 | |
46 | Jan Hirt | AST | + 0:00:06 | |
47 | Steve Morabito | GFC | + 0:00:06 | |
48 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:00:06 | |
49 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:00:06 | |
50 | Fabio Felline | TFS | + 0:00:06 | |
51 | Kenny Elissonde | INS | + 0:00:06 | |
52 | Marc Soler | MOV | + 0:00:06 | |
53 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:00:06 | |
54 | Lluís Mas | MOV | + 0:00:06 | |
55 | Lawson Craddock | EF1 | + 0:00:06 | |
56 | Jonathan Castroviejo | INS | + 0:00:06 | |
57 | Matteo Badilatti | SUI | + 0:00:06 | |
58 | Yves Lampaert | DQT | + 0:00:06 | |
59 | Simon Geschke | CCC | + 0:00:06 | |
60 | Michael Albasini | MTS | + 0:00:15 | |
61 | Michael Schär | CCC | + 0:00:34 | |
62 | Marc Hirschi | SUN | + 0:00:41 | |
63 | Lennard Kämna | SUN | + 0:00:55 | |
64 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:01:28 | |
65 | Daniel Oss | BOH | + 0:03:12 | |
66 | Willie Smit | TKA | + 0:03:12 | |
67 | Gino Mäder | TDD | + 0:03:12 | |
68 | Nikias Arndt | SUN | + 0:03:12 | |
69 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:03:12 | |
70 | Carlos Barbero | MOV | + 0:03:12 | |
71 | Søren Andersen | SUN | + 0:04:08 | |
72 | Brandon McNulty | RLY | + 0:05:21 | |
73 | Matej Mohorič | TBM | + 0:05:21 | |
74 | Patrick Bevin | CCC | + 0:05:21 | |
75 | Adam Hansen | LTS | + 0:06:14 | |
76 | Stan Dewulf | LTS | + 0:06:14 | |
77 | Maxime Monfort | LTS | + 0:06:14 | |
78 | Michael Hepburn | MTS | + 0:06:14 | |
79 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:06:14 | |
80 | Marcus Burghardt | BOH | + 0:06:14 | |
81 | Simon Pellaud | SUI | + 0:08:10 | |
82 | Tom-Jelte Slagter | TDD | + 0:08:10 | |
83 | Paul Ourselin | TDE | + 0:08:10 | |
84 | Rui Costa | UAD | + 0:08:10 | |
85 | Rob Britton | RLY | + 0:08:10 | |
86 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:08:10 | |
87 | Timo Roosen | TJV | + 0:08:10 | |
88 | Yuriy Natarov | AST | + 0:08:10 | |
89 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:08:10 | |
90 | Manuele Mori | UAD | + 0:08:10 | |
91 | Sep Vanmarcke | EF1 | + 0:08:10 | |
92 | Andrey Zeits | AST | + 0:08:10 | |
93 | Larry Warbasse | ALM | + 0:08:10 | |
94 | Pierre Latour | ALM | + 0:08:10 | |
95 | Valerio Agnoli | TBM | + 0:11:36 | |
96 | Claudio Imhof | SUI | + 0:11:36 | |
97 | Daniel Hoelgaard | GFC | + 0:11:36 | |
98 | Stijn Vandenbergh | ALM | + 0:11:36 | |
99 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:11:36 | |
100 | Gian Friesecke | SUI | + 0:11:36 | |
101 | Mitchell Docker | EF1 | + 0:11:36 | |
102 | Iván Cortina | TBM | + 0:11:36 | |
103 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | + 0:11:36 | |
104 | Fabien Grellier | TDE | + 0:11:36 | |
105 | Tosh Van Der Sande | LTS | + 0:11:36 | |
106 | Ben King | TDD | + 0:11:36 | |
107 | Fabian Lienhard | SUI | + 0:11:36 | |
108 | Jay Thomson | TDD | + 0:11:36 | |
109 | Ryan Anderson | RLY | + 0:11:36 | |
110 | Floris De Tier | TJV | + 0:11:36 | |
111 | Jérôme Cousin | TDE | + 0:11:36 | |
112 | Szymon Sajnok | CCC | + 0:11:36 | |
113 | Enzo Wouters | LTS | + 0:11:36 | |
114 | Reto Hollenstein | TKA | + 0:11:36 | |
115 | Kiel Reijnen | TFS | + 0:11:36 | |
116 | Michaël Gogl | TFS | + 0:11:36 | |
117 | Daniel McLay | EF1 | + 0:11:36 | |
118 | Andrea Garosio | TBM | + 0:11:36 | |
119 | John Degenkolb | TFS | + 0:11:36 | |
120 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:11:36 | |
121 | Colin Joyce | RLY | + 0:11:36 | |
122 | Robin Carpenter | RLY | + 0:11:36 | |
123 | Łukasz Wiśniowski | CCC | + 0:11:36 | |
124 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:11:36 | |
125 | Alex Edmondson | MTS | + 0:11:36 | |
126 | Rick Zabel | TKA | + 0:11:36 | |
127 | Andreas Schillinger | BOH | + 0:11:36 | |
128 | Tom Scully | EF1 | + 0:11:36 | |
129 | Antonio Nibali | TBM | + 0:11:36 | |
130 | Pim Ligthart | TDE | + 0:11:36 | |
131 | Jelle Vanendert | LTS | + 0:11:36 | |
132 | Svein Tuft | RLY | + 0:11:36 | |
133 | Sam Bewley | MTS | + 0:11:36 | |
134 | Michael Mørkøv | DQT | + 0:11:36 | |
135 | Luke Rowe | INS | + 0:11:36 | |
136 | Maximiliano Richeze | DQT | + 0:11:36 | |
137 | Owain Doull | INS | + 0:11:36 | |
138 | Elia Viviani | DQT | + 0:11:36 | |
139 | Thomas Boudat | TDE | + 0:11:36 | |
140 | Bert-Jan Lindeman | TJV | + 0:11:36 | |
141 | Tom Bohli | UAD | + 0:11:36 | |
142 | Jürgen Roelandts | MOV | + 0:11:36 | |
143 | Gavin Mannion | RLY | + 0:11:36 | |
144 | Taco Hoorn | TJV | + 0:11:36 | |
145 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:11:36 | |
DNF | Danny Poppel | TJV | ||
DNS | Bruno Armirail | GFC | + |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Kasper Asgreen | DQT | 4:12:16 | |
2 | Peter Sagan | BOH | + 0:00:00 | |
3 | Rohan Dennis | TBM | + 0:00:01 | |
4 | Michael Matthews | SUN | + 0:00:01 | |
5 | Lawson Craddock | EF1 | + 0:00:06 | |
6 | Stefan Küng | GFC | + 0:00:10 | |
7 | Matteo Trentin | MTS | + 0:00:17 | |
8 | Geraint Thomas | INS | + 0:00:18 | |
9 | Jonathan Castroviejo | INS | + 0:00:19 | |
10 | Yves Lampaert | DQT | + 0:00:19 | |
11 | Luis León Sánchez | AST | + 0:00:19 | |
12 | Winner Anacona | MOV | + 0:00:19 | |
13 | Patrick Konrad | BOH | + 0:00:20 | |
14 | Nathan Haas | TKA | + 0:00:20 | |
15 | Fabio Felline | TFS | + 0:00:20 | |
16 | Egan Bernal | INS | + 0:00:24 | |
17 | Omar Fraile | AST | + 0:00:24 | |
18 | Kévin Geniets | GFC | + 0:00:26 | |
19 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:00:26 | |
20 | Nicholas Roche | SUN | + 0:00:27 | |
21 | Lluís Mas | MOV | + 0:00:28 | |
22 | Marc Soler | MOV | + 0:00:30 | |
23 | Fabio Aru | UAD | + 0:00:31 | |
24 | Steve Morabito | GFC | + 0:00:32 | |
25 | Carlos Betancur | MOV | + 0:00:34 | |
26 | Romain Sicard | TDE | + 0:00:35 | |
27 | Michael Valgren | TDD | + 0:00:35 | |
28 | Sergio Henao | UAD | + 0:00:37 | |
29 | Greg Van Avermaet | CCC | + 0:00:38 | |
30 | Simon Geschke | CCC | + 0:00:39 | |
31 | Simon Špilak | TKA | + 0:00:39 | |
32 | Mathias Frank | ALM | + 0:00:40 | |
33 | Jan Hirt | AST | + 0:00:41 | |
34 | Nicola Conci | TFS | + 0:00:41 | |
35 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:00:41 | |
36 | Enric Mas | DQT | + 0:12:38 | |
37 | Dries Devenyns | DQT | + 0:00:46 | |
38 | Koen Bouwman | TJV | + 0:00:47 | |
39 | Nathan Brown | EF1 | + 0:00:49 | |
40 | Roman Kreuziger | TDD | + 0:00:50 | |
41 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:00:53 | |
42 | Domenico Pozzovivo | TBM | + 0:00:54 | |
43 | Ben Swift | INS | + 0:00:54 | |
44 | Roland Thalmann | SUI | + 0:00:56 | |
45 | Geoffrey Bouchard | ALM | + 0:00:58 | |
46 | Gianluca Brambilla | TFS | + 0:00:59 | |
47 | Patrick Schelling | SUI | + 0:01:01 | |
48 | Enrico Battaglin | TKA | + 0:01:02 | |
49 | Michael Albasini | MTS | + 0:01:04 | |
50 | Héctor Carretero | MOV | + 0:01:05 | |
51 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:01:05 | |
52 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:01:06 | |
53 | Michael Schär | CCC | + 0:01:09 | |
54 | Robert Stannard | MTS | + 0:01:12 | |
55 | François Bidard | ALM | + 0:01:13 | |
56 | Sven Bystrøm | UAD | + 0:01:16 | |
57 | Marc Hirschi | SUN | + 0:01:17 | |
58 | Merhawi Kudus | AST | + 0:01:20 | |
59 | Kenny Elissonde | INS | + 0:01:25 | |
60 | Lennard Kämna | SUN | + 0:01:26 | |
61 | Wilco Kelderman | SUN | + 0:01:29 | |
62 | Lilian Calmejane | TDE | + 0:01:39 | |
63 | Matteo Badilatti | SUI | + 0:01:47 | |
64 | Tsgabu Grmay | MTS | + 0:02:02 | |
65 | Nikias Arndt | SUN | + 0:03:30 | |
66 | Lukas Pöstlberger | BOH | + 0:03:48 | |
67 | Gino Mäder | TDD | + 0:04:01 | |
68 | Søren Andersen | SUN | + 0:04:05 | |
69 | Willie Smit | TKA | + 0:04:14 | |
70 | Daniel Oss | BOH | + 0:04:19 | |
71 | Carlos Barbero | MOV | + 0:04:24 | |
72 | Patrick Bevin | CCC | + 0:05:24 | |
73 | Brandon McNulty | RLY | + 0:05:50 | |
74 | Matej Mohorič | TBM | + 0:06:09 | |
75 | Michael Hepburn | MTS | + 0:06:23 | |
76 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:06:30 | |
77 | Maxime Monfort | LTS | + 0:06:35 | |
78 | Stan Dewulf | LTS | + 0:06:39 | |
79 | Marcus Burghardt | BOH | + 0:07:06 | |
80 | Adam Hansen | LTS | + 0:07:18 | |
81 | Sep Vanmarcke | EF1 | + 0:08:30 | |
82 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:08:40 | |
83 | Rui Costa | UAD | + 0:08:42 | |
84 | Pierre Latour | ALM | + 0:08:45 | |
85 | Tom-Jelte Slagter | TDD | + 0:08:51 | |
86 | Rob Britton | RLY | + 0:08:53 | |
87 | Andrey Zeits | AST | + 0:08:54 | |
88 | Larry Warbasse | ALM | + 0:08:57 | |
89 | Paul Ourselin | TDE | + 0:09:02 | |
90 | Simon Pellaud | SUI | + 0:09:10 | |
91 | Yuriy Natarov | AST | + 0:09:11 | |
92 | Timo Roosen | TJV | + 0:09:17 | |
93 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:09:19 | |
94 | Manuele Mori | UAD | + 0:09:39 | |
95 | Maciej Bodnar | BOH | + 0:11:31 | |
96 | Tom Scully | EF1 | + 0:11:42 | |
97 | Claudio Imhof | SUI | + 0:11:44 | |
98 | Tom Bohli | UAD | + 0:11:46 | |
99 | Owain Doull | INS | + 0:11:50 | |
100 | Łukasz Wiśniowski | CCC | + 0:11:52 | |
101 | Alex Edmondson | MTS | + 0:11:52 | |
102 | Mitchell Docker | EF1 | + 0:11:56 | |
103 | Gian Friesecke | SUI | + 0:11:59 | |
104 | Iván Cortina | TBM | + 0:12:05 | |
105 | Jasper Stuyven | TFS | + 0:12:05 | |
106 | Michaël Gogl | TFS | + 0:12:08 | |
107 | Reto Hollenstein | TKA | + 0:12:09 | |
108 | Elia Viviani | DQT | + 0:12:09 | |
109 | Maximiliano Richeze | DQT | + 0:12:11 | |
110 | Reinardt Janse van Rensburg | TDD | + 0:12:13 | |
111 | Sam Bewley | MTS | + 0:12:15 | |
112 | John Degenkolb | TFS | + 0:12:17 | |
113 | Jay Thomson | TDD | + 0:12:18 | |
114 | Gavin Mannion | RLY | + 0:12:19 | |
115 | Rick Zabel | TKA | + 0:12:20 | |
116 | Jérôme Cousin | TDE | + 0:12:23 | |
117 | Szymon Sajnok | CCC | + 0:12:26 | |
118 | Ben King | TDD | + 0:12:26 | |
119 | Robin Carpenter | RLY | + 0:12:28 | |
120 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | + 0:12:28 | |
121 | Stijn Vandenbergh | ALM | + 0:12:28 | |
122 | Thomas Boudat | TDE | + 0:12:29 | |
123 | Fabian Lienhard | SUI | + 0:12:31 | |
124 | Colin Joyce | RLY | + 0:12:32 | |
125 | Valerio Agnoli | TBM | + 0:12:33 | |
126 | Alexander Kristoff | UAD | + 0:12:34 | |
127 | Andreas Schillinger | BOH | + 0:12:34 | |
128 | Svein Tuft | RLY | + 0:12:35 | |
129 | Taco Hoorn | TJV | + 0:12:35 | |
130 | Antonio Nibali | TBM | + 0:12:38 | |
131 | Enric Mas | DQT | + 0:12:38 | |
132 | Ryan Anderson | RLY | + 0:12:39 | |
133 | Daniel McLay | EF1 | + 0:12:43 | |
134 | Bert-Jan Lindeman | TJV | + 0:12:46 | |
135 | Pim Ligthart | TDE | + 0:12:46 | |
136 | Fabien Grellier | TDE | + 0:12:47 | |
137 | Jürgen Roelandts | MOV | + 0:12:47 | |
138 | Andrea Garosio | TBM | + 0:12:50 | |
139 | Jelle Vanendert | LTS | + 0:12:52 | |
140 | Tosh Van Der Sande | LTS | + 0:12:52 | |
141 | Floris De Tier | TJV | + 0:12:55 | |
142 | Daniel Hoelgaard | GFC | + 0:13:02 | |
143 | Luke Rowe | INS | + 0:13:06 | |
144 | Kiel Reijnen | TFS | + 0:13:09 | |
145 | Enzo Wouters | LTS | + 0:13:18 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Claudio Imhof | SUI | 21 | |
2 | Gavin Mannion | RLY | 12 | |
3 | Fabien Grellier | TDE | 9 | |
4 | Rohan Dennis | TBM | 8 | |
5 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | 7 | |
6 | Kasper Asgreen | DQT | 6 | |
7 | Omar Fraile | AST | 6 | |
8 | Valerio Agnoli | TBM | 6 | |
9 | Marcus Burghardt | BOH | 5 | |
10 | Domenico Pozzovivo | TBM | 4 | |
11 | Sergio Henao | UAD | 3 | |
12 | Nicola Conci | TFS | 3 | |
13 | Egan Bernal | INS | 2 | |
14 | Andrea Garosio | TBM | 2 | |
15 | Geraint Thomas | INS | 1 | |
16 | Antonio Nibali | TBM | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Rohan Dennis | TBM | 12 | |
2 | Luis León Sánchez | AST | 12 | |
3 | Kasper Asgreen | DQT | 10 | |
4 | Peter Sagan | BOH | 10 | |
5 | Claudio Imhof | SUI | 8 | |
6 | Maciej Bodnar | BOH | 8 | |
7 | Michael Matthews | SUN | 7 | |
8 | Matteo Trentin | MTS | 6 | |
9 | Søren Andersen | SUN | 4 | |
10 | Guillaume Van Keirsbulck | CCC | 2 | |
11 | Omar Fraile | AST | 2 | |
12 | Greg Van Avermaet | CCC | 2 | |
13 | Roland Thalmann | SUI | 1 | |
14 | Gavin Mannion | RLY | 1 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Kasper Asgreen | DQT | 4:12:16 | |
2 | Egan Bernal | INS | + 0:00:24 | |
3 | Kévin Geniets | GFC | + 0:00:26 | |
4 | Tiesj Benoot | LTS | + 0:00:26 | |
5 | Nicola Conci | TFS | + 0:00:41 | |
6 | Hugh Carthy | EF1 | + 0:00:41 | |
7 | Enric Mas | DQT | + 0:00:44 | |
8 | Matteo Fabbro | TKA | + 0:00:53 | |
9 | Héctor Carretero | MOV | + 0:01:05 | |
10 | Kilian Frankiny | GFC | + 0:01:05 | |
11 | Aurélien Paret-Peintre | ALM | + 0:01:06 | |
12 | Robert Stannard | MTS | + 0:01:12 | |
13 | Marc Hirschi | SUN | + 0:01:17 | |
14 | Merhawi Kudus | AST | + 0:01:20 | |
15 | Lennard Kämna | SUN | + 0:01:26 | |
16 | Gino Mäder | TDD | + 0:04:01 | |
17 | Søren Andersen | SUN | + 0:04:05 | |
18 | Brandon McNulty | RLY | + 0:05:50 | |
19 | Matej Mohorič | TBM | + 0:06:09 | |
20 | Benjamin Thomas | GFC | + 0:06:30 | |
21 | Stan Dewulf | LTS | + 0:06:39 | |
22 | Rodrigo Contreras | AST | + 0:08:40 | |
23 | Paul Ourselin | TDE | + 0:09:02 | |
24 | Yuriy Natarov | AST | + 0:09:11 | |
25 | Antwan Tolhoek | TJV | + 0:09:19 | |
26 | Tom Bohli | UAD | + 0:11:46 | |
27 | Gian Friesecke | SUI | + 0:11:59 | |
28 | Iván Cortina | TBM | + 0:12:05 | |
29 | Szymon Sajnok | CCC | + 0:12:26 | |
30 | Thomas Boudat | TDE | + 0:12:29 | |
31 | Colin Joyce | RLY | + 0:12:32 | |
32 | Fabien Grellier | TDE | + 0:12:47 | |
33 | Enzo Wouters | LTS | + 0:13:18 |
P. | Jméno | Tým | Čas/Body | |
---|---|---|---|---|
1 | Team Sunweb | SUN | 12:37:17 | |
2 | EF Education First | EF1 | + 0:00:15 | |
3 | Team Ineos | INS | + 0:00:28 | |
4 | Groupama - FDJ | GFC | + 0:00:29 | |
5 | Deceuninck - Quick-Step | DQT | + 0:00:32 | |
6 | Mitchelton - Scott | MTS | + 0:00:38 | |
7 | Movistar Team | MOV | + 0:00:48 | |
8 | UAE Team Emirates | UAD | + 0:00:55 | |
9 | Astana Pro Team | AST | + 0:01:02 | |
10 | Trek - Segafredo | TFS | + 0:01:04 | |
11 | CCC Team | CCC | + 0:01:08 | |
12 | Team Katusha - Alpecin | TKA | + 0:01:09 | |
13 | Switzerland | SUI | + 0:01:17 | |
14 | Ag2r La Mondiale | ALM | + 0:01:45 | |
15 | Bora - Hansgrohe | BOH | + 0:03:06 | |
16 | Team Dimension Data | TDD | + 0:04:42 | |
17 | Bahrain - Merida | TBM | + 0:06:16 | |
18 | Total Direct Energie | TDE | + 0:10:01 | |
19 | Lotto - Soudal | LTS | + 0:13:11 | |
20 | Jumbo - Visma | TJV | + 0:18:08 | |
21 | Rally UHC Cycling | RLY | + 0:26:34 |